USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Зниклого на Волині другокласника у болоті знайшов службовий пес. Фото

8 Квітня 2021 14:19
Другокласника Матвія, який зник 7 квітня у селі Холонів Горохівської громади та пошуки якого розпочалися зранку 8 квітня, вдалося відшукати.

Як повідомляє Суспільне, на слід дитини натрапила собака Ніка.

Про знахідку службовий пес повідомив спеціальним сигналом поліцейського, який відшукав хлопця.

«Коли ми проходили ліс, Ніка взяла слід і повела нас в бік колії. Так ми дійшли до водойми. Раптом собака почала гавкати, і в очеретах ми побачили хлопчика. Він розповів, що постійно кликав на допомогу, але через вітер та суттєву відстань від населеного пункту його ніхто почути не міг», - цитує пресслужба Нацгвардії кінолога, сержанта Дениса Тимченка.

Станом на 13:20 дитину дістали з болота. Хлопчик живий. Як і чому хлопчик там опинився – поки невідомо.
Нині на місці події продовжують працювати поліцейські різних підрозділів.


Зі слів заступника начальника ГУ НП у Волинській області Сергія Козака, всього до пошукових робіт залучили більше сотні поліцейських, 25 нацгвардійців, а також близько 20 місцевих жителів.

Як розповіла мама школяра Наталія Чіткайло, її син вчора гуляв з дітьми на майданчику. Каже: востаннє дитину бачили люди близько 17 години, а на сполох забили близько 21 години.
Інспектор роти спеціального призначення ГУ Нацполіції області Олександр Тарнавский розповів, що одна група правоохоронців "прочісувала" ліс та територію поблизу ставка у селі Холонів, інші поліцейські розділися по секторах та продовжували пошуки в інших місцях, доки не вдалося знайти дитину.

Нагадаємо, хлопчик зник напередодні, відомо про це стало сьогодні 8 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
103 Показати IP 8 Квітня 2021 14:43
Зразу видно, що то за мати. Ви тільки погляньте на її брудний одяг. Таке враження, що вона з перепою. Одним словом п'яничка, слід було відповідним службам зайнятися профілактичними заходами відносно матері: чим займається, де працює, чи зловживає алкоголем, а потім дивишся і причина зникнення дитини сама по собі - з'явиться. Гадаю, набридло 7-річному Матвію жити з такою мамою та у такому срачу.
Вася до 103 Показати IP 8 Квітня 2021 15:01
Не судіть людей по одежі
Анатолій до 103 Показати IP 8 Квітня 2021 15:31
Ага, зразу по фото вияснив хто є хто. Ти прямо екстрасенс і одяг у тебе завжди чистий, бо лежиш на дивані цілими днями і всяку хєрню пишеш про когось.
Анонім до 103 Показати IP 8 Квітня 2021 16:16
Ти екстрасенс?Тоді і я тобі напишу хто ти, вірніше що ти,ти л...о,яке з дивану пише гадості про інших.
Луцьк до 103 Показати IP 8 Квітня 2021 17:29
По фото важко щось сказати, а по отакій писанині діагноз легко встановити...
оксана Показати IP 8 Квітня 2021 14:56
добре що живий
ВІРУС Показати IP 8 Квітня 2021 15:25
МАТИ ТО МАТИ,А СОБАКА ПОДАЄ СПЕЦІАЛЬНІ СИГНАЛИ....
луцьк Показати IP 8 Квітня 2021 15:29
всі фоткаються в теплі дягнуті,а дитина босоніж. Ви щоооооо
Саша Показати IP 8 Квітня 2021 15:44
Хлопчик живий, дитина молодець! НАцгвардія і собаки професіонали)))
102 Показати IP 8 Квітня 2021 15:59
Служба у справах дітей, що скажуть за цю сім'ю? А скільки ще таких сімей у с. Холонів.
Пес Показати IP 8 Квітня 2021 17:14
Ніка, ти крута.
Опер Показати IP 8 Квітня 2021 17:19
Хлопчик зник о 17 повідомили поліцію о 21. Зранку почали шукати, ото оперативність. То нічого що вночі було -1? Хлопчина міг банально замерзти. Цей пес ще вчора вечером міг дитину знайти. Зато скільки пафосу, скільки фото з дитиною і собакою. Не професійно спрацювали.
Лучанин до Опер Показати IP 8 Квітня 2021 18:31
Дійсно, цікаво чому тільки на другий день почали шукати малу дитину? Які причини? Можливо тут варто провести службове розслідування, а не піаритись? Добре, що все закінчилось добре, але виходить, що дитина цілу ніч провела на болоті? Так це навіть для дорослої люди може бути шоком.
Справедливий до Опер Показати IP 9 Квітня 2021 11:26
О 21-ій забили насполох. Уважно читайте. Ішні видання повідомляють, що в поліцію зателефонували зранку наступного дня. Одразу ж почали пошукові роботи.
Справедливий до Справедливий Показати IP 9 Квітня 2021 11:29
"Ребенок ушел из дому еще в среду около 17:00, но о его пропаже мать сообщила только в 8:55 следующего дня.
103 до Вася, Анатолі Показати IP 8 Квітня 2021 18:31
Так хто виявився правий??? 1.Матір алкоголічка. 2.В хаті повний хаос і безлад. 3.Дитині немає що їсти та де робити уроки, хіба що на підлозі. 4.Матір'ю займаються відповідні служби - вирішується питання про притягнення матері до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та через суд винесено питання щодо позбавлення її батьківських прав. Ось і казці кінець.
Лучанин до 103 до Вася, Анатолі Показати IP 8 Квітня 2021 19:27
Я тільки не розумію, а ви чому радієте? Тут плакати треба, а людина потішається, що вона виявилась правою... Це радість незрілої людини...
103 до Лучанин Показати IP 9 Квітня 2021 07:00
Що не в мене одного сім'я пиякив
101 Показати IP 8 Квітня 2021 18:53
Матвієві, всього 7 чи 8 років, але вже дитина розуміє, що матір п'яниця. Причина зникнення дитини з сім'ї проста та банальна - дитина не хоче жити в таких умовах.