USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинським нардепам, які голосуватимуть за Арбузова, пропонують не повертатися

16 Лютого 2014 17:40
Якщо ви проголосуєте за Арбузова, можете на Волинь не повертатись, - з такими словами звернувся заступник голови Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Луцьку Ігор Алєксєєв до волинських депутатів-мажоритарників.

Про це стало відомо під час народного віча у Луцьку сьогодні, 16 лютого.

«Сьогодні я чітко зрозумів, що вже не існує «опозиції» і «неопозиції». Є українці і неукраїнці. Є ті люди, які хочуть вільно жити на рідній землі, а є ті, які хочуть її грабувати», - наголосив зі сцени активний учасник акцій протесту.

Разом з тим він зауважив, буцімто волинські народні депутати-мажоритарними через декілька днів збираються голосувати за кандидатуру від провладної партії на посаду прем’єр-міністра. Він поцікавився у присутніх на майдані лучан, хто із них хотів би, аби майбутнім прем’єром став хтось із оточення президента, зокрема Сергій Арбузов. На це люди дружно закричали: «Ні!».

«Якщо ви дозволите собі такий хід і проголосуєте за цю людину, на Волинь можете не повертатися взагалі. Тоді краще залишайтесь у Києві, а ще ліпше – віддайте мандат і їдьте з цієї країни», - звернувся активіст від імені мітингувальників до волинських депутатів-мажоритарників.

Незадовго до цього представник волинської опозиції, депутат облради Ігор Гузь зі сцени народного віча запропонував лучанам методом підняття руки проголосували за те, щоб волинські мажоритарики у жодному випадку не підтримували жодного представника від регіоналів:
«У випадку, якщо хтось проголосує «за», ми повинні розпочати процедуру відкликання цих депутатів», - резюмував опозиціонер. Солідарним у цьому питанні виявився і присутній на віче лідер народної ініціативи «Третя Українська Республіка» Юрій Луценко. Він закликав людей «тиснути» на обраних на Волині нардепів, аби вони не голосували за «людину Януковича» на посаду прем’єра. Якщо ж нардепи діятимуть не так, як цього вимагає народ, то, зі слів Луценка, «панькатися» із ними не будуть, а парламент розпустять і переоберуть. Зазначимо, Юрій Луценко назвав Україну «радянським бараком» із «зеківськими правилами» і закликав волинян долучитися до лав народної самооборони.
Нардеп-свободівець Анатолій Вітів повторився з ідеєю пана Алєксєєва, мовляв, якщо усі волинські нардепи підтримають провладного кандидата, то можуть на Волинь не повертатися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Боголюбы Показати IP 16 Лютого 2014 18:21
То скажите за кого тогда голосовать? Расфуфырились павлины: туда не едь, сюда не иди, за того не голосуй, то не ешь.
ЛУЧАНИН до Боголюбы Показати IP 16 Лютого 2014 20:28
ДЛЯ Т*ПОРИЛИХ, ПРОТИ регів.
До тупорилого лучани до ЛУЧАНИН Показати IP 16 Лютого 2014 20:36
Ще т*порилішим - проти всіх завжди виступала баба-яга. Тепер іі роль міняють на себе оп*****ціонери?! Проти арбузова - це добре, але за кого ?!!
НЕЛУЧАНИН до До тупорилого лучани Показати IP 16 Лютого 2014 22:43
опозиція створює свій кабмін
Та ну ?! до НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 09:05
Невже? І де цей кабмін демократичний? Хто дорветься до корита? Між собою помиритися не можуть ці лідери ср...
Луцький до НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 10:59
Ага!:) І тому кабміну кредити будуть давати, а він буде зарплати платити, пенсії, стипендії...?!:) Ну і клоуни!!!
ден до Боголюбы Показати IP 17 Лютого 2014 17:40
коментар було видалено
ден до Боголюбы Показати IP 17 Лютого 2014 17:40
коментар було видалено
хм Показати IP 16 Лютого 2014 19:01
щеб ціх крикунів хтось з Волині прибрав,бо вже тошнить від них більше як від Януковича.
ЛУЧАНИН до хм Показати IP 16 Лютого 2014 20:31
От б*длота ЗЕКОрегівська!!!
НЕЛУЧАНИН до хм Показати IP 16 Лютого 2014 22:45
що, горілка несвіжа попалась, чи тошнотиком закусював ? на більше пахан грошей не дав ?
громада Луцька Показати IP 16 Лютого 2014 19:17
Ігор Алєксєєв? А це хто?
Анонім до громада Луцька Показати IP 16 Лютого 2014 20:40
Це ніхто..
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 16 Лютого 2014 22:45
от *НОНІМ - це дійсно ніхто
НЕЛУЧАНИН до громада Луцька Показати IP 16 Лютого 2014 22:47
залізь під лавку і не гавкай, ч***ило мєнтовське
тролям Показати IP 16 Лютого 2014 19:18
панове, мені щось видається: у вас нік не боголюби, а липини...
НЕЛУЧАНИН до тролям Показати IP 16 Лютого 2014 22:49
та в БОГОЛЮБИКА загострення шизи. і географію в школі не вчив
репресованим Показати IP 16 Лютого 2014 19:42
ви вже дістали своїм шоу , бездарними кроками апазиції, своїми криками ганьба, блін все стоїть, все паралізовано, люди блін на лікарняних ліжкам без грошей помирають, операції треба робити, а грошики то немає, бо нема бюджетику, бо пирожик сашуня буде тіко голосувати за бюджет після перефарматування влади. блін, клоуни
Яким до репресованим Показати IP 16 Лютого 2014 20:42
Пиз...ть не мешки ворочать - простая фраза, а сколько смысла...
НЕЛУЧАНИН до репресованим Показати IP 16 Лютого 2014 22:51
а вошики сперли ригануті, от і немає хворим
Анонім Показати IP 16 Лютого 2014 20:39
Ані висуни ще свого носа т*пак під ніком лучанин! Слабо на кожен запис відповідати, що це риги? Важко усвідомити, що ****** опозиціонерське дратує людей не менш ніж янукович?! Пакуйте і ви чемодани і вйо...те звідси - навряд чи хтось заплаче
Чпок до Анонім Показати IP 16 Лютого 2014 21:03
Валюшка успакойся)))))
Невалюшка до чпокалк до Чпок Показати IP 17 Лютого 2014 21:45
Перша спроба провалилась :))) чпокало тупеньке ти
розум Показати IP 16 Лютого 2014 20:49
Що клоуни, то клоуни. Люди добрі, коли вже кінець дурдому. Щось вкінці-кінців вирішуйте, але, що ви можете, якщо немає ні освіти належної, ні знань, ні досвіди, ні розуму, ні мудрості. Є тільки одне бажання- дорватись до влади, і будь-яким методом побільше нагрібти собі, бо жити хочеться шикарно, а працювати - ой, як не хочеться. От І все, а народ, а всім "по-барабану" народ. Народ - це раби, які працюють на владу. то чому ж не можуть по-рабськи попрацювати на опозицію. Опозиція розраховує на горбах людей попасти до влади, а влада не хоче віддавати рабів , от і вся проблема. Ще не настав той час, коли народу буде краще, бо не народився ще справжній народний Месія, який вірою і правдою буде за народ. А ці всі крикуни - це не майбутнє,це щось недолуге.
НЕЛУЧАНИН до розум Показати IP 16 Лютого 2014 22:54
РОЗУМ !!!! вумний аж страшно !!!!!!!! де ж ти, месія наш ? вийди на майдан, скажи розумне слово !!!!!
розум до нелучанина до НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 00:47
Я не Месія, Месія ще прийде, а тоді горе буде тим, хто народ ні за що має.Напевно, грішний дуже український народ, раз так довго чекає на спасіння.
33 сектор Показати IP 16 Лютого 2014 20:55
Луценко, Алєксєєв, Вітів, гузь не на ГПЗ треба ходити а на Східну Україну їдьте наші "герої ходаки", ви ще не пройшли школи на вшивість дивлячись на ваші списки Волинської Народної ради.
1 Показати IP 16 Лютого 2014 20:59
А чому голосів оцих ,,невдоволених,, тіхобзд*їв не чути на вулицях? Опозиція їм не подобається, Гузь не подобається- то вийдіть на площу і скажіть це відкрито. Критикуючи -пропонуй, а нє завали писало!
НЕЛУЧАНИН до 1 Показати IP 16 Лютого 2014 22:56
та то все башкаленко строчить під різними ніками.
Царьов Показати IP 16 Лютого 2014 21:01
Регіанали вам не місце на Волині
Волинянин до Царьов Показати IP 16 Лютого 2014 23:30
Волинь зас*али не риги, а горе демократи полішуки, що не хочеться на вибори ходити щоб голосувати за волинських "гузів" які очолюють опозиційні партії і проходять по списках у депутати....
Західняк до Волинянин Показати IP 17 Лютого 2014 01:34
Ти хоч подивився б як Гузь став депутатом а потім пиз..ів, не показуй що ти вже настільки неосвічений і тупий
Ангел Показати IP 17 Лютого 2014 01:29
Гудзики,пиріжки,слабенькі та бондарики це і е справжне лихо для Волині .
У-ух! Показати IP 17 Лютого 2014 12:50
Завдяки безладу ,який створили на Волині,"активісти","автомайданівці" люди які підтримували опозицію готові голосувати за Партію Регіонів та В.Януковича як за гарантів МИРУ та СПОКОЮ,аби цей другий померанчовий шабаш скінчився.
вау Показати IP 17 Лютого 2014 13:04
"...ПРОПОНУЮТЬ НЕ ПОВЕРТАТИСЯ" Це дуже "мирно" і цивілізовано, без погроз і тиску...!:)
33 квартал Показати IP 17 Лютого 2014 23:55
А по мне,пускай остаються прежние депутаты,чем это быдло,которое рветься к кормушке,