USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині призовникам хочуть заборонити покидати домівки без дозволу

2 Лютого 2015 12:44
Більше двох тисяч призовників з Волині - у розшуку. У зв’язку з цим, обласний комісаріат розробляє документ, який заборонятиме призовникам покидати місце приписки без дозволу.

Про це йшлося під час оперативної відеонаради голови облдержадміністрації Володимира Гунчика із керівниками міст та районів Волині сьогодні, 2-го лютого.

Зі слів тимчасово виконувача обов’язків військового комісара Волинського обласного комісаріату Романа Кулика, те, що чимало краян покинули межі області – створює значні проблеми при мобілізації.

«Зараз у розшуку перебуває 2461 особа. Взагалі, міграція – це проблема. Тому ми розробляємо документ, який зобов’яже призовників не виїжджати із місця постійного проживання без дозволу військкомату», - пояснив комісар.

Потому він додав, що в області низький відсоток придатних для служби. Це - 30% від тих, хто отримав повістки.

Окрім того, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що з Волині мобілізують більше офіцерів, а також про те, що депутатам, які перешкоджали мобілізації на Волині, вручили повістки.

ЧИТАТИ ЩЕ: МОБІЛІЗАЦІЯ НА ВОЛИНІ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ШВИДШЕ, НІЖ ПЛАНУВАЛОСЯ

Редакція інформувала й про те, чому на Волині вручають більше повісток, ніж кількість осіб, яких призиватимуть під час 4-ї хвилі мобілізації. Також на сторінках видання йшлося про те, що потрібно знати про мобілізацію волинянам: як відбуватиметься, хто підлягає службі, скільки осіб з Волині залучать, та кого четверта хвиля не стосується.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Петро Показати IP 2 Лютого 2015 12:55
коментар було видалено
заробітчанин до Петро Показати IP 2 Лютого 2015 15:13
А роботу він дасть щоб прокормити сімю?
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 12:58
нехай своїх синочків посилають - вони не мігрують
екскурсовод до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 19:44
Мали офіційно з Волині мобілізувати дві тисячі, а тепер більше двох тисяч в розшуку, отже в ато ніхто не піде?
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 13:02
не воєнкому вирішувати кому сидіти в дома внас ще не військовий стан
Дончанин до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 13:05
коментар було видалено
Вацык до Дончанин Показати IP 2 Лютого 2015 13:13
Я в тебя, никогда стрелять НЕ БУДУ !!!
Дончанин до Вацык Показати IP 2 Лютого 2015 13:22
коментар було видалено
Дончанин до Вацык Показати IP 2 Лютого 2015 14:43
коментар було видалено
уп Показати IP 2 Лютого 2015 13:49
Це вже обмежує права людини ждіть людей біля ода
народ Показати IP 2 Лютого 2015 13:51
Скоро такі умні воєнкоми будуть сидіти в тюрмі.хабарники.
мама Показати IP 2 Лютого 2015 13:59
А чому це вони диктують умови тоді, коли війського стану нема, а йде АТО як вони кажуть. Є Конституція, в якій чітко прописано про вільне пересування і такн інше. Так що хай починають з верхівки, там зараз треба навести порядок, а не посилати на смерть простий люд.
Мik(галицька камиша) Показати IP 2 Лютого 2015 14:05
Слова воєнкома-є цинічним та зухвалим порушенням Конституції України!
смерть москалям Показати IP 2 Лютого 2015 14:12
Дончанин чекай на мене . Я вирв **** жопу падлаааа!!!!
Дончанин до смерть москалям Показати IP 2 Лютого 2015 14:36
коментар було видалено
мама Показати IP 2 Лютого 2015 14:21
а чому на нарадi мовчать про те що волинь на першому мiсцi по кiлькостi загиблих вiйськових а рiвне на девятнадцятому
Дончанин до мама Показати IP 2 Лютого 2015 15:59
коментар було видалено
Керол до мама Показати IP 2 Лютого 2015 19:13
Вам би було радісніше, якби Рівне було на другому?
заробітчанин Показати IP 2 Лютого 2015 14:43
Люди не втікають від вашої протизаконної мобілізації, а їдуть заробляти гроші, щоб прогодувати свою родину. Бо тут, при таких керівниках, або роботи нема, або робітника мають за раба. Навіть у ворожій країні значно більше цінують працю простого українця, аніж на своїй землі. Якщо вони будуть сидіти вдома, то Гунчик буде кормити їхні сім’ї, чи може візьме батраками на автозавод?
Анонім до заробітчанин Показати IP 2 Лютого 2015 15:09
Заробляти грошi,лишаючи життя iнших-не кращий заробiток.Можливо,щось краще можна знайти?
Ку-ку до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 15:40
Сам то понял, че сказал?
НОНА Показати IP 2 Лютого 2015 14:43
коментар було видалено
Волинь Показати IP 2 Лютого 2015 14:53
Вже ті барани в воєнкоматах так дістали своєю тупорилістю, що немає слів. Піднімайте престиж військової професії, повторюю, професії, а не розводьте пияків, хабарників, казнокрадів, дятлів, сраколизів. Тоді буде до вас повага і черга у військові заклади.
Ксена Показати IP 2 Лютого 2015 15:32
Сама, особисто бачила, як на Кічкарівці давали хабар воєнкому, а ще молодий, хай йде служити, зараза.
111 Показати IP 2 Лютого 2015 15:43
у воєнкомів зараз "золота жила" тече за рахунок ато.....але їм не варто нахабніти..бо вони можуть нарватися зі своєю мобілізацією........зверніться до тих які робили майдан в державі......там були мільйони патріотів.....то ж нехай доведуть справу до завершення...
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2015 15:46
Якщо хлопець живе в Луцьку, наприклад ,а батьки в селі - то, щоб провідати батьків треба мати доавдку з воєнкомату??? у нас воєнкоми, що пройшли реінкарнацію в часи Катьки другої?
1 до Лучанка Показати IP 2 Лютого 2015 16:55
ні, читала, що якщо на день-два, то довідка не потрібна.
Майдан Показати IP 2 Лютого 2015 16:32
А коли будете вручати повістки своїм чадам які тусуються по нічниї клубах до ранку? Дограєтесь чиновнички різних мастей.
Достало Показати IP 2 Лютого 2015 19:09
так вже це все достало, повістки приносять і тим, хто вже був довгий час в АТО та недавно тільки повернулись, а так звана "золота" молодь відпочиває по клубах, барах і т.д.
Н Показати IP 3 Лютого 2015 13:40
І знову винні в усьому прості люди. Не чіпайте владу вона "святі" закони пише, для стада людей