USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

З’ясовують імена трьох поранених волинян. Решта імен відомі. СПИСОК

22 Травня 2014 22:12
З’ясовують імена трьох бійців АТО, поранених під Волновахою. Решта імен поранених і загиблих відомі, - повідомляє "Вісник+К".

Нагадаємо, сьогодні о шостій ранку терористи напали й обстріляли блокпост 51-ої механізованої бригади Збройних сил України з Володимира Волинського. До наших військових під'їхали на кількох автомобілях і відкрили вогонь. Їх наші військові могли сплутати з місцевим населенням, яке періодично допомагало харчами. Нападники спалили кілька одиниць БМП і розстріляли дві санітарних машини. В одній БМП згоріли четверо військовослужбовців. Загалом, за офіційними даними, загинуло 13 солдатів та офіцерів: 7 волинян, 3 рівнян та один віниччанин. Ще два тіла поки ідентифікують - вони сильно обгоріли.

Список загиблих:

1. Командир 3-го батальйону 51-ї ОМБ з Колок Маневицького району, 1984 р. н. Мав на вихованні 5-річну дочку Олександру.

2. Солдат Зарадюк Володимир Володимирович з Луцька, 14.07.1991 р.н.

3. Солдат Йовзик Дмитро Васильович з Луцька, 02.04.1983 р.н.

4. Сержант Артемук Олександр Іванович з Ковеля, 11.09.77 р. н. Троє дітей - двоє синів 2004 та 2005 р.н. і дочка 2014 р.н.

5. Солдат Грицюк Михайло Михайлович з села Милятин Іваничівського району, 05.06.1984 р.н. Діти: син 2012р.н. і донька 2014 р.н.

6. Солдат Попов Павло Володимирович з Нововолинська, 30.06.1991 р.н.

7. Солдат Бондарук Микола Петрович село Заріччя Володимир-Волинського району, 05.04.1991 р.н.

Інформацію про загиблих надав замкомандира 51 ОБМР підполковник Підопригора Іван Миколайович.

Список поранених волинян:

1. Адамарчук В.А., 1983

2. Рибак М.В., 1994

3. Іванчук А.М., 1990

4. Волох Д.Р.,1998

5. Андрощук Н.А., 1979

6. Рудець А.Н., 1984

7. Перчук П.В., 1990

8. Вальчук В.В., 1986

9. Моравський Э. Л., 1969

10. Андрощук Ю. В., 1987

11. Федоришин А. В., 1987

12. Поханський А. Ю., 1991

13. Андрейчук П. Д., 1991

14. Пащенко С. А., 1988

15. Вознюк М. П., 1990

16. Серенко В. В., 1975

17. Шостак Д. В.,1985

18. Шапранюк Р. В., 1978

19. Лис І. І., 1993

20. Лесько М. В., 1994

21. Шестюк Р. В., 1978

22. Тарасенко Р. Н., 1983

23. Прокопчук В. І., 1991

24. Ткачук Ю. В., 1992

25. Олексюк А. І., 1988

26. Овчарук В. Б., 1987

27. Махновець В. И., 1979

28. Теренко В. А., 1980

29. Шафранюк А. В., 1985

30. Гайдим В. П. 1991

31. Феофілін А. В., 1987

32. Шостак Д. В., 1985

33. Матьяж В. І., 1992

34. Івандроп А. В., 1986

Загалом офіційно відомо про 37 поранених. Імена ще трьох з'ясовують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
п Показати IP 22 Травня 2014 22:21
коментар було видалено
Анонім до п Показати IP 22 Травня 2014 22:49
згинь, путинськая прокладка, из сайта ВОЛЫНИ
Дарк до п Показати IP 22 Травня 2014 22:58
коментар було видалено
влада уроди до п Показати IP 23 Травня 2014 11:51
кинули хлопців у поле не бетонних блоків ні мішків. відсутність адекватного обладнення, броніків не на одному немає, спальники кожен сам собі купляє.. зате палаток агітаційних у всіх містах.
Анонім до влада уроди Показати IP 24 Травня 2014 01:41
Волох Д.Р.,1998 ???
Леся Показати IP 22 Травня 2014 22:21
Читаю i жахаюся... що ж це робиться! Дай Боже сили родинам цих воякiв.
п Показати IP 22 Травня 2014 22:22
коментар було видалено
Ой! Показати IP 22 Травня 2014 22:27
Почему эти ребята там оказались? Чьи интересы защищали?
п до Ой! Показати IP 22 Травня 2014 23:21
Шо за воинская часть где нет списков военнослужащих?
Мельник Показати IP 22 Травня 2014 22:33
А тепер шановна владо розкажіть що на сході такі ж українці...
SOS Показати IP 22 Травня 2014 22:37
Назвіть хто з дітей можновладців захищає Україну від терористів? Робимо висновки.
Аня Показати IP 22 Травня 2014 22:42
По неофіційним даним загиблих 6 лише з Турійського р-ну! + 7 вищевказаних.Скільки їх реальнор ?!? По ТСН кажуть 16. Дімаю більше ...
я до п Показати IP 22 Травня 2014 22:47
коментар було видалено
хОХЛ до я до п Показати IP 22 Травня 2014 23:09
коментар було видалено
!!! Показати IP 22 Травня 2014 22:47
Більшість то практично діти-цвіт нації...плач і жалоба, яка до болі роздирає душу за загаблими і раненими...
slavik Показати IP 22 Травня 2014 23:16
на який рахунок можна перерахувати гроші
Українець Показати IP 23 Травня 2014 00:23
В них дітки з 2014р.які вже не побачать тата. Матері прокленуть вбивць до сьомого коліна, пра-правнуки будуть страждати за їхні діяня. А деж данецкі сміливці, чи їм подобається бути підстилками в кремля, боягузи. Слава героям, Слава Волинським Матерям! Спеціально розстріляли саме західняків ,щоб роздуди вогонь, знайте ми приїдем і будем з вас паски дерти.
УкраЇнець2 до Українець Показати IP 23 Травня 2014 02:18
Ти не спіши скорий поїзд.Нехай їхні діти і матері на вертушкі глянуть,згадають хто їх синів та чоловіків від них відривав на війну!І ЧИ САМ НА ТУ ВІЙНУ ПІШОВ!Не спіши!Люди розберуться!
Гузь Показати IP 23 Травня 2014 02:15
Ти хочеш сказати що донецькі прийшли на Волинь і ростреляли мирне місто
полішук Показати IP 23 Травня 2014 02:26
і не хочу я казати але мушу-і Гузь дурнуватий,і та влада шо з ним прийшла,,,
Петрик Показати IP 23 Травня 2014 07:20
№4!!!Там все правильно? 1998 рік народження!!!!!!!!!Це ж дитина?????????????????????!!!!!
Zerx Показати IP 23 Травня 2014 08:09
коментар було видалено
волинаням. Показати IP 23 Травня 2014 08:31
Як це можна було послати цих дітей. Чому по телевізлоу красується Парубій, Ярош, вони повинні бути на передовій, чи вже отримали крісла в Києві і все. Це ж саме касається всіх гусів, данильчуків, бондарів, і остальна братія. Матері - бережіть своїх дітей.
болить... Показати IP 23 Травня 2014 08:42
закликаю матерів і жінок не пускаємо туди наших дітей і чоловіків! Відділити лугадон разом з терористам - нехай там, що хочуть роблять....але без нас. ...
Анонім до болить... Показати IP 23 Травня 2014 09:42
правельно
DeLf Показати IP 23 Травня 2014 10:05
А йо..ана київська влада не вважає, що потрібно було б оголосити загальнодержавний траур чи це тільки волинське горе?(((((((( Той виб..ядок суч..й яценюк вчора в новинах по СТБ навіть відмовився сказати яка кількість загиблих, гуляють собі б...ять з Аваковим по військовій частині під Києвом, з розумним виглядом дають мудрі поради військовим, а на схід гуляти і радити ,виб..ядки, не хочете, разом з своїми дітьми?!!!!!!((((( На сході є свої військові частини, хай там і воюють, а не хочуть, то хай лягають під путіна і їб..ться у всі дирки. Коли розстрілювали Майдан схід сидів перед телевізорами і дивився на це, як на розважальне шоу, а не посилав своїх туди під кулі. Відгородитись від них берлінською стіною треба,при таких розкладах,а не посилати туди на смерть дев"ятнадцяти-двадцятирічних дітей.
((( Показати IP 23 Травня 2014 17:54
А ЗА РОКИТНІВСЬКИХ ХЛОПЦІВ, ЩО ПОЛЯГЛИ НА ТОМУ ПОЛІ НІЦ НЕ ЗГАДАЛИ... ЇХНІ МАТЕРІ НЕ МОЖУТЬ В ТО ПОВІРИТИ ЩО ЇХ ВЖЕ НЕМА, СИНИ ЗАГИНУЛИ(((
к Показати IP 23 Травня 2014 19:07
2 майдан не за горами,всю наволоч з верховної ради гнати в шию,волинську також.Мінімум по 1 міліону сімям загиблих.В Криму ці телята що при владі оставили рускім 400млн.долар..3.2млар гр.А загиблим по 100 т грн а по 1млн дол. слабо.Докіруються скоро...
ууу Показати IP 27 Травня 2014 10:38
Люди, ви уявіть собі, яка психіка порушена буде у наших дітей, які побували ТАМ! Афганці досі до тями прийти не можуть, хоч стріляли по начебто ворогах. А наші українці - брат на брата? Росію зненавидимо на тисячу років, якщо не на більше, а Луганду і Донбас західна Україна на скільки? І держава у нас і у них одна, і закони одні, і пенсії та зарплати однакові, програма у школах однакова, словом, усе однаково. То чого ж вони там так СКУРВИЛИСЯ, а ми НІ? Наші діти пішли їх захищати і гинуть, коли ж ім там розвидниться?
ааа Показати IP 28 Травня 2014 10:51
а що ні відео, як пацанів свої прасували з вертольота?