USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Кандидати від партій до Луцької міськради, закріплені за округами. Списки

5 Жовтня 2015 21:00
Депутатів Луцької міської ради у 2015 році обиратимуть за пропорційною виборчою системою за списками місцевих організацій політичних партій із закріпленням кандидатів за територіальними виборчими округами, на які поділяється багатомандатний виборчий округ, що збігається з територією міста. Таких виборчих округів у Луцьку налічуватиметься 42, - повідомляєють «Хроніки Любарта».

Список політичної партії на виборах очолює «Перший кандидат». Решта - закріплені за округами. У разі подолання партією 5% виборчого бар’єру, відбувається рейтингування кандидатів списку відповідно до відсотків, які отримала партія на окрузі, за яким був закріплений кандидат. «Перший кандидат» стає депутатом автоматично.

Подолання у Луцьку 5% партією – це гарантованих два (а то й три) депутата у міській раді.

У місцевих виборах до Луцької міської ради братимуть участь 18 партій, в списках яких налічується 498 кандидатів.



Найменше кандидатів (8) закріплено за округами №6 та №25, найбільше (15) - за територіальними округами №12 та №28.

Переглянути склад Луцької міської виборчої комісії можна тут.

Перші кандидати в списку до Луцької міської ради

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2015 21:12
Жесть.... скільки трутнів....
Просто лучанин до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2015 22:03
Ці люди хоть щось зробили для свого міста і держави,і по крайній мірі до чогось прагнуть, а ти йоло*е сиди і вносі колупайся.
Епік фейл до Просто лучанин Показати IP 5 Жовтня 2015 23:41
Вони прагнуть щоб намутити собі грошей от і все. а все шо вони зробили для держави це пограбували її!
Каспер до Епік фейл Показати IP 6 Жовтня 2015 07:15
...або ще не встигли пограбувати...А ще переконаний, що більшість з них повтікала від важкої праці на землі з поліських сіл, щоб осісти в Луцьку.
Просто лучанин до Епік фейл Показати IP 6 Жовтня 2015 08:13
А які твої пропозиції?
Даша до Просто лучанин Показати IP 6 Жовтня 2015 10:04
усіх розстріляти і оголосити новий набір
Анонім до Просто лучанин Показати IP 6 Жовтня 2015 06:53
повірте, я багато чого зробила для свого міста)) і погоджусь з коментарем нижче
*** до Просто лучанин Показати IP 12 Жовтня 2015 09:12
Що?
Луцьк Показати IP 6 Жовтня 2015 01:30
о це вже купа "дармоїдів", ці люди в загалі можуть щось сутьттєве зробити для Луцька, чи кожен буде на себе кодру тягнути або продаватися, як самі знаєте хто, поки вони домовляться то ми багато втратимо та не відомо чи домовляться, Треба підтримувати дісного мера, Миколу Романюка, він знає що до чого в нашему Місті, шкода що є такі особи які всіляко намагаються забруднити та дискредитувати його
Л Показати IP 6 Жовтня 2015 03:43
Ці люди в загалі розоміють що відбуваеться?
cотник Показати IP 6 Жовтня 2015 08:47
це всі бажаючі, більше ніхто в це "болото" не хоче йти
лучани Показати IP 6 Жовтня 2015 08:51
Народ БЮТу дав направлення в Гондурас, а вони знову лізуть до корита. Секта кремлівської агентки Тімашєнки з 2005 року дєрєбанить землі Луцька. Депутату Грибу мало три безкоштовні ділянки, він хоче ще?
свг Показати IP 6 Жовтня 2015 09:16
жах. Така кількість слуг народу.і всі обіцяють працювати- а на сесіях ледве кворум набирається За кожним кандидатом закріпити 10 метрів землі в парку. Дивись і парк буде чистий і може люди повірять в їх бажання праювати .
парк Показати IP 6 Жовтня 2015 10:03
На балці давно вже депутат Сівак прихватизував 10 сот. І знову лізе. мабудьмало...
прораб Показати IP 6 Жовтня 2015 10:05
Усіх на новобудови Донбасу
Просто лучанин Показати IP 6 Жовтня 2015 12:38
Які ви йол*пи. Половина відношення до політики не має. Ростріляти,спалити.... В туал*ті закрийся та й стріляй. Побачити знайомі фамілії і всьо... Не голосуй за них. Романюк все знає все може... Не сміши,і не вилизуй так привселюдно. Людина поставила все під себе ще з 90их років... Всі крали і будуть красти,бо це "халявні" кошти.... Просто є межі. А наші "крупні" бізнесмени меж не мають. Оскільки якщо офіційно вони "чисті" то існує тьма підставних лиць, фірм,які виграють підставно тендера,отримують пільги і т.д.
світана іванівна Показати IP 6 Жовтня 2015 19:35
ознайомилась.. корисна інформація. мер один- Романюк Микола Ярославович
ВОНО до світана іванівна Показати IP 7 Жовтня 2015 05:53
Один народ. одне місто. один мер
Волинянин до світана іванівна Показати IP 19 Жовтня 2015 20:23
Так пора вже йому повертатись назад в своє село під Луцьком. Хоча він вміє тримати носа за вітром.
Голос Луцьктепла Показати IP 7 Жовтня 2015 08:40
Малащук Олександр Йосипович обікрав Луцьктепло, перебуваючи на посаді голови профкому, викрав печатку та втік.
ВМ Показати IP 8 Жовтня 2015 13:18
Найбільша корупція - у виконкомі. Там треба всіх звільнити-від начальника відділу і до секретарки.Набрати за конкурсом нових.Бувших до конкурсу не підпускати.
Волинянин Показати IP 19 Жовтня 2015 18:04
На цей раз вже й валютчик і наперсточник Гвоздик В.В. вирішив що пробив і його час подепутатити.
Лучанка Показати IP 19 Жовтня 2015 22:24
Знаю особисто людей зо 20 з цих списків, і хочу сказати, що всі як на підбір : ні на шкільній, ні на студентській лаві надто не переймались наукою, а роботу шукали де б нічого не робити. От і зараз з них не буде ніякого толку. Шкода, що таке рветься до влади((((
Ляля Показати IP 25 Жовтня 2015 00:14
Підкажіть, хто знає. Хоч одне порядне у тих списках є?
Лучанка Показати IP 25 Жовтня 2015 15:29
Всі, кого знаю з цього переліку, жоден не вартий того, щоб представляти наші з вами інтереси, нічого ні для міста, ні для області не зробили, більше того не зробили в своємо житті нічого і для себе - ні постійного місця роботи, ні автоитету, ні поваги ні довіри до них немає. Навіть якщо відкинути те, що досягнень не мають, можу точно сказати, що де-які з них не мають ніяких моральних принципів, я б з такими і вітатись не хотіла, не то що голосувати за них. Прикро і бридко від того, що дійсно всі хто не хоче працювати, а хоче мати тільки дармові гроші та тепленьке місце роботи - лізуть на вибори..... Невже увесь бруд зібрався? Розчарування.... Якщо так, якщо це обличчя народу та влади..... Куди ми котимось, люди?