USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Поради волинським депутатам-мажоритарникам від Луценка

16 Лютого 2014 19:00
Ми живемо у «радянському бараку», прикрашеному жовто-блакитним прапором, - саме так охарактеризував Україну лідер народної ініціативи «Третя Українська Республіка» Юрій Луценко у розмові з лучанами.

Про це стало відомо під час народного віча у Луцьку, сьогодні, 16 лютого.

Опозиціонер зауважив, що знає відповідь на запитання, чому так багато волинян перебувають безпосередньо у авангарді революції. На думку Луценка, посіви незалежності - саме у обличчі тих молодих українців, які йдуть на майдан, не чекаючи наказів вождів.
«За ті два з половиною роки, що я провів у в’язниці, пригадую момент, коли я попросив показати мені кімнату для розстрілу. Так от, на вигляд це – двадцятиметрове приміщення, у якому підлога – все ще масна від людської крові. Ми усе ще живемо у «радянському бараку» із «зеківськими» правилами, який просто прикрасили жовто-блакитним прапором. Тепер пора «робити» справжню Україну», - сказав лідер громадської ініціативи під час власного виступу.

Він пригадав момент «падіння» пам’ятника Леніну у столиці і провів паралель між цією подією та ситуацією на майдані, мовляв, саме «крах» вождя революції і став тією «точкою неповернення до радянських часів»

Разом з тим Юрій Луценко закликав волинян долучитися до лав народної самооборони:

«Нам потрібно бути готовими до мобілізації на Київ, адже незабаром у Верховній Раді обиратимуть нового прем’єр-міністра та розглядатимуть питання повернення до Конституції 2004 року».

Луценко наголосив, що волинянам потрібно «натиснути» на депутатів-мажоритарників, аби ті не голосували за «регіонального» прем’єра.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
хех Показати IP 16 Лютого 2014 19:07
нагодна самообогона захрюкала. сам коли був мусорським міністром-бабла намутив,ко*ел
НЕЛУЧАНИН до хех Показати IP 16 Лютого 2014 22:20
ти помилився це твої алкаші-тролики на сайті хрюкають
дідо Показати IP 16 Лютого 2014 19:08
Луценко за чотири роки на посаді міністра не зробив жодної реформи,щоб змінити міліцію. Тільки відзначився,що відновив ДАЇ після розгону президентом.
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 16 Лютого 2014 22:22
а шо, ДІДУН, їздити не вмієш, що ДАЇ боїшся ?
любі друзі Показати IP 16 Лютого 2014 19:12
Вован Бондар, під час хороводу на ДПЗ, додому запросив "боса", чайком з зеленькою пригостив Югика?:)
НЕЛУЧАНИН до любі друзі Показати IP 16 Лютого 2014 22:23
і давно ти зеленьку пьєш ?
хм Показати IP 16 Лютого 2014 19:21
алкаш розходився,видно добре похмелився.4 рокі керував,жінка за той час мільонершою стала,відірвали від корита та тепер бузить.Забув як у Франкфурті п"яний на поліцію кидався?Якби не дипломатичний паспорт сидів-би там в буцигарні.А недавно як перед лікарньою виявили алкоголь,то жінка заявила,що вони вже місяць протизастудне на спирту п"ють.Алкаш він і в Африці алкаш.
НЕЛУЧАНИН до хм Показати IP 16 Лютого 2014 22:25
так він хоч міністром став, а ти, пянь болотна, під забором валявся і валятись будеш
АС Показати IP 16 Лютого 2014 19:48
Луцик - редкой масти де***о.
Вован Показати IP 16 Лютого 2014 20:04
Я с нім в одной камере сідєл. Лучик - свой парніша. Фуфло гнать не будет. Ево - в прєзікі!!! Он мне намазал кресло министра по каталашкам.
Дід Свирид Показати IP 16 Лютого 2014 21:13
коментар було видалено
єуропеець до Дід Свирид Показати IP 16 Лютого 2014 21:42
коментар було видалено
Не байдужа Показати IP 16 Лютого 2014 22:01
Кого ж ви слухаєте? Це алкоголіки сьогодні кумири?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 16 Лютого 2014 22:16
тролятина повилазила. мабуть похмелитись хочуть, а пахан не дає, поки не погавкають
хм до НЕЛУЧАНИН Показати IP 16 Лютого 2014 23:20
дебілізм виліковний тількі в стаціонарі!В тебе явні симптоми деградації особистості,на фоні хронічного алкоголізму .Лікуйся бо алкогольний делірій вже близько.Тому і захіщаєш алкаша-ексміністра,бо сам зловживаєш і шукаєш тому виправдання.Я не тримаю на тебе зла ,ти просто хвора людина,хворих треба лікувати,звертайся у наркодиспансер спробуєм допомогти.
иван Показати IP 16 Лютого 2014 23:39
вси вони зараз стали регеволюционерами коли народ піднявся-и вони зразу на сцену посунули : нехочу слухати цього баламута-хай спочатку приведе на сцену своих хенералив и полковникив яких вин назначав за 2 роки каденции _ Юра покажи де вони деяки и зараз служать досить вправно : Логунг повинен бути один для всих НАРОДУ ВОЛЮ_БАНДИТАМ ТЬЮРМИ
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2014 23:45
Хайль фюреру Третього рейху України!
))) Показати IP 17 Лютого 2014 09:27
Югочка, стукацька та злодійська твоя пика! брехнею світ обійдеш, тільки ж не буде куди повернутись, поєзд ушол. більше ти нікого не посадиш.
Лучанка Показати IP 17 Лютого 2014 10:01
А ви ці всі,що пишете коменти нічуть не кращі нього. Ви продажні шкури, за що ви боретесь? Вам добре жити зараз при цій владі, валіть всі до кацапів,якого фіга поналазили у Луцьк,там ваше майбутнє і гнобите нас лучан.
))) до Лучанка Показати IP 17 Лютого 2014 10:28
продажна шкура - це Луценко. запитайся якось в нього за рюмкою чаю, на яких умовах його риги випустили і що буде з дурнями, які за ним бігають. Див. УБК. а людей не чіпай, не бризкай слиною. цю шваль треба вже просто між очі бити.
Смерч Показати IP 17 Лютого 2014 11:18
Я бачу ,що тут 95% д*білоїдів дорвалолися до комп"ютерів і несуть всяку пургу сидячи у своїх офісах та будинках (хоромах)........а чому би вам, марсіанє, не вийти на вулицю, на майдан і послухати розумні речі , чи може страшно, чи може памперси закінчилися. Слава Україні ! Банду геть !
иван Показати IP 17 Лютого 2014 15:39
якщо буде смерч ? то небуде ни луценка ни бандитив: ти хоч знаеш що таке смерч? це страшніше ниж пурга и недатрахана ба-ба