USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Гузю радять зняти свою кандидатуру з виборів на користь волонтера

26 Вересня 2014 14:25
Спільнота Володимир-Волинського форуму, засновником якого є депутат міської ради Анатолій Сорока, активно включилася в обговорення кандидатів, які мають намір балотуватися до Верховної Ради по 19-му мажоритарному окрузі, і радить заступнику голови Волинської облради Ігорю Гузю зняти свою кандидатуру на користь висуванця від волонтерів.

На сьогодні офіційно зареєстрованими по 19-му окрузі є три кандидати: Ігор Гузь від «Народного фронту», Андрій Оніщук від ВО «Батьківщина» та самовисуванець Микола Юнак. Подав документи на реєстрацію вже й нині діючий народний депутат від цього округу Євген Мельник. Ймовірно, що боротися за депутатський мандат будуть ще й волонтер Костянтин Зінкевич та підприємці Сергій Ковальчук і Віктор Ярема.

Втім, найбільше уваги на Володимир-Волинському форумі приділяють двом особам: Ігорю Гузю та Костянтину Зінкевичу. Проти волонтера, практично, ніхто не висловлюється негативно, адже заслуга Костянтина Зінкевича в тому, що він одним із перших почав опікуватися 51-ою бригадою, задовго до того, як влада спромоглася виділити хоч якісь кошти на її потреби.

Перше запитання, яке форумчани ставлять Гузю: а чого не по Ковельському округу? І воно є слушним, адже Ігор Гузь добре відомий саме у Ковельському виборчому окрузі, де ледь не став народним депутатом, програвши Степану Івахіву мізерні 500 голосів. Рішення Ігоря Гузя для багатьох учасників дискусії є нічим іншим як зрадою виборців Ковельщини.

Є на форумі й думки про те, аби Ігор Гузь взагалі зняв свою кандидатуру на користь більш активнішого громадського діяча, добре знаного як серед військовослужбовців 51-ої ОМБ, так і членів їх родин, - Костянтина Зінкевича.

Багато хто асоціює вчинок Ігоря Гузя з «кандидатом-чужинцем» Геннадієм Частяковим, який у 2012 році раптово «десантувався» на 19 виборчий округ і після поразки так само раптово зник, не маючи жодного відношення до округу.

Слід зазначити, що спільнота Володимир-Волинського форуму є доволі великою і налічує 1774 учасника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Я за Костю Показати IP 26 Вересня 2014 14:35
Гузь чеши з окркгу. Ми всі за Костю!
екскурсовод до Я за Костю Показати IP 26 Вересня 2014 20:37
гузяку на гілякуууу!!!
Альберт Показати IP 26 Вересня 2014 14:40
Це правильно!
рать Показати IP 26 Вересня 2014 14:42
сидиш на місці і сиди воно тобі потрібне.
лучани Показати IP 26 Вересня 2014 14:51
Ригівсько-мєнтовська мафія бояться Гузя.
Ковельчанин до лучани Показати IP 26 Вересня 2014 16:59
То ви лучани попросіть його щоб він йшов депутатом від Луцька, якщо він вам такий хороший
читач Показати IP 26 Вересня 2014 15:10
гузь якби мав совість, порядність чи хоча б щось людське ( читаючи коментарі міг би зрозуміти що його волиняни несприймають ніяк) навіть і не висувався б...позорнику.....
ідейка Показати IP 26 Вересня 2014 15:11
Якось туповато Гузя мочать. звяжіться з Шаповалом і Булковською в них є креативніші ідеї
Гузь до ідейка Показати IP 27 Вересня 2014 23:23
скоро вилізе бугалтерія чорна Мартинюка як він заробляв 200 грн з 1 бронежилета і як Зінкевич за 18 км 500 доларів накатав Булковська - шевели булками
Володимир Показати IP 26 Вересня 2014 15:14
Зінкевич після того як пішов вдепутати зняв з себе велике ім"я називатися волонтером.
гузя Показати IP 26 Вересня 2014 15:15
на мыло на выборы волонтеров таких как роман мартынюк и другие которые солдатам помощь на передовую возили.а игорек бы там полную машину насрал.скоро увидите новые выступления клоуна-будут неизвестные в калитку стучать.а бандиты по телефону искать если есть на волыни еще клоуны то голосуйте за своего предводителя
235 Показати IP 26 Вересня 2014 15:19
Гузь, дуй з Волині, тебе в Житомирі Руденко чекає.
Лучани Показати IP 26 Вересня 2014 15:24
Гузь після всіх твоїх сволочних дій (сам знаєш) ще йдеш в нардепи? І ще на сторінках обласних газет відкриваєш дзьоба політик ти драний.! За свою щкуру борешся як тебе ще земля носить? Володимир- Волинці женіть його в шию а ще краще посадіть в мусорнік і закрийте на пару днів, щоб засмердівся.
Россия Показати IP 26 Вересня 2014 15:27
Негодяи, отстаньте от Игоря Гузя. Это единственный порядочный человек во всём волынском политикуме. Думаем, что народ сам решит и изберёт его в Верховный Совет. Игорь, держись!!!
иван Показати IP 26 Вересня 2014 15:37
и зачем такие емоции : народ придумал и воплотил в жизнь народную люстрацию ( мусорній бак назіваеться ) кто туда за свои грешніе дела попадает в политику и на гослужбу уже непопадет : Пока власть будет принимать закон а еще хрен знает кто его исполнять будет -то народная люстрация идет ускореным темпом : Недавно утром видел что возле каждого госуреждения естих ящиков наставили от городской милиции до горисполкома : -если непоможет будут смолы наливать что сразу перья сучьи и воровские отщипать : но ето еще так просто попужать чтоб сами ушли : Но то что говорят солдаты и доровольцы в ато-когда они вернутся с войны то уже ниодна воровская сука в погонах от ответствености неуйдет- : вот такие дела нородние а потом будут гуляния
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 15:40
люди, кого ви боїтеся. гузьониш вже в одному регіоні (на ковельщині) показав, чого вартує. вже й на посаді заступника наробив, як кіт на глині, ото чекайте, приїде, похизується революційною бравадою, помеле язиком традиційну муку, навішає локшини, а ви послухайте і віддайте голоси за костю. так що все буде добре, не хвилюйтесь, що він на якісь результати вплине.
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 16:25
Підготуйте мусорного бака для того Гузя і туди його, там його місце!!!
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 16:25
Підготуйте мусорного бака для того Гузя і туди його, там його місце!!!
Ковельчанин России Показати IP 26 Вересня 2014 16:38
Не блазнюй. Немає росии - немає тебе. Шеф Гузя Мартиненко, друг по комсомолу батьків Гузя, минулого разу продав округ Івахіву, а зделку прикрив Гузем. Гузь справу прикривача виконав справно. А кого він тепер прикриває? Але в мусорний бак не кидайте, бо це для мєнтів. Йому місце серед сміття.
патріот до Ковельчанин России Показати IP 26 Вересня 2014 17:39
+1500!!!
Нововолинець Показати IP 26 Вересня 2014 16:41
Варяг Гузь не зніметься,але треба все зробити,аби з тріском програв.Може хоч тоді втямить,що він навіть не ніхто,а просто НІЩО.
Лось Показати IP 26 Вересня 2014 16:41
От х,р його знає, чи тролять чи справді він так всіх за"бав казками:)
Ковельчанин. Показати IP 26 Вересня 2014 16:53
Е ні, не треба нам Гузя. Нехай Луцьк його собі забирає.
456 до Ковельчанин. Показати IP 26 Вересня 2014 17:15
Та кому він надо? В Луцьку без цього не бракує
волиняка Показати IP 26 Вересня 2014 17:21
Волинь за Iгора Гузя!
Лось до волиняка Показати IP 26 Вересня 2014 19:00
Ти закінчуй фразу..."Волинь за Ігоря Гузя не проголосує":)
патріот Показати IP 26 Вересня 2014 17:37
Гузя треба взагалі депортувати з області! Хто за?
Михайло Показати IP 26 Вересня 2014 18:18
Весь склад "Народного фронту" - Гузь, Турчинов, Парубій, Яценюк та інші це яструби війни, особисто винні в розпалюванні конфлікту з ядерною Росією, втраті Криму і половини Донбасу. Їм треба не в депутати рватися, а стати на коліна перед родинами загинувших і скаліченими співгромадянами і дати зобов’язані ніколи не братися за управлінську роботу
Пастор Показати IP 26 Вересня 2014 18:22
Я, за
Вася Показати IP 26 Вересня 2014 19:52
Десантувати примусово Гусака в зону АТО, негайно!!!!!!!!!!!!
волиняни. Показати IP 26 Вересня 2014 20:25
Гузь не порядна людина.Свiдомi, думаючi украiнцi проти нього.
Лучанин до волиняни. Показати IP 27 Вересня 2014 18:32
На фронт с*ка!!!!
лев Показати IP 26 Вересня 2014 20:42
Нововолинськ за Гузя!
люда Показати IP 26 Вересня 2014 22:52
наскільки памятаю гузь був за батькіщину, а тепер проститку перебіг туди де реально може пройти!!! Одні негативні відчуття до цієї людини, гнила людина!!
не вперше до люда Показати IP 27 Вересня 2014 09:21
Він змінює партію десятий раз)
Діма Показати IP 26 Вересня 2014 22:55
Скільки можна терпіти цього знахабнілого Гусака????? Давайте зв’яжемо його та відправимо на фронт. Людина яка за всю свою трудову кар’єру просиділа в депутатському і керівному кріслах, не може представляти народ у Верховній Раді!!!
Про нечесть Показати IP 26 Вересня 2014 23:57
Гузяку на гілляку . Смітник чекае на свого керівника!
Сонечко Показати IP 27 Вересня 2014 10:09
А от шо-то я не зрозуміла: Гузь же дитя майдану. Чого ж ви на нього так накинулися? І без емоцій, а ліпше поясніть толково: за що, коли і як. Огласите весь список, пожалуйста, його досягнень. От тоді можна говорити предметно. А то складається враження, що лише натяками говорите.
місячна до Сонечко Показати IP 27 Вересня 2014 10:52
коментар було видалено
1709 Показати IP 27 Вересня 2014 10:21
Ігоря Гузя у Володимирі може підтримувати прихвостень бувших регіоналів - хронтозмінник депутат облради валентин кошельник , палкий прихильник нічної торгівлі алкогольними сурогатами у Володимирі .
Оля Показати IP 27 Вересня 2014 18:31
підГузник - тихенько вночі зібрав бебахи і здуло тебе з Волині. Ти вчорашній день, ще маєш шанс сам поїхати а не в сміттєвому баці..
аро Показати IP 27 Вересня 2014 20:47
Оце так мочать Гузя волонтери, і часу мають , вже армія на другий план? Але ще скоро почнуть вилазити бронежелети за 4000 грн., що неподілили з Мартинюком, і скільки багато цікавого повилазить
Банкір Показати IP 27 Вересня 2014 21:56
Гузь за програш в 500 голосів по Ковелю отримав кейс(сума по вмісту в у.о.),а зараз попросив матеріальної допомоги в свого старого знайомого за зняття з Ковельського округу і можливість йти по Володимиру за його гроші.Отримав ресурс,по Ковелю не заважає,а по Володимирі хай біситься-позиці я олігарха,воля влади.
Волинянин Показати IP 28 Вересня 2014 14:43
ЗНЯТИ ГУЗЯ ТА ПОВЕРНУТИ СКИНУТИХ НИМ МЄНТІВ (РУДЕНКА ТА БЕРКУТІВЦІВ), ЯКІ НАУЧАТЬ ТУПИХ ВОЛИНЯК ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ !!!!!!!!!!!