USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку спіймали п’яного водія на позашляховику

21 Листопада 2016 20:08
Патрульні затримали нетверезого водія, який посеред дня порушував правила дорожнього руху.

Про це повідомляють патрульні у Фейсбуці.

Патрульні помітили водія, який на перехресті вулиць Рівненська-Дубнівська перетнув подвійну суцільну лінію та проїхав на заборонний сигнал світлофора.

При спілкуванні з чоловіком у полісменів виникла підозра, що він нетверезий, оскільки мав сильний запах алкоголю з порожнини рота.

Та від проходження перевірки на місці і в наркодиспансері водій відмовився. Тож це, автоматично, означає, що він визнав свій стан сп’яніння, відтак, отримав протокол за статтею 130 (керування в стані алкогольного сп’яніння) та постанову за частиною 2 статті 122 (проїзд на червоне світло) КУпАП.

Автомобіль евакуювали. Раніше водія вже затримували інспектори: тоді на його автомобілі Nissan були встановлені маячки, які примусили зняти на СТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 21 Листопада 2016 20:16
А чому номер ховаєте? Хай Луцьк знає своїх ,,хероїв''!!!
Анонім Показати IP 21 Листопада 2016 20:17
То ж то голові сіль ради брат регіонала
Де справедливість і Показати IP 21 Листопада 2016 20:39
Ну да, тут і морда схована і номери сховані, бо ж на джипі! А як військовий комісар, на опелі, то і номер авто, і фото, і водійське посвідчення з персональними даними....І шо ж так? За дорогий джип страшно чи за свою ж...пу?
лучанин Показати IP 21 Листопада 2016 21:14
Це голова Піддубцівської сільської ради "славнозвісний" Горбатюк Борис Олексійович на чесно заробленому за зарплату голови сільської ради джипі
Ігор Показати IP 21 Листопада 2016 21:52
Перехрестя Дубнівської і Рівненьскої не існує(є Київський Майда н)
Andrew Показати IP 21 Листопада 2016 22:23
Тож нісан, а не джип. Чи фото лєве?
Учениця Показати IP 21 Листопада 2016 22:34
Да, з грязі в князі... Колишній вчитель фізкультури, який згодом прибрав до рук Піддубцівську с/р, АС2772ВК, завтра машину забере і все буде ок ...)))
свідок Показати IP 21 Листопада 2016 23:22
попалась свиня))))
абориген Показати IP 21 Листопада 2016 23:27
http://ar.volyn.ua/20160322-lutsk-patrulni-oshtrafuvaly-vodiya-za-mayachky-na-ponad-8-tysyach/ 1 його пяна його виходка
Олексій Показати IP 22 Листопада 2016 09:20
Ой! Не на польських номерах. Не може бути, що п'яний. Як послухати дописувачів, то п'яні тільки на машинах з іноземною реєстрацією їздять. Шото пошло не так......
кузя Показати IP 22 Листопада 2016 11:42
цікаво,як може процвітати село з таким керівником? Геть паскуду!Звільнити!.Землеміра за хабар відмазали,зробили дурним,тепер сам відкупиться?Де правда?Ау.Де нормальні керівники? Але щастя що людей не збив,хоч одне радує.
ООН Показати IP 22 Листопада 2016 11:47
А Сашуня Колошва, побратим,чого від відео ховається,грошенят більше має?участки всі в Піддубцях продав,в історії з маячками його не видно було і тепер знову.Невидимка.Добре відсвяткували Михайла?