USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Держсекретар США провів телефонну розмову з обома кандидатами в президенти України

20 Квітня 2019 19:52
Держсекретар США Майк Помпео, через дзвінок якого Петро Порошенко пішов з монодебатів на Громадському телебаченні на 10 хвилин раніше, розмовляв не тільки з чинним президентом, але і з його опонентом Володимиром Зеленським.

Про це повідомив спецпредставник США по Україні Курт Волкер в своєму Twitter, пише Страна.

«Держсекретар Помпео дзвонив увечері обом кандидатам, щоб підкреслити американську підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і підтвердив нашу прихильність роботі з тими, кого український народ вибирає для забезпечення успіху безпечної, процвітаючої, демократичної і вільної України», – написав Волкер.

Нагадаємо, шанси чинного президента України Петра Порошенка на перемогу в другому турі, згідно з оцінками букмекерів, значно знизилися після завершення дебатів, які відбулися вчора на НСК «Олімпійський».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Задовбали Показати IP 20 Квітня 2019 20:09
Знову піндосня свого п'ятака встромляє , ,,,Чи могли б туткай до них подзвонити!? Нє , то було б з області неймовірного, бо зразу б того п'ятака затисли Але ж ,на країни третього світу пани не зважають
valdis peish Показати IP 20 Квітня 2019 20:41
от я без сша навіть покакати не можу
Реаліст Показати IP 20 Квітня 2019 21:47
Скільки вже можна пхати свого носа в чужу країну? Таке враження, ніби ми живемо по вказівках США, як якийсь задрипаний їхній штат. Гидко читати такі новини. Це ще раз підкреслює, що країна є колонією штатів.
песиміст до Реаліст Показати IP 20 Квітня 2019 22:06
Це не враження - це дійсність, нажаль...
думайТЕ Показати IP 20 Квітня 2019 22:05
Так той Помпео знав, що в Порошенка дебати, що той на важливому ефірі і дзвонить, а той все кидає і біжить? Це ж не прямий дзвінок по мобільному, це спеціальні люди повідомляють і з'єднують і не могли сказати, що По не вільний, а на заході пов'язаному з виборами?! Ну висновки тут зрозуміло які!
Волиняка Показати IP 20 Квітня 2019 22:23
Хлопці-коментарі з Московії ніяк не вгамуються. Хочуть, щоб тільки Путін нам вказівки давав. А нам може добре з західним світом і без кремля.
777 до Волиняка Показати IP 20 Квітня 2019 22:38
а им путин звонил разве?
Нема слів до Волиняка Показати IP 20 Квітня 2019 22:40
Дурному Гаврильці на думці самі чернобривці..
Корiнний лучанин до Волиняка Показати IP 20 Квітня 2019 23:09
Валiза,вокзал,захiд
Реаліст Показати IP 20 Квітня 2019 22:59
*Вам*, може, й добре жити чужим розумом і з чужі позичені гроші, в ролі холуїв. А нам, адекватним українцям, хочеться жити в своїй, сильній і багатій країні, щоб нам ніхто - ні Путін, ні Помпео не давали вказівок.
Je suis votre pays Показати IP 21 Квітня 2019 08:10
А не могли б кремль і вашингтон почати давати вказівки Кім Чен Іну, о десятій вечора, по п'ятницях? Раз вказівка, два вказівка, і буде вільна Україна!
Анонім Показати IP 21 Квітня 2019 12:02
Снесите к чертовой матери амерское посольство. И вы сразу почувствуете вкус к жизни , очнетесь от дурмана.
гость до Анонім Показати IP 21 Квітня 2019 14:59
найди себе врача