USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волиняни стали у 5 разів частіше хворіти на гепатит А

23 Травня 2014 17:20
Кількість випадків захворювань на гепатит А в області в 5 разів перевищує показник минулого року за аналогічний період.

Про це стало відомо під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації обласної державної адміністрації сьогодні, 23 травня.

Напередодні літнього періоду в області готуються до попередження спалахів інфекцій. Зокрема, щорічно влітку підвищується ризик захворіти на сальмонельоз та вірусний гепатит А.

На Волині цього року зареєстрували три випадки спалахів інфекції в навчальних закладах області з початку року. Два з них спричинив гепатит А.

Заступник начальника головного правління Держепідслужби області Лариса Дуднковська розповіла, що під час спалахів захворіли 20 дітей.

Так, у Луцьких дитсадках захворіли 13 дітей: шестеро – у ДНЗ № 10 на рота вірусну інфекцію та семеро у ДНЗ 23 на гепатит А.

Також спалах гепатиту А був зафіксований у селі Черче. Там в місцевій школі на гепатит А захворіло семеро дітей.

Крім того, в області складна епідеміологічна ситуація з гепатитом А. З початку року в області захворіло 79 волинян, половина з них - діти. Що в 5 разів перевищує показник минулого року за аналогічний період. Обласний показник – другий в Україні, і втричі вищий від загальнодержавного.

Найскладніша ситуація зі слів Лариси Дудковської у місті

Луцьк, в Луцькому, Горохівському, Ратнівському, Камінь-Каширському районах.

Крім того, вона зауважила, що напередодні літнього періоду в області готуються до попередження спалахів інфекцій. Зокрема, щорічно влітку підвищується ризик захворіти на сальмонельоз та вірусний гепатит А.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus