USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У лавах Правого сектору Волині розпочалися «чистки»

6 Серпня 2015 11:51
Трьох керівників осередків Правого сектору - Нововолинського, Ковельського та Любомльського, звільнили від їхніх обов’язків.

Про це повідомили у штабі організації.

Тож, згідно із офіційною інформацією, у розпорядженні керівника Правого Сектору Волинської області Сергія Дружиновича №3 від 05.08.2015р. йдеться про те, що «за недотримання дисциплінарного статуту, що суперечить моральним принципам та установленим правилам поведінки у лавах організації», посад керівників місцевих осередків позбулися:

1. Андрій Фафлей (Нововолинськ).
2. Анатолія Ясашний (Ковель).


3. Віталій Семенюк (Любомль).
«В зв’язку з цим, вищевказаним особам забороняється вчиняти будь-які дії від імені організації Правий сектор Волинської області», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що 38-річного очільника Правого сектору у Нововолинську Андрія Фафлею на псевдо «Сенсей» виключили із ДУК ПС «Волинь».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
111 Показати IP 6 Серпня 2015 12:51
Давно пора!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анатоль Показати IP 6 Серпня 2015 13:03
Я в шоцi
Патріот Показати IP 6 Серпня 2015 13:05
Свої гріхи ПС може змити лише своєю гровю.А не розїзджанням пяними по області копанням бурштину та та кришуваннням.
Анонім до Патріот Показати IP 6 Серпня 2015 18:08
Бус Коцури,(сливкі)хай і відповідає,в ото того кєрохоборщика!діти пострадал
ДАВНО Показати IP 6 Серпня 2015 13:12
а фото під № 3 ? це для СБУ ? чи для істріі . викликае питання в чому секрет чи підсказка ?
НЕПРАВДА до ДАВНО Показати IP 6 Серпня 2015 14:33
Не для СБУ, і не для історії. Таке було в архіві
ЧИТАЧ Показати IP 6 Серпня 2015 13:47
Правий сектор на Волині це вже прикормлена владою спілка з самоназваним лідером за якого ніхто не голосував і взагалі немає зареєстрованої обласної організації, а хлопців напевно позбулися за те, що мають власну думку і нехочуть ходити під паханами. За те, що Правий сектор при теперішньому керівництві проти люстраці але дуже хоче контролювати митницю і етапувати бажаючих на війну іх сильно полюбили місцеві олігархи і влада, а разом будуть усувати справжніх патріотів.
депутат Показати IP 6 Серпня 2015 13:57
Якщо серед керівництва ПС є справедливі, чесні і порядні люди, то яким чином в їх ряди потряпляють такі, як любомльський Семенюк? Висновок: або серед вас, правосєки, таких людей немає, або ви усі без винятку сліпі!!!
правда до депутат Показати IP 6 Серпня 2015 18:12
Семенюк мабудь самий порядний чоловік!
Окунь Показати IP 6 Серпня 2015 14:34
А Анатолій Ясашний - це той, що в кепці, чи той, що з хвостом?
Ан Показати IP 6 Серпня 2015 15:23
Того семенюка то вже давно требовало пр**урка вигнату !!!
111 до Ан Показати IP 6 Серпня 2015 18:37
Це ви так говорите про чоловіка який від'їздив на передову допомагав хлопцям
Лиля Показати IP 6 Серпня 2015 15:27
Вам вже давно требуло вигнату того семенюка ато в Ковели колись на робив биди то ще хотив в любомли на робуту !!!то не потрибна Людина фальшива вже давно вси говорили!!!!Тепер не буде скризь мучяту я право сэк мени все можна !!наказату його треба ще за його поступки!!
аня до Лиля Показати IP 6 Серпня 2015 15:59
То брихун з брихунів і видумщик недарма вчився в Ірпвнській податковій академіі такий самий брихун як Мельник продав хонку на гряді в Шацьку
Так просто Показати IP 6 Серпня 2015 15:37
Ні це той, що Карп
бук Показати IP 6 Серпня 2015 18:21
Коцуру засудити,розбилися хлопці і інвалідами стали,його бус дук,хай міліція розбирається!
латиш Показати IP 6 Серпня 2015 18:32
Семен тобі респект,а пси хай гавкають!!
коцура Показати IP 6 Серпня 2015 18:43
Я їм в горлянку водку незеливав самі бhttp://ar.volyn.ua/20150805-na-volyni-v-dtp-postrazhdaly-pyani-dukivtsi/ бус мій
Слива до коцура Показати IP 6 Серпня 2015 21:30
Не скидай мені те псяче видання, це останнє, що я буду читати)
Аноним Показати IP 6 Серпня 2015 19:39
Семенюк и так остатний час ховаэтесь вид всих бо боиться понесту видповидальнисть за то що людям понароблював !!!! Якразто Семенюк то така подла Людина яка подлизуэться до всих ,а потим на кожного плите бздури !!!тебе давно посадуту треба за твои поступки .....Землю видай людям яку набрав соби ...Ту просто подла Людина
Анонім Показати IP 6 Серпня 2015 19:46
правий сектор правильно зробили що того выгнали але ще його треба потрясту добре за вуха щоб людям гроши повидавав!!!!ту гнобув людей Тепер люди добрались до тебе
Рома Показати IP 6 Серпня 2015 21:00
Семенюк на чюжий биди наживаэться !!!
ще не зовсім свідоми Показати IP 6 Серпня 2015 21:03
У свій час ПС (мавр) хунті був потрбний...
,jdleh Показати IP 6 Серпня 2015 23:22
І семенюк, і богдан. і і шлапа - що вони роблять в в міськраді - рішають свої питання... так ?...
Чистильщик Показати IP 7 Серпня 2015 02:41
Коли почистят директора Ковельського ринку -хотів зимельку продати.
Я Показати IP 7 Серпня 2015 11:29
Це все ПРАВА СЕКТА , а не правий сектор
Хто зна Показати IP 7 Серпня 2015 13:04
Ясашного не те що в ПС пускати не треба було, за ним вже давно грати плачуть... Це ж бандюкга в крові, не одноразово судимий, спільник майже всіх ковелскіх мурчиків, Тай в загалі поц.
не попітик Показати IP 7 Серпня 2015 19:03
Беруть падли побори як в 90 х нераз вже чув від підприемців. Як будто на ато .А самі жирують.