USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

Клімчука виключили зі складу колегії облради

15 Травня 2014 16:37
Оскільки екс-губернатор більше не є очільником депутатської групи у Волиньраді, його виключили зі складу колегії під час другого пленарного засідання 25-ї сесії облради, що відбулося сьогодні, 15 травня.

Рішення про те, що зі складу колегії Волинської обласної ради виводиться екс-голова облдержадміністрації Борис Клімчук, ухвалили депутати Волиньради.

Доповнення до проекту рішення Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2010 № 2/3 «Про колегію обласної ради» вніс голова постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю Володимир Навроцький. З його слів, оскільки під час минулої сесії оголосили про розпуск депутатської групи «Нова Волинь», яку очолював Борис Клімчук, його вирішили виключити зі складу колегії обласної ради.

Депутати підтримали це доповнення до проекту рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Совет Показати IP 15 Травня 2014 16:58
Климчук, шли всех накуй... Эти дебилы скоро "дорулятся", что народ их будет гнать "сранной метлой"""....
клімчук до Совет Показати IP 15 Травня 2014 17:35
фсб с табой!
лучанка Показати IP 15 Травня 2014 18:10
Просто на Вашому фоні вони поганенько виглядають!!!! тримайтесь!!!! Ви сильний і дуже відрізняєтесь від цих нових можновладців!!!!!!!!!!!!
777 Показати IP 15 Травня 2014 18:18
Дорвались до власти и теперь мстят ему, травят его. Это ж любому разумному человеку понятно! У быдла всегла так: готовы затоптать, закопать, унизить любого, кто имеет противоположное мнение. Вот как можно уважать такую власть? Быдло дорвалось до власти, нет сомнений.
людвік Показати IP 15 Травня 2014 18:30
Давно пора гнати і не тільки Клімчука....Хто сім ю привів на Волинь ?
армагедон Показати IP 15 Травня 2014 18:37
За Світязь, Пісочне, та інші схеми коли відповість ?
Анонім до армагедон Показати IP 15 Травня 2014 18:43
климчук це порядний дядько !!!
все до Анонім Показати IP 15 Травня 2014 18:53
Все познается в сравнении. Климчук, конечно, далеко не ангел. Но по сравнению с тем, что пришло сейчас... Господи, спаси нас и сохрани...
Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 19:54
Святим був лише Ісус Христос. Теперішні владці Волині, що захватили собі посади з допомогою палок, Клімчуку не годяться і в підметки. Тому йому і мстять. В червні вся ця бандпубліка піде під люстрацію!
любопитний фінансист Показати IP 15 Травня 2014 21:27
такого геноциду як влаштували теперішні так звані кєровніки-неуки Украіна ще не бачила які ціни а яка зарплата вони хоч одного ліхтаря повісили на територіі області Клімчук школи і садочки відкривав світло вуличне в селах зявилося а за цих козлів і говорити не хочеться але Бог ім суддя.Вони ж то розумом обділені.а Клімчуку хай Бог посилає здоровя і довгі роки життя
Правда Показати IP 16 Травня 2014 09:14
Спитайте у "найправішого" хлопця- після "люстрації" якого органу він придбав елітне житло біля "ТАМ-ТАМу"?
Анонім Показати IP 16 Травня 2014 09:16
Борисе Петровичу тримайтеся і не звертайте уваги на цих придурків, знаємо не легко,але ви сильний витримаєте. А вони за своє життя собачої будки не побудували. зате гавкати вміють.Вони від безсилля бісяться і видумують кожний раз щось нове. Дуже дивує,що більшість депутатів працювали з Б.П. говорили хвала і шана а зараз проти нього. От нація продажна.
Я Показати IP 16 Травня 2014 11:42
Ніхто не святий. Але Клім зробив для області більше, ніж всі губернатори разом