USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Кого лучани обрали б міським головою. Рейтинг

21 Березня 2018 13:19
Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук та політична партія Українське об'єднання патріотів - УКРОП лідирують за результатами дослідження щодо політичних і соціальних симпатій волинян та лучан зокрема.

Результатами опитування, яке проводила київська аналітична група, поділився у Facebook колишній секретар Луцькради та заступник Луцького міського голови, нині – очільник ОСББ Святослав Зелінський, пише Конкурент.

Отож, на Волині перше місце у рейтингу займає політична партія "УКРОП", за неї віддали б голоси 14,7 % виборців. Далі – "Батьківщина" (12%),"Свобода" (10 %), "Самопоміч" (8,5 %). Блок Петра Порошенка не долає прохідний бар′єр. Є також близько 40 % людей, які не визначилися.
Щодо виборів міського голови, то на першому місці – "укропівець" Ігор Поліщук. Його як мера підтримують стільки ж людей, скільки підтримують і партію в цілому – трохи більше 14 %. На другому місці – колишній міський голова Богдан Шиба (7 %), третє місце розділяють Андрій Покровський, Валерій Бондарук і Юлія Вусенко (5 % за кожного). Майже 60 % лучан ще не визначилися із вибором.
У коментарі Зелінський уточнив, що дослідження було проведено в середині січня 2018 року однією із великих мереж для загальнонаціонального опитування. З ним поділилися тільки цифрами, які стосуються Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Від імені громади Показати IP 21 Березня 2018 14:02
Київська аналітична група ? Голова ОСББ ? Хлопці, не тужтесь ! Результат буде зроблений лучанами, які не визначилися. Портрет майбутнього голови: Безпартійний. Самовисуванець. Відомий лучанам. Авторитетний. Великий досвід управлінської діяльності. Професіонал. Рівновіддалений від олігархічних груп. Порядний. І декларація, що не викликає у людей його несприйняття. Підтягуйтесь !
Боб до Від імені громади Показати IP 21 Березня 2018 14:18
Під твої критерії нікого не буде. Бо люди, які їм відповідають, в політику не лізуть.
Цинік до Від імені громади Показати IP 21 Березня 2018 14:48
Боюсь, шановний, ви трохи в полоні ілюзій) і занадто високої думки про виборчу культуру як лучан, так і українців в цілому.
donald tramp Показати IP 21 Березня 2018 14:24
Покровський ,поки самий незаплямований з того всього. Все остальне ,якесь таке ,смішне, і явно не народне. Добре Паши Данильчука немає )
Петро Показати IP 21 Березня 2018 14:27
Яких ще 5% у тої мадам. Це ж божевільня. Смерть всьому кращому у місті.
Ніла Показати IP 21 Березня 2018 14:45
Не нервуйте лучан і не виставляйте вусенко, бо за неї хіба що хтось з божевільні проголосує.
Анонім Показати IP 21 Березня 2018 15:17
Недопад.
Комуніст Показати IP 21 Березня 2018 15:25
А від КПУ немає кандидатури??? Чи бандеро фашисти заборонили???
! до Комуніст Показати IP 21 Березня 2018 16:23
Є парочка і&іоів-братіків, але вони так перелякались, що не чути і не вино, де ті бідолаги.
Чопорний Показати IP 21 Березня 2018 16:43
Недопад пройде, якщо висунуть.
!!! Показати IP 21 Березня 2018 18:02
Видно у Зелінського в ОСББ справи &рєнові. Треба лижі готувати. От і вийшов із погано замаскованою і наперед читабельною офірою. Одним вклонився, другим лизнув, а раптом спрацює, як при Шибі.А раптом щось перепаде. Як тоді попав так і резонно потім випав і сьогодні більшість лучан навіть не памятає тих квотних подзвоночних міських вождів. Якийсь голова ОСББ, якому довіряє якась законспірована столична структура, по великому секрету повідала державної ваги важливу інформацію і він, як пророк, вознісся над старим містом і почав глаголити істину. А мо ліпше поки що мовчати, щоби посміховиськом себе не виставляти. А то ще й інших миропомазав . Шо їм після того робити ?
Владимир Показати IP 21 Березня 2018 22:02
Организуйте выборы и узнаете кто будет управлять городом.Опроса как такового не было.Идёт зомбирование народа на предстоящие выборы.Ни одна партия не будет лидером в выборах.