USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Янукович та його родина були на похоронах сина в Криму

23 Березня 2015 21:24
Колишній Президент України Віктор Янукович і члени його родини були присутні в понеділок, 23-го березня, на похоронах сина Віктора в Севастополі. Про це повідомляє «Кримінформ» із посиланням на священнослужителів Свято-Нікольського храму.

«На відспівуванні були родичі, зокрема екс-президент Віктор Янукович. Жінка, найвірогідніше, мати, плакала. Був ще маленький хлопчик, мабуть, син, і кілька людей – думаю, родичі», – сказав служитель храму.

З його слів, тіло Віктора Януковича-молодшого доставили в храм на Братському меморіальному цвинтарі в ніч з 22 на 23 березня. При цьому погребальне богослужіння тривало до ранку. Родичі приїхали на відспівування вже вдень, 23-го березня.

Ймовірна могила Віктора Януковича-молодшого, на якій зараз поки немає розпізнавальних знаків, знаходиться в церковній частині цвинтаря. На численних вінках на могилі є написи: «Улюбленому синочку від батьків», «Від дружини», «Від колег», «Від сім’ї Бондар», «Від сім’ї Дяченко».

Служитель храму додав, що численні охоронці під час похорону нікого не пропускали на цвинтар.

Також зазначимо, що сьогодні багато ЗМІ повідомляли про інфаркт Януковича-старшого.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що загибель сина Януковича підтвердив спочатку екс-регіонал, депутат «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич, а потім радник глави МВС Антон Геращенко.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
физик Показати IP 23 Березня 2015 21:51
Віктор Янукович молодший перевернув уяву про закони фізики.Гівно виявляється таки тоне!
Анонім до физик Показати IP 23 Березня 2015 22:06
Ти не фізик, ти-дибіл.
Анонім Показати IP 23 Березня 2015 21:52
"По словам служителя, тело Виктора Януковича - младшего доставили в храм на Братском мемориальном кладбище в ночь с 22 на 23 марта, при этом погребальные богослужения шли до утра. Родственники приехали на отпевание и похороны уже днем 23 марта." (цитата из первоисточника) Ну а теперь, если Виктор Янукович - младший погиб, то он погиб вчера днем на Байкале. И этой же ночью был похоронен в Крыму?
Вадим до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 09:24
Погиб 20 марта, так википедия пишет. Интернет гудел про смерть три дня, прежде чем официальным подтверждением не стала информация на сайте "Партии Регионов".
Шуфрич Показати IP 23 Березня 2015 21:58
Доносився...
хфеся Показати IP 23 Березня 2015 22:05
Фейк .живий .просто отвод глас от симества яников......
Ір Показати IP 23 Березня 2015 22:17
Живіший за вас усіх.
Крок Показати IP 23 Березня 2015 22:30
Не розумію, чому цій новині приділяється більше уваги, ніж іншим? Кругом перші сторінки ЗМИ. Невже в нас зовсім немає важливих новин та проблем, про які потрібно писати? Втік Янук, та і хай йому грець. Звичайно будь-яку загиблу молоду людину шкода, але ж таке відчуття, що в нас хлопці не гинуть, та більш взагалі немає про що написати
Анонім до Крок Показати IP 23 Березня 2015 22:39
А ты хочешь чтобы тебе писали о том, что Наталья Яресько заявила, что существует риск превращения Украины в «несостоявшееся государство» (failed state)?
Крок до Анонім Показати IP 23 Березня 2015 22:53
Як раз цей "дзвоник" має бути більш важливішим та турбуючим для України, та потребує більшої уваги ЗМІ, ніж будь-які новини про президента, якому було на..ть на країну. Ми так само повинні показати, що вже забули хто він такий, та перегорнули сторінку, а ми все смакуємо обставини
Анонім Показати IP 23 Березня 2015 23:05
Я думаю що це все муткі
Лучанин Показати IP 23 Березня 2015 23:25
Не розумію ажіотажу навколо цієї новини. Ну відійшов - та й відійшов - оцей дрібний "золотенький молодьожник" прожив набагато яскравіше життя, ніж більшість із нас. А в цьому житті за все доводиться платити
Свідок Показати IP 23 Березня 2015 23:43
хай спочиває з миром...
Ілля Показати IP 23 Березня 2015 23:47
хай земля буде йому пухом.
да Показати IP 24 Березня 2015 00:17
Земля привезена і похований як собака за забором. З шо боролись на те напоролись ято кажуть..((
Анонім до да Показати IP 24 Березня 2015 09:35
твої діти теж за тебе будуть розплачуватися....
123 Показати IP 24 Березня 2015 07:01
Щось багато не ліпиться
Ні до да Показати IP 24 Березня 2015 08:15
На собаку похожий ти облюдок.
юююю Показати IP 24 Березня 2015 08:22
ттттт
макс Показати IP 24 Березня 2015 08:23
Коли вмирає людина - вмирає світ. Гріх сміятися і зубоскалити над смертю. Всі під Богом ходимо.
я Показати IP 24 Березня 2015 08:38
бог дав відчути те що відчувають 1000 батьків в украіні за його гроші
правда Показати IP 24 Березня 2015 08:47
Бог є на світі і він не приходить карати палкою. Батько-зек знищив державу, тікав і долари віз КАМазами, а золоті "батони" відрікся в резиденції. Старший син забрав в людей найкращий бізнес, мав понад 150 підприємств в різних галузях господарства. Що, він може Цезар? А половина людей України забули смак сосиски, рахують копійки на долоні. Від великого до трагічного - один крок. Тому й поховали крадькома вночі, як собаку червиву, ховаючись від людей. І на хресті боялися вказати, хто там спочиває. Бояться народного глуму!
мда Показати IP 24 Березня 2015 09:03
а вітя лежить собі на пляжі собі на плажі Бразилії з новим паспортом в кишені і рже з вас усіх
Вадим до мда Показати IP 24 Березня 2015 09:26
Всё может быть.
А до мда Показати IP 24 Березня 2015 09:28
А з такого гріх "ржати". Тим більше йому не було чого боятись, на нього в нової влади нічого не було.
dj Показати IP 24 Березня 2015 09:34
Люди! Чому ви так вірите в те, що він загинув. Цьому немає жодних доказів. Це могла бути звичайна фікція, щоб спростити своє пересування по світі та вести бізнес там , де заманеться...
Даму Ностра до dj Показати IP 24 Березня 2015 11:33
Ну якщо він зробив собі фіктивну могилу, щоб "спростити своє пересування по світу", а сам живий, то незабаром пересунеться таки на той світ, а могила його наздожене, вже не фіктивна, бо такими речами не жартують і не граються, нехай хоч сто разів матеріалісти. А якщо вся сімейка таки пішла на таке і поховала живого, влаштувавши похорони з поминками, то вони всі йо..ті, на всі свої мозкові звивини.
пф Показати IP 24 Березня 2015 09:54
жодного фотофакту. в наш то час... в кожному телефоні камера......... абсурд. звичайна качка. вброс низькосортний. зате всі будуть так і думати......
х Показати IP 24 Березня 2015 12:23
Це все наколка, він живіший всіх живих, просто так треба, нема на них кари Божої! А ця Яреська дочирікається, бо вона рахує що пенсіонери мають доживати, ще й на неї кара впаде, ми всі не вічні, за все треба платити!