USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Правий сектор» Волині три дні не носитиме розпізнавальних знаків

8 Травня 2014 08:56
З метою недопущення провокацій на період з 8 по 10 травня членам «Правого сектора» Волині заборонено носити зовнішні відзнаки «Правого сектора». Про це йдеться у відповідній заяві організації.

Таким чином, у випадку появи провокаторів з відзнаками «Правого сектора» активісти просять волинян повідомляти про це представництва організації або правоохоронні органи. Те саме стосується підозрілих осіб, які використовують засоби захисту обличчя тощо.

Окрім цього, «Правий сектор» Волині повідомляє про переведення своїх підрозділів в режим підвищеної бойової готовності. Нижче наводимо повний тест заяви.

ЗАЯВА

У зв’язку з високою ймовірністю штучного загострення соціально-політичної ситуації в області «Правий сектор» Волині повідомляє про переведення своїх підрозділів в режим підвищеної бойової готовності.

Закликаємо волинян проявити в цей напружений час витримку, мудрість і пильність. «Правий сектор» Волині володіє достовірною інформацією про перебування на території області різноманітних емісарів з-за кордону, завданням яких є створення «п’ятої колони» путінської Росії тут, на батьківщині Української Повстанської Армії.

З метою недопущення цього «Правий сектор» Волині провів низку превентивних заходів:

Відповідні структурні підрозділи проводять постійний моніторинг ситуації в області на предмет запобігання антидержавної діяльності. Просимо громадськість повідомляти «Правий сектор» Волині про осіб, які задіяні або можуть задіюватись у подібній злочинній роботі за телефоном: 068 79 01 132.

Зокрема, повідомляємо про те, що з метою недопущення провокацій на період з 8 по 10 травня членам «Правого сектора» Волині заборонено носити зовнішні відзнаки «Правого сектора». Звертаємось до волинян, у випадку появи провокаторів з відзнаками «Правого сектора» повідомляти про це представництва нашої організації або правоохоронні органи. Те саме стосується підозрілих осіб, які використовують засоби захисту обличчя та ін.

В цей напружений період активісти «Правого сектора» Волині будуть охороняти громадський порядок в містах і селах краю, пильно чатуватимуть на небезпеку на блок-постах при в’їзді в область, охоронятимуть північний кордон Волині з Республікою Білорусь, виконуватимуть інші завдання, в тому числі й поза межами області в критичних точках України.

«Правий сектор» Волині й надалі стоятиме на сторожі спокою і мирного життя волинян зокрема і українців загалом.

Слава Україні! Героям слава!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Комсомолець а....ніс Показати IP 8 Травня 2014 09:05
Цікаво чи будуть шавкі з червоними прапорами на 9травня
вільна думка до Комсомолець а....ніс Показати IP 8 Травня 2014 09:30
Будуть ветерани, які під цим прапором воювали!!! Нічого особистого, а по вашому ці люди повинні йти під червоно-чорним?
Віка до Комсомолець а....ніс Показати IP 8 Травня 2014 09:34
А тобі яка різниця? Скільки вже залишилось тих ветеранів? Дайте їм спокійно дожити свій вік на землі!!!
Комсомолець ана.іст до Віка Показати IP 8 Травня 2014 10:22
Я не про ветеранів а про братів наших менших Кононовичів які на меморіал прийшли з червоними прапорами на яких була зображена розділена Україна.Це по вашому нормально?
шило до Комсомолець а....ніс Показати IP 8 Травня 2014 13:09
Якби такі, як ти, меньше кричали і свою злобу засунули кудись подалі, то жилося в Україні набагато спокійніше.
Одесский шашлик Показати IP 8 Травня 2014 09:09
Троль Дончано-Лугананин ти где.Починай ср*ч Валюшка!!!!
Ольга Показати IP 8 Травня 2014 09:23
Кононовичам слава!
Нема розуму до Ольга Показати IP 8 Травня 2014 10:24
А їм за що?Кононовичи вже ветерани?
еее Показати IP 8 Травня 2014 10:04
ну дуже цікава новина
Роман Показати IP 8 Травня 2014 10:07
Вважаю правильно
Лучанка Показати IP 8 Травня 2014 10:18
Я взагалі вважаю: дайте ветеранам дожити спокійно. Не чіпайте стариків! Чи то ветерани Радянскої Армії, чи ОУН-УПА. Це були їх переконання, їх життя. Мені здається, кожна нормальна, адекватна людина, ніколи не буде ображати стариків. Якщо "Правий сектор" дійсно буде слідкувати за тим, щоб ветерани могли спокійно постояти біля Вічного вогню і покласти квіти на могили загиблих - то особисто від мене : " Велике дякую!"
до лучанки Показати IP 8 Травня 2014 10:30
Поділяю Ваші думки. Лише одне прикро - воїнів ОУН-УПА, справжніх Героїв України, бандитська влада ніколи не визнавала, бо вона боялася незалежної України.
шило до до лучанки Показати IP 8 Травня 2014 13:07
Більшість українців визнають справжніми героями - солдатів ВОВ. День Перемоги- це їхнє свято, а не Оун-УПА. І їхнє право - під якими знаменами йти! Ну точно не под червоно-чорними.
Лучанин Показати IP 8 Травня 2014 10:30
Стяг "правого сектору" відповідає нацистсько-бандерівському. З турботою про соборну Україну його не слід ніколи вживати.
Анонім до Лучанин Показати IP 8 Травня 2014 11:16
Так як і червону фашистську тряпку
лютий до Лучанин Показати IP 8 Травня 2014 11:32
Якщо тобі щось не вподоби ,можеш валити до пахана в Ростов!
13 Показати IP 8 Травня 2014 11:17
КОЛИ ПРАВИЙ СЕКТОР ПОЇДЕ ОХОРОНЯТИ КОРДОН З ПОЛЬЩЕЮ?! :-)
Злий до 13 Показати IP 8 Травня 2014 12:52
Там загрози немає,його охороняти не треба. На схід треба їхати,там роботи непочатий край. Ляшко сам не справиться.
Анонім до Злий Показати IP 8 Травня 2014 13:42
твоєму Ляшку... би розказати за минуле http://www.youtube.com/watch?v=pMF2wxT-9PU
Ranger к Комсомолец Показати IP 8 Травня 2014 13:32
Это ты мра*ь, моего деда и бабушку шавкой назвал...... Если б не они то тебя б даже в эмбриональном виде не было б..... хотя таким как ты это слово без википедии не понять. Я поражаюсь своему городу, люди, вы ослепли.... или боитесь ? Наши жены скоро рожать будут с разрешения правосеков !!!! Короче..... Скажу одно - !!! Спасибо ДЕДУ за победу !!! P.S. Может грубо, но .... не судите.... Слава Богу, что большая часть Ветеранов не дожила до этого позорного дня... С Днем Великой Победы, Луцк !!!
Олег до Ranger к Комсомолец Показати IP 8 Травня 2014 14:33
Респект!!!!!!!!!!!!!!!!
Walter до Ranger к Комсомолец Показати IP 8 Травня 2014 15:15
"Если б не они..." в ембріональному вигляді не було б ТВОЇХ батьків і тебе відповідно, дурню.)
Fuckin` genius Показати IP 8 Травня 2014 15:17
Геніальні стратеги в пс сидять...Тепер для створення провокацій ватнікам не доведеться навіть символіку шукати або візитку яроша.)
лучанин Показати IP 8 Травня 2014 17:48
Через правий сектор - украЇна розкололась, чого вони тут сидять і пиз..., нехай їдуть на схід !
Дмитро до лучанин Показати IP 9 Травня 2014 10:59
да да вони підуть вони ж тільки тут "герої"
БЕРКУТ Показати IP 8 Травня 2014 21:08
коментар було видалено
Беркуту Показати IP 9 Травня 2014 13:14
Скоро правий сиктор буде вирішувати всі глобальні питання області - коли сіяти, коли збирати, коли спати лягати. Але, хто такий правий сиктор? Збрід колишніх і діючих наркоманів і алкашів, які радо вхопилися за момент нічого не робити і гарно жити? Якщо хочуть дыійсно допомогти державі і показати, що вони порядні хлопці - нехай їдуть у Словянськ, а не соваються Луцьком і пють пиво, шакали.