USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Волинські беркутівці заблоковані у підвалі кабміну

21 Лютого 2014 12:35
Де перебувають бійці «Беркуту» з Волині, стало відомо під час прес-конференції представників «Варти порядку» у Луцьку.

Зі слів координатора «Волинської самооборони» Віктора Швидкого, з беркутівцями підтримують постійний контакт. Очільник асоціації «Беркут Волинь» Антон Цісарук повідомив, що волинські бійці «Беркуту» постійно засуджували жорстокі дії проти євромайданівців. Вони не хотіли їхати у Київ, а в столиці постійно перебували у запасі та не піднімали руки на майданівців.

Під час загострення подій, їх, як «западенців», які ухиляються від служби, кинули під кулі, зробивши «гарматним м’ясом». Зі слів Віктора Швидкого, вони лише захищалися щитами. Нині 11 бійців отримали поранення, 2 з них – важкі. Поранених направили у Луцьк. Наразі волинські беркутівці написали рапорти про звільнення, але досі 18 бійців перебувають заблокованими у підвалі будівлі Кабінету міністрів. Як розповів Віктор Швидкий, вони – порядні люди та виконали свій обов’язок перед волинянами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
иван Показати IP 21 Лютого 2014 12:41
слухай антон- ну неможна все життя ни**** неробити и бути и тутойсюдой- тримати пару базарив из Валентином- и потим сказати слава украини-може разом кричить ринкам слава-пока вони е ми из Валентином будем жити вично ? да пишов на пенсию найди соби роботу а не в ничний час пиши хто як кого * в кабінети -
Валік Показати IP 21 Лютого 2014 12:47
А шо це Швидкий так рісується? Хоче до влади дорватись? Поверненням Беркуту має займатись УМВС, а не якась там ГО під керівництвом списаного хапуги!
иван до Валік Показати IP 21 Лютого 2014 12:50
бачиш и ти зрозумів що таке ГО-де можна вкрасти а хто и для чого ГО
Петрович Показати IP 21 Лютого 2014 12:48
Зараз кожен розкаже, що не стріляв, не бив, не затримував. Хай розкажуть за скільки вони стояли в Київі на морозі проти своїх же земляків, чому боялись перейти на сторону народу,чому не один з них не повернув зброю проти вбивць волинян та інших українців?? Яку пенсію вони тепер будуть отримувати ?Ганьба їм назавжди, не однієї гривні їм від держави, хай проїдуться по цвинтарам і подивляться, що вони наробили!Вам жити з цим все життя,беркутята! Господь їм суддя!
иван Показати IP 21 Лютого 2014 12:55
Петрович нема стержня ? одни впав вид яйцья а други за прихид до кабинетив положать людей-заризав свинью в локачах попоив завалив стакан- а спитай скильку с* ка патріот дубив вивиз? а де крим :7 а що таке гок в кривому рози ? воно визьме биту в руки и кричати слава украини тильки в маневичах або на сопаевки
знаю Показати IP 21 Лютого 2014 12:57
це все брехня. Наші волиняки відзначились там, через те і поранені є, хай не брешуть. Чого тоді автомати тримали? Проти кого?
Анонім до знаю Показати IP 21 Лютого 2014 13:03
Наверное ты с ними стоял раз все знаешь!
панам новим Показати IP 21 Лютого 2014 13:30
Панове Швидкий і Цісарук, до вас так і хочеться мовити прислівя - гі...но не тоне і випливе у відповідну мить. Ще мало накрали, коли були в міліції, мало квартир отримали, мало пенсії заробили, мало коханок перетягали в кабінетах? Ще хочете примазатися до нового коритця? Совість є у Вас, чи ні?
иван до панам новим Показати IP 21 Лютого 2014 13:46
ага була тильки коли чесно поступали в кпсс- я навить в тому несумниваюсь :
Я Показати IP 21 Лютого 2014 13:38
100%100%100%100%100%100%100%100%100%
думка Показати IP 21 Лютого 2014 16:06
Поважаю! Оце нюх у людей на дармовщину!
Всезнайка Показати IP 21 Лютого 2014 17:18
Беркут безсумнівно не стріляв - тільки гроші там заробляли (невідомо за що) і на людях деякі працівники вихвалялись що після приїзду куплять по квартирі і автомобілю! А Цісарук - він хитрий лис і командир волинського беркуту його ставленик! Стріляли по людях безсумнівно - тому і 11 ранених! Всіх звільнити і в люди!!!!!
Volint Показати IP 21 Лютого 2014 17:49
Саме так в люди і без державного забезпечення. Що заробив на майдані за те хай і живуть. Їх ніхто під загрозою їхнього життя чи життя їх рідних туди не відправляв, а якщо я помиляюсь то чому досі мовчали і не просили допомоги та на майдані коли з ними намагалися розмовляти
Волинянин Показати IP 21 Лютого 2014 22:45
Раняних безсумнівно вилікувати і тоді всіх до суду!!!!!! Всіх до одного, і нехай відповідають за те що зробили!!!!! На їх совісті люди, які були на майдані побиті, нехай відповідають по закону, як вони завжди кажуть!!!! Я сам на суд готовий прийти і подивитись їм у вічі особливо їх командиру!!!!!
юля Показати IP 21 Лютого 2014 22:47
можливо не стріляли, але били людей однозначно, щей за гроші, ганьба, нехай відповідають!
Гузь Показати IP 21 Лютого 2014 22:49
Всіх до суду і по закону за грати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Volint Показати IP 21 Лютого 2014 22:50
ганьба ганьба ганьба ганьба всьому продажному беркуту
Пирожко Показати IP 21 Лютого 2014 22:50
Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Немає прощення нікому!!!!!!!!!!!!!!! Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Добродій Показати IP 21 Лютого 2014 22:53
Та стріляли вони всі по людях і не задумувались про наслідки, а думали лише за гроші, всіх під суд! І судити публічно при всіх!