USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Вечірня ДТП у Луцьку: збили пішохода

19 Грудня 2016 20:30
В результаті ДТП постраждав пішохід. Аварія трапилась у вечірню пору в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці події.

Відповідно до попередньої інформації, аварія трапилась на вулиці Червоного Хреста близько 19:30. Наразі відомо, що водій, який збив пішохода, перебував за кермом автомобіля марки BMW. Його жертвою став чоловік.

Дану інформацію в коментарі виданню підтвердила речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ххх Показати IP 19 Грудня 2016 20:35
пішоходи трохи самі дивіться куди йдете а не дротики у вуха і валю як корова
Олег до ххх Показати IP 19 Грудня 2016 21:41
А можливо це вам треба зрозуміти що пішоход теж має права і є таким самим рівноправним учасником руху. Небось в Європі так не їздите. Може люди там не такі, чи пішоходні переходи не такі, просто штрафи там проти ідиотів. Не раз бачив як лихачі тут ставали там пристарілими бабцями за кермом.
Анонім до Олег Показати IP 19 Грудня 2016 23:13
Пані,подівіться як в Європі переходять вулицю.Підходять до переходу,потім оту штуку яка чепеть на шиї повертають на ліво а потім направо і тільки тоді переконавшись у беспечності маневру ступають на проздну частину.На жаль Україні все інакше.....я пішоход(мачо,багіня та ін) мені все пох... без будь яких докорів сумління і здорового глузду вилітаютьна проїзджу частину.Водій і пішоход мають бути взаємоввічливі та розсудливі.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Грудня 2016 23:22
перепрошую,пане....недодивився
Анонім до Анонім Показати IP 20 Грудня 2016 21:01
Ви мені розкажіть як в Європі. Там водій підїжаючи до переходу вже апріорі готовий зупинитись, незважаючи є там людина чи ні. І робить це завчасно ще до того як ви на нього ступите. А в нас в підлогу давить з одною думкою я всеодно проскочу перший. В нас пішохід це випрошувач, він вже наперед винен, бо заважає ділкам по справах їхати, ходить тут бачно. Це моє діло вибачте що я ношу і в якому місці. А ваше, побачивши знак пішохідний перехід знизити швидкість в любому випадку, є там хтось чи нема і бути готовим надати пішогоду право руху, для того там і існують ці знаки.
Лучанин Показати IP 19 Грудня 2016 21:34
Знову Мігас?
555 Показати IP 20 Грудня 2016 09:34
До речі, вчора (19 грудня) якась темно-зелена беха на АС реєстрації по Луцьку виджигала, як бик поробив.
до 555 Показати IP 20 Грудня 2016 10:21
то новий начальник митниці з кабаку їхав, а з ним Гунчик.
мабуть Показати IP 20 Грудня 2016 10:31
Мабуть, Миколка.