USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Кревська офіційно очолила Іваничівську РДА

1 Грудня 2016 14:51
На голову Іваничівської РДА призначили Лілію Кревську. Відповідне розпорядження 1 грудня підписав президент Петро Порошенко.

Дане розпорядження оприлюднене на офіційному сайті глави держави.

«Призначити Кревську Лілію Богданівну головою Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області з 1 грудня 2016 року зі строком випробування один місяць та оплатою праці відповідно до законодавства», - йдеться в документі.

Нагадаємо, екс-заступник начальника управління освіти Луцької міської ради Лілія Кревська перемогла в конкурсі Національного агентства України на зайняття вакантної посади державної служби.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, екс-чиновницю мер Луцька Микола Романюк двічі звільняв з посади, після чого чиновниця попросила прокурора Волині перевірити Романюка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Просто шок Показати IP 1 Грудня 2016 15:46
Жах! Куди ми котимось, якщо таких людей призначають на керівні і відповідальні посади?
луцький Показати IP 1 Грудня 2016 16:05
Іваничівці - співчуття вам! :(
А ндрій Показати IP 1 Грудня 2016 16:15
А чому б і ні?В чому жах? Жах в Романюках,Саганюках,Горгутах....
Дуже жаль до А ндрій Показати IP 1 Грудня 2016 18:12
А ви почитайте комннтарі до усіх пблікацій про цю особу (а іх було немало). Варто було б іще зауважити, що пані Ліля давно хотіла посади і байдуже ій було де керувати, байдуже чи володіє вона необхідними для керівника знаннями, вона "пропонувала" себе всюди, де тільки з'являлась керівна вакансія. Але, знаючи цю обмежену скандалістку, ій усюди відмовляли. І от випав шанс, конкурс звели до простого тестування, без громадського обговорення. Вивчила визначення, застосувала здобуті в Академіі знання і виграла. Та чи виграли люди, якими буде керувати людина без моральних принципів, кар'єристка, здатна йти по трупах, спеціаліст, яку на додному попередньому місці роботи не згадують добрим словом?
хі-хі до Дуже жаль Показати IP 2 Грудня 2016 09:54
Для чого ті знання, коли є Вова Бондар (в.о Головного лісничого Украіни)
Лучанка Показати IP 1 Грудня 2016 16:16
Господи, який ЖАХ.Чим же завинили бідні Іваничівці?.Була бездарним, безрамотним вчителем та службовцем і ось вирішила до кінця завалити район.
Володя Показати IP 1 Грудня 2016 18:07
Все буде ок.як в школі!
Ой до Володя Показати IP 1 Грудня 2016 19:06
А чи не про ту школу Ви говорите, у якій Ліля Богданівна вчителювала і, як істинний філолог робила помилки, коли під час уроку на дошці писала?
зеня Показати IP 2 Грудня 2016 01:27
Те що працівники райдержадміністраціі в шоці,це не сказати нічого.В цієі людини ні совісті ні честі.Гнали іі скрізь,ніде собі місця не зігріла..Іі в двері-воно в вікно.До чого йдемо,хто його знає.
Ліля Показати IP 2 Грудня 2016 09:47
Я знаю город будет, я знаю саду цвесть Когда такие люди, в стране советской есть!!!.....
ІВАНИЧІ Показати IP 25 Лютого 2017 20:48
Район вже завалила. НЕВИПЛАТИ зарплат медсестрам ,лікарям, Вчителям робітникам спортсменам вихователям ГАНЬБА!!!!!!ХОДИТЬ тільки по ювілеям ---- всіх вітає ,бо не знає чим зайнятись
РОБІТНИК Показати IP 26 Лютого 2017 12:29
КРЕВСЬКА НА сільських голів наслала перевірку зі служби безпеки, поліції за майданчики . А для тих хто дав їй відкати ,то туди не посилала СБУ--це БУДИНКИ культури , районна культура і т.д.
ЛУЦЬК Показати IP 27 Лютого 2017 21:52
ІВАНИЧІВЦІ! вимагайте громадське обговорення тої обмеженої скандалістки КРЕВСЬКОЇ ,яка ще до кінця район не завалила. ЯК ви до цього часу мовчите???? ВОНА .................