USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Романюка чекає перевірка прокуратури по справі Кревської

25 Квітня 2015 15:00
Відомості про порушення законодавства під час звільнення Лілії Кревської внесені до ЄРДС.

Про це стало відомо під час прес-конференції прокурора області Дмитра Чепіжака 24 квітня.

Нагадаємо, Лілія Кревська звернулася до прокурора, повідомивши, що з 2006 року працює на посаді заступника начальника управління освіти Луцької міськради. За цей час закінчила Академію державного управління, не мала жодних стягнень за час роботи, лише грамоти та нагороди. Втім, коли на посаду міського голови прийшов Микола Романюк, він двічі звільняв її з посади.

Рішенням Вищого адміністративного суду її 30 жовтня поновили на посаді з 30 січня цього року. Кошти за вимушений прогул досі їй не повернули. Ще 29 січня цього року міський голова видав розпорядження про скорочення її посади, таким чином втретє протягом чотирьох років звільняючи її. Наразі кошти їй так і не сплатили, а стосовно вивільнення, їй без жодних вагомих аргументів повідомили, що 30 березня вона буде знову звільнена з посади.

Лілія Кревська просила перевірити дії та бездіяльність міського голови Миколи Романюка щодо необґрунтованого скорочення посади заступника начальника управління освіти міської ради та умисного невиконання рішення суду щодо стягнення коштів на користь Лілії Кревської за час вимушеного прогулу.

Прокурор області Дмитро Чепіжак дав відповідь на прохання колишньої працівниці Луцькради. З його слів, відомості щодо порушення законодавства Луцькою міською радою при звільнені з роботи Кревської та невиконання судового рішення, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

До цього кримінального провадження долучені й матеріали, надані прокуратурі області депутатом міської ради, головою депутаської групи "Новий Луцьк" Андрієм Осіповим.

Досудове розслідування здійснює СВ Луцького МВ УМВС. А справа взята під контроль прокуратури області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
дідо Показати IP 25 Квітня 2015 15:24
Якщо якісь проблеми у місті .то винен мер. А мер не може звільнити ледацюгу та лишню людини у міській владі.
лучанин до дідо Показати IP 25 Квітня 2015 19:28
нарешті комсомольця посадять з конфіскацією
дідю Показати IP 25 Квітня 2015 15:41
На те він і мер, щоб за все відповідати. Його ніхто на цю посаду проти його волі не призначав. Сам зголосився іти на вибори. Мер Романюк досі не розуміє, що його обирали на мера, а не на диктатора. Це диктатор може порушувати закон, бо він його встановлює, а мер повинен закон поважати, навіть не поважаючи людину.
дідо до дідю Показати IP 25 Квітня 2015 15:58
Романюк -найкращий мер за всю історію Луцька. На рахунок законності. то недопрацювання юридичного відділу міськради.. Юристи слабеньки, не можуть вістоювати інтереси міста.
баба до дідо Показати IP 25 Квітня 2015 16:05
Звільнення Кревської - це відстоювання інтересів міста ? Дідо, а якби з тобою так поступили ти б мовчки ковтнув і пішов, чи все таки захищав себе ?
дідо до баба Показати IP 25 Квітня 2015 16:50
Без Кревської місто прожило, і проживе ще більше. авантюристка використовує совкове диряве законодавство. щоб підгребти собі пару копійок.
бюджет до дідо Показати IP 25 Квітня 2015 17:08
Авантюрист Романюк , який сплачує кошти за свої забаганки з бюджету міста. Законодавство в даному випадку дійсно диряве,бо якби платив з власної кишені можливо думав головою, а не тим місцем на якому сидить.
Патріот до дідо Показати IP 25 Квітня 2015 16:21
Якщо юристи очолюють юрвідділ лише для того,щоб можна було законо обкрадати міське майно,Так було і з Мартиросяном,і з його дружиною і те саме з теперішнім,який ласі шматки майна продає через агенство Імперія Нерухомості.Окрім того збридичним досвідом в нього взагалі повна опа. А Осіпов.. Досить піару вже тошнить.А про порушення закону повинні говорити ті,хто йогохоч не порушував і не робити муху зі слона,а не ті за ким тюрма плаче. В місті проблема на проблемі а Осіпов вирішив вирішити проблеми Романюка.Про лучан думай,а не про вибори!!!
лучани до дідо Показати IP 25 Квітня 2015 16:55
Романюк найгірший мер за всю історію Луцька!!!! найкращий мер- КРИВИЦЬКИЙ,А НЕ ЦЕЙ АЛКОГОЛІК КОМУНІСТ! ДОСИТЬ!
кася до лучани Показати IP 25 Квітня 2015 17:15
романюк хороший мер. людина щодня працює на благо міста. всім не вгодиш. за часів кривицького було продано багато садочків. нині дітям нема де навчатися. романюк і так викручується з ситуації. у садочках посітійно збільшується кількість місць, покращуються матеріалтьна база днз
садочок до кася Показати IP 26 Квітня 2015 10:12
Чого ви вчепилися до тих садочків Кривицького? Не народжували лучанки в 90-ті так масово, як тепер. Бо не було ні державної допомоги, ні декретних, ні навіть зарплати по півроку. Забули? Не було потреби в садочках. І не вивіз він їх з Луцька, не зробив з них квартири своїм дітям. А передав у користування, переважно державним установам - пенсійному фонду, біржі праці. Щоб приміщення не пустувало, опалювалось і ремонтувалось. Завдяки далекоглядності Кривицького Романюк зараз досить легко збирає назад ці приміщення і знову запускає як дитсадочки. Бо, слава Богу, діток знову народжується більше.
маша до лучани Показати IP 25 Квітня 2015 17:21
ще скажіть шиба кращий мер. от тільки пвсля нього романюку прмийшлося розбиратися з кредитами взятими шибою, лізингом по автобусах. шиба за 5 років встиг роздати всю землю в місті, а тепер вмсе почало вилазити на верх, то у дворі магащин бцудують, то торговий центр і всі біжать до романюка
Анонім до маша Показати IP 25 Квітня 2015 23:02
тому зараз посадити за розкрадання треба шибу. тоді і романюк би задумався - чи хочеться і йому на нари, чи ні. а повна безнаказанність породжує спокусу і собі щосб потягнути.
оля до лучани Показати IP 25 Квітня 2015 17:47
Кривицький_ не смішіть!музичну школу дочці відгріб, з маршрутками мутив! І комуняка ще той, куди там романюку!до вашого відому, Кривицький_ перший секретар нововолинського міському! А як був начальником жеку кримінальну справу відкрили за розкрадання бюджетних коштів! І це лише відомі всім факти! Люди не грішіть Бога, будьте вдячні сьогоднішньому меру за нормальний рівень життя!
лучанка Показати IP 25 Квітня 2015 16:01
Романюк вперто порушував закон звільняючи Кревську. На вибори у 2010 році йшов з девізом Людяність і порядність, а сам , що виробляє. Слова розходяться з ділом.
лучанин до лучанки до лучанка Показати IP 25 Квітня 2015 16:41
Таке враження що ви не аналізуєте, а ведете себе як базарна дівка. Романюк, дай би всі так виконували закон як він, то б був би порядок в державі...і мир та спокій. Кревська вже стала як Гузь, лише язиком працює та міняє партіі
паморок Показати IP 25 Квітня 2015 16:28
А може в них щось особисте.
Хлоп Показати IP 25 Квітня 2015 16:31
ВН, а де фото будинку Романюка? Треба подивитися, не тiльки що, але i як виробляв. Не забувайте вiдпрацьовувати хазяiну, слова розходяться з дiлом.
дідо до Хлоп Показати IP 25 Квітня 2015 16:49
Будинок Романюк побудував ще в 90-х., звичайні 10 соток.
Хлоп до дідо Показати IP 25 Квітня 2015 20:22
Комуняцько-ригiвськi тролi стали на захист.
Анонім до Хлоп Показати IP 25 Квітня 2015 20:39
Проти нальковицько-ляшківсяких тролів.
Антон Показати IP 25 Квітня 2015 16:53
Рачков це наглий бандюган, який працює тільки на себе, позорить тільки голову, бо нісого не вміє, тільки діла свої рішати, гнати в шию!
освіта Показати IP 25 Квітня 2015 17:13
Прроблема Романюка не Кревська,а - Гребенюк. Він заварив кашу.Тепер Романюк відгрібає.
Анонім до освіта Показати IP 25 Квітня 2015 23:03
тоді треба звільняти гребенюка.
юрчик до освіта Показати IP 25 Квітня 2015 23:32
Не гребенюк кашу заварив. Це Силка і зеня. А гребенюк під іх дудку співає.
виборець Показати IP 25 Квітня 2015 17:14
Є надія не буде Романюка - не буде Гребенюка.
вася до виборець Показати IP 25 Квітня 2015 17:24
романюк хороший управлінець. за час його каденцвї у місті зроблено багато хороших справ
освітяни до виборець Показати IP 25 Квітня 2015 17:53
Якраз за каденції Романюка освітянська галузь почала розвиватись!додаткові місця у садочках, нові садочки,школа #27, інклюзивні групи! Нехай на цій темі його опоненти не спекулюють! Підтримую його як мера!
м х до освітяни Показати IP 25 Квітня 2015 18:41
Освітянська галузь почала розвиватись якраз за Шиби.Шиба відкрив 39 садочок (кошти були проплачені з місцевого бюджету).А Романюк ніякого відношення до 27 школи , яка ще не добудована - немає ( будується за кошти державного бюджету )., садочок 40 теж був профінансований держбюджетом.Гребенюк його навіть на баланс вчасно не поставив, тому виникло купа проблем.А взагалі 20 садочків профукав Кравчук - громада Луцька йому цього ніколи не забуде.Тому зараз і не вистачає місць.Прочитайте передвиборчу програму Романюка - обіцявповернути садочки у комунальну власність...Брехун.
до мх до м х Показати IP 25 Квітня 2015 19:13
Хм...ти б ше шибу замість окна постав. Нагадаю обі його лозунг відкрий шибу- получиш шибку. А щодо школи, то Романюк з покійним КЛімчуком лобіювали у Азарова про виділення коштів на що й отримали 40млн грн.
zz Показати IP 25 Квітня 2015 17:47
коментар було видалено
Вчителька Показати IP 25 Квітня 2015 18:07
Романюк можливо чоловік і не такий поганий,Але як згадаю скільки будо сміття перед самісінькою паскою у всіх смітниках Луцька, падлючі комунальні служби спеціально розкидають сміття біля бачків, ніколи не підмітуть,хоча це входить в їхні обовязки, порозкидають і воїхвли,хіба,що десь побачить якась сварлива баба і дасть прикурки, то тоді вимушені позамітати,От так і підводять свого мера, а він бідолаха вигрібає. Ото пане мере будьте серйозніші до комунальних служб, вимагайте в них порядку!!!
працівник жек Показати IP 25 Квітня 2015 18:35
Легко когось ганити, добре що знашли цапа, а натомість РОманюк теж людина й просив нас зробити все, щоб було менше того мусора. А лучани ведуть себе як хамло, кидають мусор де хоч. То перш ніж писати то навчіть розуму, танаведіть лад в себе під носом
Анонім Показати IP 25 Квітня 2015 20:38
Суд століття. Романюк проти Романюка.Блатнячка проти блатняків.
Анонім Показати IP 25 Квітня 2015 20:41
Ліля пройшла вже всі партії чи ще якісь залишились , де вона не була. Наша Україна, Єдиний центр, Партія Ляшка., А ще ж є
До вчительки Показати IP 25 Квітня 2015 20:59
Почнімо порядок з себе, А якщо у вас претензії до ЖЕКів, то жалійтесь. Романюк не може проконтролювати кожного двірника. Щодо сміття, то біля нашого будинку його вивозять систематично і завжди чисто. Так що не треба. Всім не догодиш.
Ірина Показати IP 25 Квітня 2015 23:12
я взагалі не розумію - скільки можна мусолити одне й теж. епопея якась з тою кревськю, і де вона така взялася... але осіпову тільки й дай попіартись на такі теми, а ще й перед виборами - то святе діло! вже його теми набридли - кревська, машина романюка, буратіно, а ще йому не дають спокою гроші мера! набрид вже цей бруд!
Житинський В., Показати IP 26 Квітня 2015 13:31
коментар було видалено
Ольга Показати IP 26 Квітня 2015 14:33
Романюк, звичайно, не ангел, але Кревську давно пора турнути.
Мер Показати IP 26 Квітня 2015 15:19
Кревську на мера !!!
Фініш Показати IP 26 Квітня 2015 22:32
Кревська положила романюка на лопатки. Не можна жінок заганяти в куток. Це саме той випадок.