USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В Україні затримали групу диверсантів, яка готувала збройне захоплення влади

5 Квітня 2014 16:28
Служба безпеки України затримала в Луганській області озброєну диверсійну групу.

Про це повідомили в прес-центрі спецслужби, передає Еспресо.TV.

"Група зловмисників планувала 10-го квітня здійснити збройне захоплення влади в Луганській області із залякуванням мирного населення і застосуванням зброї та вибухівки" , - наголошується в повідомленні.

За результатами масштабної спецоперації СБУ затримала 15 активних учасників диверсійної групи, вилучила 300 автоматів, 1 протитанковий гранатомет, 5 пістолетів, велику кількість гранат, пляшок із запальною сумішшю, значну кількість вогнепальної та холодної зброї.

У взаємодії з прокуратурою Луганської області порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ст.113 (диверсія), 111 (державна зрада).

Тривають затримання та обшуки в місті Луганську і семи районах області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 16:37
Може вони це самі придумали, цій владі немає довіри.
мітріч до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 16:54
А на сепаратистських мітінгах кацапськими аквафрешними ганчірками теж нова влада махаэ? Тобі давно пора електрострумом лікуватися.
Анонім до мітріч Показати IP 5 Квітня 2014 17:44
шо за брєд, як ніби дончани не можуть російський прапор носити, відать людина сама не розуміє шо несе
мітріч до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 18:17
'Відать' тэбэ тожэ хочэтся памахать расэйской аквафрешіной?
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 19:28
носити може, закликати до сепаратизму не може
лучанин до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 16:58
Бачу старій владі ти крепко довіряв, що досі молишся на неї.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 17:44
не у всіх така хвора фантазія, як у тебе.
Хотел Показати IP 5 Квітня 2014 16:53
Хотел бы я увидеть эту картину: 15 человек тянет 300 автоматов, не считая бутылок, сабель и прочих гранат... Врите уже, но не завирайтесь...
НЕЛУЧАНИН до Хотел Показати IP 5 Квітня 2014 17:41
а хто казав, що це все тягнули ? лежало собі, чекало до 10 квітня
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Квітня 2014 19:34
ага як і ті пістолети на меморіалі :)))))
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 22:56
в тебе з головою проблеми. на меморіалі когось затримали?
Артем Показати IP 5 Квітня 2014 20:05
В Луганской области?300 автоматов?И нигде это оружие со складов не пропадало?Не было ни одного сообщения.Так откуда же оружие взялось как ни от вас уважаемая новая власть.И конечно же терористами были русскоговорящие украинцы:)А вы не пробовали порыскать по схронам Правого сектора на Западной Украине?Тут я думаю оружия бы на целую армию нашли.И к тому же не одну.Но вы этого точно не сделаете,потому,что у правого сектора есть оружие и они вам могут по сникерсу настучать,а воевать с мирными гражданами подбрасывая им оружие и всякую гадость это все на что у вас ума хватает...
лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 23:43
основно група диверсантів - правий сектор. і КРАПКА!!! ЦЕНЕПІДЯЛГАЄОБГОВОРЕННЮ!!!!
НЕЛУЧАНИН до лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 22:58
у-тю-тю, який ти вумний. а може тебе відправити у ліпіни - і на тому крапка ?
До тих Показати IP 6 Квітня 2014 11:25
Де ж вас, тролів, стільки взялось? Добре хтось проплачує і за коментарі і за плюсики біля них. Тільки знайте одне - українці це СИЛА і ви немічні проти нас!!! Будьте людьми, а не рашн бидлоттям!
Ми до До тих Показати IP 6 Квітня 2014 15:10