USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Екс-голову Волиньради звинуватили в корупції

19 Травня 2016 11:27
У продажі родичам автомобілів обласної ради за заниженими цінами звинувачує депутат екс-голову облради Валентина Вітра.

Про це йшлося під час п’ятої сесії Волинської обласної ради 19 травня.

Із відповідним запитом до очільника ГУ Нацполіції в області та прокурора області звернувся депутат обласної ради Володимир Кучер. З його слів, потрібно провести перевірку правомірності дій колишнього голови Волиньради Валентина Вітра, якого він звинувачує в розпродажі комунального майна ради. Зокрема, депутат розповів, що автомобілі обласної ради продали за заниженими цінами людям, які мають родинні стосунки з екс-головою облради. Один автомобіль продали у санаторій матері та дитини «Пролісок», інший – авто Skoda Superb Classic– через аукціон за 2300 доларів США (у той час як ринкова ціна становить 10-12 тисяч доларів). Депутат просив письмово проінформувати про результати перевірки законності дій Валентина Вітра.

Запит депутати підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
суддя Дреддд Показати IP 19 Травня 2016 11:55
ну що ви кажете, що Вітьор, та ще й від БЮТу, і щоб щось продав дешевше ніж ринкова ціна, та й своїм родичам? Це нєможліво, тому, що всі кричать: Юлька - вороффффка, а насправді ще є інші офшорні злодюжки...
Анонім Показати IP 19 Травня 2016 12:09
Добре що лікарем не зміг бути
суддя Показати IP 19 Травня 2016 12:19
Тож Вітер і як дохтур був "хорошист"
пролісок Показати IP 19 Травня 2016 14:39
І там без Касарди не обійшлось.Вміє баба прижитись і махлювати при всіх владах.Комсомольсько-компартійна школа.
Анонім до пролісок Показати IP 19 Травня 2016 19:43
Повний протвний неприємний.За чиі тільки гроші по Італіях іздив.
Тс! Показати IP 19 Травня 2016 14:44
Обличчя видає інтеліґентність!
Анонім до Тс! Показати IP 19 Травня 2016 19:44
В точку Ви сказали
ого Показати IP 19 Травня 2016 18:09
а це практично обікрали кожного з волинян- от встидоття
Анонім Показати IP 19 Травня 2016 19:46
Він ще ж сам Сидора хотів перевіряти.Думав на його місце йти.Хоче влади мужик-а ніфігв не вміє.
Анонім Показати IP 20 Травня 2016 00:02
Да !Керовніком хоче бути,"я все беру в своі руки"Урвати,підсидіти Краще далі машини нехай продає на ринку або рибу Може хоч це получіться
Анонім Показати IP 20 Травня 2016 11:01
Вважаю що місце його на базарі максимум.
Анонім Показати IP 20 Травня 2016 16:03
Продавати рибу саме то!
володі Показати IP 20 Травня 2016 21:17
гроші за вибори людям поплати радикальчік. ато не гарно з боргами