USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Локачах Автомайдан пікетував місцевих «регіоналів»

10 Лютого 2014 16:20
Автомайдан відвідав помешкання регіоналів у Локачинському районі. За маршрутом Локачі - Затурці автомайданівці відправилися вчора, 9 лютого. Участь у заході взяли місцеві активісти.

Автомайдан відвідав помешкання голови районної організації Партї регіонів, заступника голови Локачинської РДА Леоніда Левчика, а також завітав у гості до члена Партії регіонів Світлани Семченкової, начальника відділу освіти Локачинської РДА, - повідомляють учасники акції.

Активісти вимагали від місцевих «регіоналів» залишити лави партії, причетної до вбивства, переслідувань і катувань людей та формування режиму бандитської диктатури. Проте ніхто з представників правлячої партії до людей так і не вийшов. Міліція не перешкоджала діяльності Автомайдану.

«Члени Партії регіонів мають відчувати постійний моральний тиск і осуд громади. Політика, яку проводить режим Януковича, не може залишитися без відповіді народу. Ми не дозволимо Партії регіонів встановити диктатуру в Україні», - зазначив голова Локачинської районної організації ВО «Свобода» Сергій Лінник.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Не байдужий Показати IP 10 Лютого 2014 16:37
Старий Усік до влади тягне й синочка, СТИДОБА!!!
Бандера до Не байдужий Показати IP 13 Лютого 2014 17:14
Старий Левчик давно вже притяг, і нічого. Всі мовчать, всім добре!!!!
Молодий до Бандера Показати IP 13 Лютого 2014 17:33
Це точно!! Боже, як Левчику не соромно, зробити синка депутатом районної ради, СТИДОБА!!!!
Мудрий до Молодий Показати IP 13 Лютого 2014 18:07
Підтримую! ГАНЬБА ЛЕВЧИКУ І ВСІЙ ЛОКАЧИНСЬКІЙ РЕГІАЛЬНІЙ СВИТІ!!!!
Анонім до Бандера Показати IP 15 Лютого 2014 18:38
Малий Левчик не працює в державній установі.
Бандера до Анонім Показати IP 16 Лютого 2014 08:23
А малий Усік, що працює?!! Ось, http://lokachi-rayrada.gov.ua/rada/deputy/levchik-volodimir-leonidovich
Патріот до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 20:05
Хай тепер Левчик *дує з Локач разом Мазурком, бо їх чекає доля Башкаленка!!!!
Тарас до Бандера Показати IP 15 Лютого 2014 18:53
Я особисто знайомий з Володимиром Левчиком - нормальний хлопець, в школі добре вчився, спротсмен, неодразово захищав гідність Локачинської ЗОШ на змаганнях з баскетболу. На мою думку ця людина цілком заслуговує бути депутатом районної ради.
Бандера до Тарас Показати IP 16 Лютого 2014 08:28
Ви нічого не розумієте в політиці і нічого не мислите про життя і діяльність району. Володимир Левчик може, як хлопець і нормальний, а от, як депутат нікудишній тому що майже ніколи не буває на сесіях ради, не проводить планові прийоми з виборцями і взагалі цим не цікавиться!!!! Хай краще йде грати в баскетбол!!
ЗНАЮЧИЙ Показати IP 10 Лютого 2014 16:39
У Локачах замість автомайдану - УСІКОМАЙДАН!!!
Модаван до ЗНАЮЧИЙ Показати IP 13 Лютого 2014 17:36
Слова ригівського троля!
СерГо Показати IP 10 Лютого 2014 16:45
Чого людей дурять і вводять в оману? Це "Свобода" на автівках, а не Автомайдан якийсь! Придумали отмазку і для одурачення людей!!!
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2014 16:50
Шановні автомайданівці, тиск на сім’ї урядовців та членів ПР вас не красить. Не партія винувата антиконституційною діяльністю Конституційного Суду та авторитарним і жадібним зловживанням владою Януковича. Він понесе політичну відповідальність на виборах, якщо цьому не завадять перевищення зусиль майданів. Ви дивіться за результатами опитування: рейтинг Яценюка і Тягнибока знизився, а Януковича починає зростати. Цьому "сприяють" і ваші надмірності.
екскурсовод до Лучанин Показати IP 10 Лютого 2014 16:59
Дійсно, якщо такий бардак з боку опозиції буде до виборів, то Янукович має всі шанси вже в першому турі набрати більше 50%.
Далі... Показати IP 10 Лютого 2014 17:32
І що далі? Приїхало три... не вистачає слів їх назвати... покричали... а далі що?
Ольга до Далі... Показати IP 13 Лютого 2014 17:40
Чого ви до них вчепилися?! Це нормальні хлопці, що відстоюють інтереси простих людей, котрі не наважаться вийти, бо залякані. Приєднайтеся до них та запитайте, якщо вистачить духу, які в них далі плани! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Реаліст Показати IP 10 Лютого 2014 17:38
А де автомайдан? Прапори ніби свободи, батьківщини? То це все ж хто воду каламутить???
екскурсовод Показати IP 10 Лютого 2014 18:23
Ну треба якось відзвітуватись, щоб получити бабосики за проведений захід. Чи ви думаєте, вони там за ідею їздять?
Calib до екскурсовод Показати IP 13 Лютого 2014 16:33
Я, вибачаюся, але ви, неотесаний телепень!!!!
рита Показати IP 10 Лютого 2014 18:26
ЗНову фотопіар кількох придурків. Хто дає вам право навязувати свої думки. Багато кому свобода не подобається із своїми фашистськими лозунгами. Та і потрібно вчитися поважати думки та переконання інших а не судити всіх по собі. І по моєму "диктатуру в Україні" хочете встановити ви
Патріот до рита Показати IP 13 Лютого 2014 17:13
Шановна! Подивіться на себе!
питання Показати IP 10 Лютого 2014 19:57
1. Вас хтось просив, щоб ви приперлися в Локачі? 2. Яке ви маєте право щось вимагати у людей?
Анонім до питання Показати IP 11 Лютого 2014 16:12
Який автомайдан? Які візити до членів ПР? 9 лютого цього і близько не було. Взяли фотоапарат та сфотографували парочку клоунів на центральній площі. "На БРЕХНІ до влади йдемо" - нове гасло "Свободи". Хто взагалі написав цю статтю? Це все неправда, автору ганьба.
Волинянин до Анонім Показати IP 11 Лютого 2014 19:55
Всі їх дії дурня і пусте. Це ж, видно, Пустоцвіт дає команди "Усяким" імітувати автомайдан, як бурхливу опозиційну діяльність. Тільки де ж лозунг "Юлі ВОЛЮ"? НЕМА!
Шева до Анонім Показати IP 13 Лютого 2014 17:27
ОО! Які всі тут розумні позбиралися. Прямо політологи якісь!!! Ви там були? Бачили, що відбувалося? Мені здається, що ви троль від партії регіонів. Ні, ви скоріш хлопчик напобігеньках, котрому дали вказівку дезінформувати людей та писати всякі гадості. Доречі, клоун, це ви. Мені соромно, що є такі паскудні і гнилі люди як ви, котрим наплювати на все. Нічого, ці слова вам вернуться і боляче вдарять по пиці. Мені цікаво. Чи маєте ви дітей? Якщо не має, то задумайтеся, якщо вони вас колись запитають : Тато(мама), а де ви були коли була революція?! А ви: Сидів вдома за компом, писав всякі гадості людям та й взагалі, засцяв прийти !!! Задумайтеся, поки не пізно!!
Анонім Показати IP 15 Лютого 2014 18:46
Я бачу Ви політолого ще той. Тільки словниковий запас шкутильгає, напевне так класів 5 закінчили. "боляче вдарять по пиці" - якщо у ВАС пика, то я за ВАС дуже радий.:)
Шева до Анонім Показати IP 16 Лютого 2014 08:41
Самі не грамотні. Вже в першому реченні зробили помилку. "Політолого", це ви про себе?!! Мабуть, всі регіони такі безграмотні. Ідіть на курси, може навчитеся писати без помилок. Ні, взагалі пика у вас. Понажиралися вже так, що жир стікає з пики, штани вже тріщать по швах!!!! Досить красти, прийде і ваш час відповідати за злочини!
не байдужий Показати IP 17 Лютого 2014 11:34
що зробили великі свободівці крім масових безпорядків і бардаку в столиці
Шева до не байдужий Показати IP 17 Лютого 2014 14:09
А що зробили регіони крім самонаживи та розвалу держави?!!!