На Волині тривожна ситуація щодо інфекційних захворювань
Частина оздоровчих закладів не розпочне роботу, оскільки там триває карантин через виявлені випадки інфекційних захворювань.
Про це стало відомо під час засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, що відбулося 27 травня у Луцьку.
Заступник начальника Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в області Лариса Дудковська повідомила, що ситуація з інфекційною захворюваністю щодо вірусного гепатиту і кишкової групи інфекцій на Волині тривожна. Так, у санітарно-епідеміологічній службі не рекомендують відкривати оздоровчі заклади в загальноосвітній школі у селі Гаразджа Луцького району (там виявили випадки захворювань на вірусний гепатит), селі Сошичне Камінь-Каширського району, у селі Радошин Ковельського району і Горохівській школа №1 (зафіксовані випадки кору). Сьогодні ці заклади перебувають на карантині. Як зазначила Лариса Дудковська, якщо карантинні заходи закінчать, можливо, можна буде проводити оздоровлення дітей у цих закладах.
Нагадаємо, раніше санітарно-епідеміологічна служба повідомляла, що кількість випадків захворювань на гепатит А в області в 5 разів перевищує показник минулого року за аналогічний період.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, що відбулося 27 травня у Луцьку.
Заступник начальника Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в області Лариса Дудковська повідомила, що ситуація з інфекційною захворюваністю щодо вірусного гепатиту і кишкової групи інфекцій на Волині тривожна. Так, у санітарно-епідеміологічній службі не рекомендують відкривати оздоровчі заклади в загальноосвітній школі у селі Гаразджа Луцького району (там виявили випадки захворювань на вірусний гепатит), селі Сошичне Камінь-Каширського району, у селі Радошин Ковельського району і Горохівській школа №1 (зафіксовані випадки кору). Сьогодні ці заклади перебувають на карантині. Як зазначила Лариса Дудковська, якщо карантинні заходи закінчать, можливо, можна буде проводити оздоровлення дітей у цих закладах.
Нагадаємо, раніше санітарно-епідеміологічна служба повідомляла, що кількість випадків захворювань на гепатит А в області в 5 разів перевищує показник минулого року за аналогічний період.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.