USD 27 27.2
  • USD 27 27.2
  • EUR 30.65 30.8
  • PLN 7.05 7.15

У Луцьку автівка збила на смерть дідуся

На проспекті Перемоги у Луцьку автомобіль збив на смерть чоловіка літнього віку.

ДТП сталася 20 листопада приблизно о 18.00 на пішоходному переході поблизу «Західінкомбанку».

Зі слів очевидців, дідусь почав переходити проспект Перемоги, коли на світлофорі загорілося жовте світло.

Водій автомобіля «Хюндай», ймовірно, сподівався обминути старого, але не розрахував, що той йшов дуже повільно та збив його. В результаті літній чоловік помер.

Варто зауважити, що через ДТП на проспекті Перемоги сформувався чималий затор, бо міліціонери всі транспортні засоби, які рухалися в напрямку центра Луцька, завертали на вулицю Клима Савури.
Загрузка...
Коментарів: 30
аліна Показати IP 20 Листопада 2012 19:35
капеццц!!!
geor Показати IP 20 Листопада 2012 20:37
я був на паральльному пішоході,і майже вже перейшов докінця як авто гупнуло діда.Шкода чоловіка.А це могла бути мама з дитиною.Потрібно безпечніше їздити
СЕРГІЙ Показати IP 20 Листопада 2012 20:45
Там на пр.Перемоги, кілька місяців тому замінили світлофори, які працюють не синхронно із затримками до хвилини, в напрямку центру горить червоний, а в напрямку Там-таму ще горить зелений для атомобів, люди бачать що атомобілі зупинились починають переходити дорогу по якій ще не припинився рух машин , так що питання потрібно ще ставити перед дорожніми службами і ДАІ , щоб навели порядок
Нєбачу до СЕРГІЙ Показати IP 21 Листопада 2012 22:38
А чому "що б навели прядок"? Що б наказали! І як що світлофори працюють неправельно - водій невинен! Ця служба вже штрафує навіть тоді, коли не бачать світлофора. Приклад:поворот праворуч на Обїздну з Ковельської. Світлофора, що на Ковельській вони, стоячі на Обїздній не бачать, але все одно зупинив машину ствекрджують, що водій повернув праворуч на красний колір.
Водій Показати IP 20 Листопада 2012 21:09
Неміг подождати коли засвітиться залене світло
Василь Показати IP 20 Листопада 2012 22:38
А чию честь і гідність тут образити можна? Того виродка і ту сучку, що сьогодні збили люей на переходах. Та їх пристрелити треба як собак. Ганяють як хочуть . А прикладом є Заступник голови ОДА, який стабільно на переході біля квартала через дві сплошних розвертається
Anonymouse до Василь Показати IP 21 Листопада 2012 09:55
По ПДР на переході можна розвертатись.
Авито до Василь Показати IP 21 Листопада 2012 10:46
Прізвище порушника (згОДА)в студію, будь ласка! Місто повинно знати "своїх героїв"!
tatarynb Показати IP 20 Листопада 2012 22:56
а вже давно пора з тими сфітлофорами розібратися - вони там пацюють несинхронно
ірина Показати IP 21 Листопада 2012 08:59
"Водій автомобіля «Хюндай», ймовірно, сподівався обминути старого, але не розрахував, що той йшов дуже повільно та збив його. В результаті літній чоловік помер." - це так виправдувався водій? він теж буде старим,цікаво,буде бігати ? звичайно,якщо то літня людина, то де ж чекати від неї моторності? "що через ДТП на проспекті Перемоги сформувався чималий затор" - значить досить криваве місиво було?
) Показати IP 21 Листопада 2012 09:42
автомобилисты шакалы
Отака Показати IP 21 Листопада 2012 09:44
Якщо дідусеві було жовте світло, то що, а/м було вже зелене? Це ж як треба рванути з місця, щоб відразу забити людину. З викладу журналіста можна судити, що водій ніби й не винен, видно не простенький водій був.
Чеширский Кот до Отака Показати IP 21 Листопада 2012 12:54
"Дідусеві" було жовте, а автомобілю ЩЕ зелене. Не синхронна робота світлофора на різних напрямках. Пішохід мав дочекатись зеленого для себе, а не дивитись на світлофор для автомобіля.
Іван Показати IP 21 Листопада 2012 09:52
Це сталося тому, що хтось настроїв світлофори на різні режими. Коли їдешь з мосту, горить зелений, а напроти горить ще червоний.Ось тому і пішоходи ще мандрують через пішоходний перехід, бо ще дозволено, а машини з протилежного напрямку вже їдуть на швидкості. Так хто в цьому винен?
SysR Показати IP 21 Листопада 2012 09:59
На пр. Перемоги світловори налаштовані щоб пропустити максимальну кількість автомобілів в обох напрямках. Крім того світлофори для пішоходів із звуковим супроводженням і таймером відліку. Чому пішоходи дивляться не на своє зелене, а на червоне для автомобілів?
ПЕТРО до SysR Показати IP 21 Листопада 2012 11:32
Тому що звикли що все працюе синхронно,і це правильно,а на рахунок" На пр. Перемоги світловори налаштовані щоб пропустити максимальну кількість автомобілів в обох напрямках." скажу Вам наступне:пішоход не йде всерівно,коли з ліва іде машина, а з права стоіть,то чому з права стоіть,хай теж іде,буде швидше,чи не так? де логіка?ще проста безвідповідальність тих,хто за це відповідае!
SysR до ПЕТРО Показати IP 21 Листопада 2012 16:55
Підхід як звикли так правильно є в корні не вірним.
Алон Показати IP 21 Листопада 2012 10:06
Треба врегулювати світлофори у місті!!!!!!!!!Почуй нас міський голова!!! Їдьте уважніше, це вам не по трасі "гнати"!!!! Завтра можете і своїх рідніх так "випадково" збити!! А комусь він був батьком, дідусем...
dimalt82 Показати IP 21 Листопада 2012 10:22
Ще треба добавити, щоб ті козли комунальщики вмикали раніше світло, бо коли їдеш людей взагалі не видно як вони вискакують на дорогу, чому не можна поставити освітлення навпроти пішоходних переходів, невже це варто людського життя!
Позор Показати IP 21 Листопада 2012 10:34
Які комунальщики, який міський голова? В нашому забитому селі Луцьку, ще просто не позвикали, що автомобіль це просто засіб для пересування. КупЕть ото полішук хюндая, чи лексуса в кредит і гониться по міським дорогам, як по поліським полям на конях
*** Показати IP 21 Листопада 2012 10:36
та скільки це може продовжуватися? Заліпити штраф 10 000 за найменше порушення і буде все добре. Будуть боятися порушувати. І щоб все простежувалося, фіксувалося.У нас вседозволеність, всім на все начхати.І це всім відомо. Але...
Чеширский Кот Показати IP 21 Листопада 2012 10:44
Поменьше эмоций, граждане. Если водитель видит "зеленый" он, не нарушая ПДД, движется со скоростью пусть 60 км/ч. В это время дедушка, не посмотрев на светофор для пешеходов, двинулся по переходу. Тормозной путь т/с на такой скорости составляет около 40 метров, плюс-минус. На лицо явное нарушение ПДД пешеходом. Поставьте себя на место водителя и не надо резких фраз про автомобилистов. Нарушают все, и те кто за рулем, и те кто на ногах, никого не обеляю. Просто в случае столкновения первых со вторыми, погибнет пешеход. Если кому не нравится режим работы светофоров для авто на пр. Победы, то могу назвать еще парочку таких же, которые давно так работают - возле ЦУМа и поворот Воли-Шопена.
Водій до Чеширский Кот Показати IP 21 Листопада 2012 12:39
+100 І не треба валити все на водіїв, бо пішоходи у нас теж як телята, де хочуть, там і переходять дороги. В навушниках, по телефону розмовляють, в ожледицю дороги перебігають. А в авто гальма ж то не моментальні, часом в водіїв самих руки трясуться як з такими пішоходами зустрінешся! А на Перемоги дуже темно, і для пішоходів на світлофорі таймер є! Я не виправдовую нікого, але не варто накидатися на того нещасного водія, йому й так не солодко...
ок! Показати IP 21 Листопада 2012 10:45
Життя таке що ти незнаєш що учікувати від долі завтра!Так водій авто по житті дуже хороша людина . але так сталося.Ми теж робимо помилки, безперечно ніхто не вправі забирати людське життя , але нівечити людині життя ув'язненням теж абсурт!
.... до ок! Показати IP 21 Листопада 2012 10:56
Ви тормоз?
водій Показати IP 21 Листопада 2012 14:47
Діда жалко але пішоходи в основному бидло яке незнає що машина не є.е а давить.Удачі на дорогах.
ОДА Показати IP 21 Листопада 2012 15:56
Щоб коментувати, потрібно зясувати всі обставини справи, а тому не потрібно паплюжити ні пішоходів, ані водіїв
Каріна Показати IP 21 Листопада 2012 16:02
Яка різниця чи винен дідусь...( пішохід винен чи не винен, немає різниці. Транспорт є джерелом підвищеної небезпеки і коли ти сідаєш за руль, то вже вважаєшся злочинцем..і в любому випадку винен буде лише водій. Таке в нас законодавство
Вітал Показати IP 21 Листопада 2012 21:07
Шановні громадяни, не показуйте своєї необізнаності!!!! Пішоходи як і водії повинні знати ПДР.синхронно чи не синхронно працює світлофор, але і авто і пішоход повинні рухатися тільки на ЗЕЛЕНИЙ колір світлофора, тим більше як вище сказано на пр. Перемоги є звукова і таймерна сигналізація
Ірина Показати IP 23 Листопада 2012 14:27
Водій, який скоїв ДТП - помер учора. Менше емоцій, панове...

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.