USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку зафіксували ріст злочинності

19 Лютого 2016 13:55
У місті протягом минулого року збільшилася кількість злочинів проти власності громадян, а рівень злочинності перевищує середній показник по Україні.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту 19 лютого.

Перший заступник прокурора міста Олег Юрченко повідомив, що у місті припадає 139,9 злочинів на 10 тисяч населення. Це показник нижчий, ніж у деяких інших містах області, але вищий за загальноукраїнський показник. Основний ріст злочинності зафіксували у сфері злочинів проти власності (крадіжок), які становлять до 70% від загальної кількості злочинів, їх кількість в 2015 році збільшилась на 36,8% з 1526 до 2087.

Збільшилась кількість вчинених у Луцьку: крадіжок на 44,7% (з 983 до 1422), у тому числі крадіжок з квартир з 192 до 359 або на 87%; розбійних нападів з 9 до 17 або на 88,9%; вимагань з 2 до 5 або на 150%.

Водночас зменшилася кількість злочинів проти життя, грабежів. Кількість грабежів знизилася з 96 до 86 або на 10,4%, шахрайств з 374 до 368 або на 1,6%.

На території міста торік вчинили 5 умисних вбивств (4 з яких розкрито) та 20 злочинів про заподіяння тяжких тілесних ушкоджень (за аналогічний період 2014 року 5 та 13 відповідно). Крім того, облікували відповідно 5 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого, проти 3 у 2014 році.

Як наголосив Олег Юрченко, у місті фіксують доволі низький відсоток розкриття злочинів - 39,8% становить відсоток розкриття усіх злочинів, крадіжок - лише 15%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
опа Показати IP 19 Лютого 2016 14:02
можливо просто почали реєструвати більше ніж раніше?
лучанин до опа Показати IP 19 Лютого 2016 18:04
Не почали реєструвати більше , а перестали працювати. В Луцьку булор всього 50 міліціонерів ППС, а розкривалди більше злочинів як зараз 200 поліцейських в управліні патрульної поліції,, які мають новий транспорт, бензин і зарплату в три рази більшу від вчителя і лікаря. Реально в Луцьку розкриття злочинів становить 10% і те, що розкрили самі люди,
ветеран до опа Показати IP 19 Лютого 2016 18:11
Домогоспаодарка з педагогічною освітою реформує поліцію. Стидоба. Вже вчинили вбивство неповнолітнього, збрехали, що законо прокуратура доказала факт навмисного розстрілу пасажирів в автомобілі що стояв. Якщо реформа розпочинається з брехні вона перспективи не має. Ще новопризначений клоун який очолює депертамент боротьби з наркотиками щось видасть. Розвивати країну мають професіонали, а не дебіли і брехуни
Дипломований поліщук Показати IP 19 Лютого 2016 14:06
Вичищена мусорня пішла в бандити - і ось результат.
Грицько Показати IP 19 Лютого 2016 14:08
Героi ATO вертаются додому. Слава Украине!!!
АС Показати IP 19 Лютого 2016 14:10
Чисельніть мешканців росте от і відсоток злочинності теж росте,да і поліція при ділі
1212 Показати IP 19 Лютого 2016 14:15
Нічого! після переатестації поліції (коли повиганяють нормальних людей які знають роботу) і понабирають з вулиці після 2 х місячногог навчанння - рівень розкриття злочинів значно підвищиться !!!!! це тільки квіточки!!!!!!!
Кейт Показати IP 19 Лютого 2016 14:25
Когда прокуратура уже начнёт работать? За раскрываемость и выявление преступлений этих четких полицейских пора привлекать к ответственности, А не выполнять негласные приказы генеральной прокуратуры.
Гапонюк до Кейт Показати IP 19 Лютого 2016 15:08
Прокуратура с марта теряет функцию следствия.Так что уже больше ничего расследовать не будет.
дегроди Показати IP 19 Лютого 2016 14:27
Лол, грабежів. Пограбуваннь тобто?
зе бест Показати IP 19 Лютого 2016 14:35
Коли, нарешті, переловлять тих уродів, що телефонують людям в ночі, і брехнею видурюють гроші, брешучи, що їх рідні попали в біду, чи скоїли якийсь злочин, який можна "зам'яти" баблом?....Що, не можна за стільки років по телефонам відшукати?...
Аня до зе бест Показати IP 19 Лютого 2016 15:22
А хто винен,що ви такі лопухи. Як можна на таке вестися. Ви не діти по 6 років.Мені також дзвонили і що, послала на три букви і все і спокійно сплю далі. Значить ви не бідні, а так плачитесь,коли віддаєте зразу ж такі суми.Я просто їх не маю таких сум. і не дала б,хто ж мені дасть.
зенебест до Аня Показати IP 19 Лютого 2016 17:50
мова йде проефективність роботи структури...а тобі, дурепі, може стане зрозуміло, коли голосом твої дитини тобі перезвонять, що вона в біді..а звязку з неї ти нге матимеш...тоді, дебідьна твоя голова, ти заспіваєш по-іншому...
Анонім до Аня Показати IP 19 Лютого 2016 17:52
то, може, ти в долі з цими уродами?
ганзідурі до Аня Показати IP 19 Лютого 2016 18:00
а ти думало про тте, що такі дзвінки взагалі злочин по відношенню до громадян...і з цим малв би дехто боротись...отримуючи з/п з бюджету? А якщо подобається, може бажаєш, щоб звонили ще? Авжеж, не скучно буде...
Свідомий до ганзідурі Показати IP 19 Лютого 2016 22:05
А те, що люди в більшості таких випадків, даючи гроші "працівникам міліції/поліції", по факту самі вчиняють злочин - давання хабара, нікого з Вас не смущає?? Це як виходить: я хотів дати хабар, але ой ле-ле! - мене обдурили, тепер допоможіть знайти злочинців, бо ж я тут лише потерпілий! дарма, що сам себе документую при спробі дати хабар, звертаючись на 102!.....
Анонім до Свідомий Показати IP 19 Лютого 2016 22:30
о! кришувальнички мєнтовські проявились - ганзя зі свідомим )) йому телепню говорять, що нічні дзвінки до громадян - вже злочин, а ввоно ще звинувачує...тьху!
карл Показати IP 19 Лютого 2016 14:43
Зараз атестатори почистять оперів та слідство - і почнуть мабуть самі розкривати злочини, там явно до того йде. Люди вже після тих атестаці так прямо і кажуть, що нахер воно їм надо, в цьому гівні і далі сидіти, робота ненормована, зарплата смішна, так ще кожен день з маргиналами мати справу. От нехай активісти і розкривають. Ще зараз 50 тис зеків випустять, жити стане краще, жити стане веселіше.
Маркс до карл Показати IP 19 Лютого 2016 18:43
1000000% Хай Живе прокурорський КПК України, су...а!!!!
ага Показати IP 19 Лютого 2016 14:53
все можна! підождіть--ще не всих випустили!!
Пожилий Показати IP 19 Лютого 2016 15:13
Подивіться на цих Клоу.ів. За бабло вони все вносять. Хай самі і не роблять цей приріст.
ООООО Показати IP 19 Лютого 2016 15:17
Рівень злочинності збільшився,зато як гарно стало по місту на кожній вулиці гірлянди туди-сюди і біля ринку машин поменшало і за це все їм по 8 штуцерів платять з казни. СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Маркс до ООООО Показати IP 19 Лютого 2016 18:46
Клас!!!! Зато постійно Новий Рік!!!
свідомий до ООООО Показати IP 19 Лютого 2016 19:05
біля ринку не тільки машин там вже і покупців майже нема живемо по новому скоро в туалет будемо через раз ходити
Василь Показати IP 19 Лютого 2016 15:23
Що, все іде за планом, чи не виконують? Стало відомо під час... А я про це ще два роки тому казав.
не пацик Показати IP 19 Лютого 2016 15:36
Дивно що на це ще звертають увагу.
оур Показати IP 19 Лютого 2016 17:20
Враховуючи якими темпами знищується профісійние ядро праціників,які успішно боролись зі злочинністю.Дуже скоро всі зрозуміють кому виідна така реформа.Це е страшно коли оцінку профпригодності дають за доносами. Не пробували зробити хочаби сооцопитування населення, особовог складу райвдділів на рахунок оцінки роботи праіоохоронців.Хочаби по статистичним даним щодо розкриття та попередження злочинів? А судді хто.
Апостол Показати IP 19 Лютого 2016 18:28
А що хотіли, тепер і маєте!!! Привели до влади патріотичьну "гопоту", тепер пожинайте плоди. А те що у кожного за плечима кримінальне минуле, нікого не цікавить. Головне як найгучніше щоб кричали "Слава Україні". Ще один раз ,показали всьому світу ,своє б*дл*че нутро.
ланістер Показати IP 19 Лютого 2016 20:28
На вулиці ніби 1917 рік. До влади прийшли обмежені нею раніше. Усіх фахівців на вулиці. Кому потрібні громадяни з дипломами про закінчення НАВСУ? Н І К О М У. Ось і суть реформи в системі. Кому потрібні діти батьків з такими дипломами, що мають по 10-17 років вислуги ? Що і кому запропоновано взамін втраченої внаслідок атестації посади? За що утримувати сім'ю? Мабуть це в плани Хатії Деканоїдзе не входить.
Сергій Показати IP 20 Лютого 2016 08:07
Я був шокований, коли взнав кого обрали головою Шацькоі райдерж адміністрації , Ігоря Корольчука. В минулому це кримінальний авторитет, погоняло "Заєць". За плечима якого декілька років відсидки в місцях позбавлення волі, та сотні знівечених доль людей. І це далеко не поодинокий випадок, у владу прорвались колишні бандюгани під гаслами "Слава Україні". Посади у Держструктурах продаються як на базарі. Тому не дивує такий розгул кримінлу.
не пацик до Сергій Показати IP 20 Лютого 2016 15:43
так так Сергію- а чого ти шокований дивно. Поцікався хто в Киеві ?
хуторянин Показати IP 20 Лютого 2016 13:36
чекають поки люди самі почнуть відстрілювати грабіжників.
Свідомий громадянин Показати IP 21 Лютого 2016 09:49
Я взагалі не позумію тут притензії до патрульної поліцї, цими справами займаються інші люди... А хлоопці дійсно виконують свою роботу на відмінно, поспілкувавшись з ними я пишаюсь що у місті появилась ПП, на вулиці спокійніше, не паркуються де попало.. Не розумію чому багато хто намагається їх дискридитувати.. Вони пройшли не легкий шлях щоб туди попасти, цей шанс був даний усім, і на їхньому місці могли бути ви правильні і ніколи не помиляюсь, але ви у цей час сиділи на дивані або не пройшли, тому вони кращі..