У центральному морзі Києва – 26 неопізнаних трупів. Планують масове захоронення
В центральному морзі на Оранжерейній за станом на 30 січня - 26 неопізнаних трупів. Зокрема, 14 з них потрапили сюди у 2014-му році. Серед них, два тіла було знайдено на Хрещатику, ще один труп потрапив до моргу з лікарні №9, - повідомляє «Свідомо». Про це журналісти дізналися під час пошуків Дмитра Булатова.
Крім того, стало відомо, що наразі в морзі, що на Петра Запорожця, де також бюро судово-медичної експертизи, знаходиться один неопізнаний труп. За інформацією від джерел «Свідомо», тіло привезли з лікарні.
Розбіжність у віці може бути в рамках 15-ти років
Також стало відомо, що у вівторок, 4-го лютого, на Північному кладовищі заплановане масове захоронення неопізнаних трупів. Тому, щоб становити їхню особу є чотири дні. Якщо у вас є підозри, що Ваші близькі потрапили у небезпеку і наразі знаходяться у переліку зниклих - потрібно перевірити морги.
Що для цього треба зробити? Попри заяву по місцю проживання зниклого, родичам потрібно звернутися до управління міліції на Володимирську, 15. Там написати заяву з описом зниклого: зовнішній вигляд, особливі прикмети - шрами, родимки, одяг, в якому був у момент зникнення. а також вказати приблизну адресу, де в останнє була зникла людина. Тоді вас можуть запросити на пізнання до моргу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Крім того, стало відомо, що наразі в морзі, що на Петра Запорожця, де також бюро судово-медичної експертизи, знаходиться один неопізнаний труп. За інформацією від джерел «Свідомо», тіло привезли з лікарні.
Розбіжність у віці може бути в рамках 15-ти років
Також стало відомо, що у вівторок, 4-го лютого, на Північному кладовищі заплановане масове захоронення неопізнаних трупів. Тому, щоб становити їхню особу є чотири дні. Якщо у вас є підозри, що Ваші близькі потрапили у небезпеку і наразі знаходяться у переліку зниклих - потрібно перевірити морги.
Що для цього треба зробити? Попри заяву по місцю проживання зниклого, родичам потрібно звернутися до управління міліції на Володимирську, 15. Там написати заяву з описом зниклого: зовнішній вигляд, особливі прикмети - шрами, родимки, одяг, в якому був у момент зникнення. а також вказати приблизну адресу, де в останнє була зникла людина. Тоді вас можуть запросити на пізнання до моргу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
ніна
Показати IP
31 Січня 2014 12:45
жахливо куди світ котиться життя цінніше за ті розборки і гроші і владу
активіст2
Показати IP
31 Січня 2014 13:40
Ну і для чого нагнітати обстановку пишучи такі статті. В різні дні в Києві буває і до 40 неопізнаних людй в моргах особливо в морозну погоду.
Зупинилося серце Захисника з Камінь-Каширщини Богдана Пасика
Сьогодні 21:35
Сьогодні 21:35
На Хмельниччині розбився український Су-24, екіпаж загинув
Сьогодні 21:16
Сьогодні 21:16
Помер екснардеп трьох скликань ВР Сергій Осика
Сьогодні 20:57
Сьогодні 20:57
Росіяни вдарили по дорозі у Нікополі та обстріляли Донеччину, Херсонщину й Запоріжжя, є загиблі
Сьогодні 20:19
Сьогодні 20:19
У «Дії» оберуть ескіз марки до Дня Незалежності
Сьогодні 20:00
Сьогодні 20:00
У Берестечку попрощалися з Героєм Віталієм Борилюком
Сьогодні 19:22
Сьогодні 19:22
Поліцейські за наркоторгівлю розшукують уродженця Чернігова
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Розпочав роботу літній анімаційний табір «Луцьк 1429»
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.