USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку затримали наркомана-збоченця. Коментарі очевидців

10 Квітня 2014 09:40
Неадекватного чоловіка затримали у центрі Луцька. Він намагався наздогнати дівчину, ще й без штанів. Про це стало відомо зі слів очевидців.

Окрім того, як повідомляють у прес-службі Правого сектору, зловити порушника вдалося керівнику силового блоку Сергію Мерчуку. Зауважимо, у збоченця виявили ще й наркотики. Інцидент трапився 9 квітня ввечері.

Зі слів Сергій Мерчука, близько 22:00 він помітив, як чоловік у неадекватному стані, знявши з себе штани, демонструючи статевий орган, намагався наздогнати молоду дівчину. Після вигуків активіста зупинити це безчинство, невідомий почав втікати. Сергій наздогнав його, щоб затримати і віддати у руки правоохоронцям. Збоченець вдарив активіста по обличчю. На допомогу керівнику силового блока прибіг його друг. Вони затримали порушника і викликали міліцію.

Також під час затримання, невідомий викинув з кишені згорток паперу, у якому виявилися наркотики - приблизно три грами «трави».

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини очевидець події Микола розповів: « Аж 4 машини міліції вже за хвилину прибули на місце події. Зловмисник постійно нецензурно лаявся та говорив якусь брєдятіну про Майдан, типу: "я свій, пацани, я свій, не бийте, я на Майдані стояв!» Так, на виклик приїхали правоохоронці, на місці вони провели слідчо-оперативні дії. Встановили, що порушник - це 28-річний чоловік з Горохівського району. Наркомана відправили у міськвідділок.

Сергій Мерчук зазначив, що під час антипутінського маршу цей чоловік провокував - штовхав людей, намагаючись розпочати бійку з учасниками акції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
горохів Показати IP 10 Квітня 2014 09:50
ПАЧКОВСЬКИЙ
Горохівчанка до горохів Показати IP 10 Квітня 2014 10:33
???
Петьо до горохів Показати IP 10 Квітня 2014 16:16
Впізнали???
немає значення до горохів Показати IP 10 Квітня 2014 18:24
капец Юрасик ....попав парніша.....
Всезнайко Показати IP 10 Квітня 2014 10:37
Якщо каже, що стояв на Майдані, значить стояв. Там більшість таких... Тепер думає, що все дозволено.
Анонім до Всезнайко Показати IP 10 Квітня 2014 11:27
Логічно.
Всезнайко до Всезнайко Показати IP 12 Квітня 2014 21:19
Стояв.... тільки не на майдані ...а біля водного....
Богдан Показати IP 10 Квітня 2014 11:22
коментар було видалено
тверезий Показати IP 10 Квітня 2014 11:40
Всезнайко і анонім - не ваняйте тут
я Показати IP 10 Квітня 2014 12:02
правда в очі коле
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 12:08
то мабуть НЕЛУЧАНИН бігав
ми до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 15:05
Бачу всі "люблять" нелучанина))) Нічого, він скоро повернеться та накапає ядом на ВН.
Родюк Показати IP 10 Квітня 2014 13:10
затриманого прізвище філіпович, мерчук отримав членом по обличчю, наркотики підкинули потім
Рижий до Родюк Показати IP 10 Квітня 2014 13:56
Та це вроді Андруша Мельник.Знову за своє взявся.
Знаючий Показати IP 10 Квітня 2014 13:52
Затриманий був членом проросійської організації.Здається Комсомол.
бородач сепаратіст Показати IP 10 Квітня 2014 13:58
Це була акція “За федералізацію“.
до бородача до бородач сепаратіст Показати IP 10 Квітня 2014 15:09
це був чоловічий фемен)))
))) Показати IP 10 Квітня 2014 14:59
зловили поху??)
Лучанка Показати IP 10 Квітня 2014 15:08
Це аж смішно... Герой вчасно опинився в безлюдному центрі міста...побачив, що поганий дядько женеться за дівчинкою.... сам його затримав та знешкодив.... ще й міліція так швидко приїхала, аж чотирма машинами..... а далі як в казці "і всі стали жити-поживати і добра наживати"".... ще й лапшу народу вішати
Антифашист Показати IP 10 Квітня 2014 15:22
Так, я не зрозумів, чому так мало обі*рали Правий Сектор в коментах? ((((
ми до Антифашист Показати IP 10 Квітня 2014 22:25
тому що це твоя робота, ти ж АНТИфашист
Петьо Показати IP 10 Квітня 2014 16:16
Це брат уважаємого на Горохівщині чєлавєка. Випустять
майданоукр Показати IP 10 Квітня 2014 21:08
парниша секси
Bodya USA Показати IP 10 Квітня 2014 23:09
Та ше з ним Роман Молочник був але той хитрий сліняв по бистрому то скорше в сього він голяком бігав
ПРАВДА Показати IP 11 Квітня 2014 03:52
Вся УКРАИНА лапшу с ушей и кушает, потому как наши сми и телеканалы ВРУТ и ДЕЗУ гонят. 100% даю что этот мой комент удалят и не пропустит цензура.
Горохівський простий Показати IP 13 Квітня 2014 23:23
Це не правда, не може такого бути, як раніше хтось, писав, такого бути не може за хвилину приїхала міліція, аж 4 машини, це ж скоріше всього, що спеціально ловили, за для того, щоб зловити його з наркотиками, нехай, це і його наркотики, але ж не може бути, що він міг бігати за дівчиною, голий, а де ця дівчина? Хто вона така? Як би його оголеного зловили, то б його зкували, і все, і він би лежав, а так подивіться на обличчя цього хлопця, воно знівечене, над ним ще й напевно познущалися, не факт, що наркотики підкинуті...