USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лідери по мажоритарних округах Волині: 100% голосів

30 Жовтня 2014 10:55
За станом на 18:30 29 жовтня на Волині опрацьовані 100% протоколів. Про це йдеться на сайті ЦВК.

Таким чином, у мажоритарних виборчих округах перемону здобули.

ОКРУГ №19

Перемогу здобув Ігор Гузь (НФ) - 30.69%,

На другому місці - Костянтин Зінкевич (самовисування) - 17,13%

ОКРУГ №20 (оброблено 99.68% протоколів)

Перемогу здобув Сергій Мартиняк (самовисування) - 35.24%,

На другому місці - Володимир Бондар («Блок Петра Порошенка») - 20.53%

ОКРУГ №21

Степан Івахів (самовисування) - 63.49%

Сергій Дружинович («Сила Людей») – 14,12%

ОКРУГ №22

Ігор Лапін («Народний фронт») – 24,24%

Ірина Констанкевич (самовисування) - 24,21%

ОКРУГ №23

Ігор Єремеєв (самовисування) - 40.90%

Людмила Кирда («Батьківщина») - 22.17%

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 94
ооо Показати IP 27 Жовтня 2014 09:16
Констанкевич не 42, а 24
Волинь до ооо Показати IP 27 Жовтня 2014 18:28
Новий анекдот чули - Полішуки депутатів вибирають
Олесь Показати IP 27 Жовтня 2014 09:16
Соромно за Волинь...- Щлігархи та їх поплічники. Тільки гузь " не в темі". Але воно - гузь. Тому не надійтесь на зміни. Самі собі вибрали глитаїв
НН до Олесь Показати IP 27 Жовтня 2014 18:29
всем стыдно. Но завтра и послезавтра выберут тех же.
Лось до Олесь Показати IP 27 Жовтня 2014 21:28
Гузь так бабки відпрацьовувати буде, вложені в нього, що тим олігархам ще далеко.
лучанин Показати IP 27 Жовтня 2014 09:18
Перемагає знову бабло та інтереси олігархів, як голосуємо так і будемо жити.
оса Показати IP 27 Жовтня 2014 09:25
який народ- такі й бояри...
оса Показати IP 27 Жовтня 2014 09:32
100% спрогнозува цю пятірку, тепер так смішно що аж заплакати хочется, ні що в цій країні не мівняеться, на жаль.
встид Показати IP 27 Жовтня 2014 09:33
Ганьба волинянам!Івахів ,мартиняк .єремєєв ,палиця (читай костанкевич)
Анонім до встид Показати IP 29 Жовтня 2014 18:54
Просыпается украинец после выборов в новом и счастливом мире. И его абсолютно не касается то, как живут те укры, кто не попал в парламент
юля Показати IP 27 Жовтня 2014 09:41
дійсно соромно...невже "бабло" важливіше ідеї???Люди, скількиможна продаватися???За що стояв майдан?За що віддають життя наші хлопці???Ганьба
небайдужа Показати IP 27 Жовтня 2014 09:42
знову ті самі - Мартиняк, Івахів, Єремєєв... Боже, коли вже в людей побільшає клепки?
Андрій до небайдужа Показати IP 27 Жовтня 2014 10:04
Там де торрічелева пустота,нічого прибавитися не може.Напевне є виклик долі і бажання бути рабами.Мойсей сорок років водив по пустелі...
ковельчанин до небайдужа Показати IP 27 Жовтня 2014 18:32
Чув чув дзвонили з 21 округу як з олівчиками по пенсіонерах ходили з ящиками. Щоб їхнім дітям поперек горла той собачий корм став.
також небайдужа до небайдужа Показати IP 27 Жовтня 2014 21:43
Судячи з результатів клепки не побільшає! Люди, за кого ви голосували? - За олігархів, які на вас плювали, плюють і будуть плювати! Соромно за Волинь!
Анонім до небайдужа Показати IP 28 Жовтня 2014 08:16
згідна
лучанка до небайдужа Показати IP 30 Жовтня 2014 01:26
ніколи, бо це тупі люди за них голосують, а розумні думають головою, а не заднім місцем
Имя Показати IP 27 Жовтня 2014 09:43
Нда-а, гномики не исправимы!..
Людмила Показати IP 27 Жовтня 2014 09:43
Ганьба!ГАньба!Ганьба! всі ті хто голосував за закони 16 січня проходять до ВР, табо народ дурний, або вибори на Волині сфабриковані. Ганьба!
Підтримую .... до Людмила Показати IP 27 Жовтня 2014 10:00
Луцьк - це боляка.....купляно все і всіх. Позор ...ганьба ! Сльози за тих дітей, що лягли на майдані і на сході . Стало ще гірше і страшно далі .
Лучанка до Підтримую .... Показати IP 27 Жовтня 2014 17:41
Луцьк - ще нічого, за Лапіна багато голосували, різниця чуть-чуть, а Ковлє з Маневичами, з Камінь-Каширськом, з Ратним, з Гороховом, з Іваничами і Со - от де бабло і вікна рулять
123 до Лучанка Показати IP 30 Жовтня 2014 05:32
А чого ще можна чекати вiд полiшукiв?Болотянi люди не спроможнi на адекватнicть
корінний полішук до 123 Показати IP 1 Листопада 2014 11:21
Та причому тут поліщуки одні? Горохів, Локачі, Ківерці, Рожище, Турійськ - теж Полісся??? Позичити розуму треба всій області... А ображати людей через локацію, в якій вони живуть - не етично і не варто!
Ковельчанин до Лучанка Показати IP 30 Жовтня 2014 12:25
а що Ви знаєте про Лапіна , ви знаєте, що його батька колишнього голову суду в Ковелі Сашка-доллар кликали, він всі питання за бабки тільки рішав , чи Ви думаєте яблуко від яблуні далеко падає? так , що не треба про Ковель і інших тільки писати всі однакові і лучани теж.
Йосип Показати IP 27 Жовтня 2014 09:55
Вибори не фальсифікували. Висновок-народ дурний.
ВОНО до Йосип Показати IP 27 Жовтня 2014 10:17
ну і туго до вас доходить очевидне
локачанин Показати IP 27 Жовтня 2014 09:59
Бабло перемагає !!!!!!!!!! Мартиняк, що він зробив- пару млн дав ,собі в10 раз більше взяв. Одим словом старі пролізли за то нова ВР нова буде рахуватись правди не було і не буде. Дибілів на 2 з Волині більше
Ковель Показати IP 27 Жовтня 2014 10:11
Я ху.ю з тих хто голосував за МОЛОКОВОЗА(Івахів) він в Ковелі бабло викидає ,бо балатується,а тамде ні то людям з сільської місцевості гроші невіддає за молоко!! він іде в парламент щоб захищати свій бізнес і "Литвинівське болото"
ВОНО Показати IP 27 Жовтня 2014 10:16
ну шо ЗДОБУЛИ ??? якщо бог не дав ні розуму, ні самоповаги ні гордості то жити вам довіку в лайні надіючись на *доброго* пана
Волинянин Показати IP 27 Жовтня 2014 10:16
мені соромно за наших людей.....
Йосип Показати IP 27 Жовтня 2014 10:16
Федорівна, не поталанило вам. В Ігора бабла більше.
Ігор до Людмила Показати IP 27 Жовтня 2014 10:20
Федорівна,куди ти лізла?
Анонім до Ігор до Людмила Показати IP 27 Жовтня 2014 11:01
В тебе забула запитать?
зевс Показати IP 27 Жовтня 2014 10:40
Продажні Ви душі! Беріть приклад з Києва.
Анонім до зевс Показати IP 27 Жовтня 2014 10:50
Точно з Києва - перші на Майдан і вийдуть!!!
любешів Показати IP 27 Жовтня 2014 10:40
дурні поліщуки.Проголосували за еремеева.Що в тих головах,чим забив.Нічого,Федорівна не так далеко
екскурсовод до любешів Показати IP 29 Жовтня 2014 19:26
по 200 гривень в рило і вікна в садік!
Просто мама до любешів Показати IP 29 Жовтня 2014 22:14
А за кого там можна було голосувати? Назвіть достойнішого за Єремеєва, пліз.
Анонім до Просто мама Показати IP 29 Жовтня 2014 23:30
Ну точно не за нього.сьогодні дав, завтра у 100 разів більше забрав. Нам має бути соромно, що вставляють вікна, купують техніку олігархи. Держава має налагодити механізм і тоді сама ті вікна вставить. А так що хотіли, те і будемо мати. Щоб через місяць не кричали, яка в нас погана Верховна Рада, потрібно їх всіх гнати в шию...
Грім Показати IP 27 Жовтня 2014 10:45
Кругом неправда і неволя, Народ замучений мовчить А на годованім престолі кабан годований сидить!!!!! Жах! Сором ! Стид!!!!!!!!!!!! Знову посадили кабанів на престоли і тепер годуйте. Але потім неплачте що міліція ,армія не така прокуратура не така і суди не правильно судять. Що ці кабани вам наприймають ТАК І БуДете ЖИТИ!!!!!!!!!!! І іх годувати!!!!!!
виборець Показати IP 27 Жовтня 2014 10:49
Гузь? Ганьба!!! О-то заживете...:)))
Лучанин08 Показати IP 27 Жовтня 2014 10:52
ЖАХ. Мартиняк, Єремєєв, Івахів і Констанкевич (читай Палиця - Коломойський). Люди чи ВИ здуріли, чи мало Ваших синів, батьків, чоловіків загинуло на сході країни. За кого Ви голосуєте!!!
Анонім до Лучанин08 Показати IP 29 Жовтня 2014 21:59
Задовбав чи задовбала вже диванна сотня,підніми свій зад і щось роби, а то тільки сидиш троль безмозглий і пришиваєш людям латки, які на відміну від тебе щось хоч роблять для людей , по цьому твому (Констанкевич читай Палиця і т д ) до всіх статей під різними ніками строчиш свої коментарі пагані .
Сум Показати IP 27 Жовтня 2014 10:56
Волиняни як ви могли зрадити тих людей що загинули на МАЙДАНІ на ВІЙНІ? Боляче до крику душі .Сором . А ми ще хочемо перемогти Путіна .Нажаль з такими тільки в рабство.
Світанок Показати IP 27 Жовтня 2014 11:30
Сором за волинян, даремно хлопі проливали кров в надії на краще життя для себе і своїх дітей. Нічого не навчило життя бездумних рабів. За таких умов нашим дітям також доведеться проливати кров. Тепер вони будуть докоряти нам за тупість попереднього покоління. Сором і велике розчарування.
333 Показати IP 27 Жовтня 2014 11:46
Дивлюсь на результати та сподіваюсь, що в новій Раді Ярош та Береза, які перемагають в своїх округах щодня битимуть морди єремеєвим, мртинякам, івхівим, а ще ганятимуть гузів.
волинянка до 333 Показати IP 27 Жовтня 2014 12:51
Та Гузь-то таке, от єрємєєв, івахів...,ау?!це взагалі як розуміти??? мартиняк???палиця???Господи, ці чорти ще довго житимуть? а ті нелюди, нехай валять з Волині, волиняни,які ви всетаки ще тупоголові та недалекі!жах! от сидете перед ТВ, плачете, НЕБЕСНУ СОТНЮ згадуємо всі, ті події і голосуємо за диктаторів, ВОЛИНЬ-ТИ НЕ ЛЬВІВЩИНА, І НАВІТЬ,НЕ ТЕРНОПІЛЬЩИНА І, НАЖАЛЬ, МАБУТЬ, ніколи ними не станеш!!! Соромно за свої область та рабів пластикових вікон!Слава Україні,але аж ніяк не Вам, бидло поліське і тобі,Єрьомушка і мартиняшка, подавіться своїми курми напічканими хімією та нафтою,побийтесь там з Бєньою врешті-решт
волинянка до 333 Показати IP 27 Жовтня 2014 12:51
Та Гузь-то таке, от єрємєєв, івахів...,ау?!це взагалі як розуміти??? мартиняк???палиця???Господи, ці чорти ще довго житимуть? а ті нелюди, нехай валять з Волині, волиняни,які ви всетаки ще тупоголові та недалекі!жах! от сидете перед ТВ, плачете, НЕБЕСНУ СОТНЮ згадуємо всі, ті події і голосуємо за диктаторів, ВОЛИНЬ-ТИ НЕ ЛЬВІВЩИНА, І НАВІТЬ,НЕ ТЕРНОПІЛЬЩИНА І, НАЖАЛЬ, МАБУТЬ, ніколи ними не станеш!!! Соромно за свої область та рабів пластикових вікон!Слава Україні,але аж ніяк не Вам, бидло поліське і тобі,Єрьомушка і мартиняшка, подавіться своїми курми напічканими хімією та нафтою,побийтесь там з Бєньою врешті-решт, вбийтесь, дауни прокацапські та егоїстичні!здохніть!отак вам!
ПІДТРИМУЮ!!!! до волинянка Показати IP 27 Жовтня 2014 13:26
ЖАХ...скільки вже можна хлептати з того корита і тягнути з наших карманів.
Олесь до волинянка Показати IP 29 Жовтня 2014 19:37
Менталітет покірних поліських людей- Не важливо як і за що голосує, ПАН ДЕПУТАТ, і чи взагалі ходить на сесії. Він ПОВИНЕН щось дати... ВЖЕ!!!!- вікна, дорогу, лавочку, спортмайданчик, комп"ютер... Ще якусь дурничку....І ще більше пообіцяти. Аще краще створити фонд і всю каденцію підкідати лохам "мелочь"... Під камери і газетні зойки - Слава!!!!. Льоня-космос на гречці так дві каденції протягнув... Ось і користуються падонки...- хоча ще більші падонки - МИ, ВИ,, ті що ,голосували жиж За щедрих меценатів Волині.....Але . Горохівщина не полісся? І Мартиняк не олігарх? Як це? Зовсім тупе населення? НАРОДУ нема? Навіть після Майдану? Що ж По ділах своїх і відгрібемо віо обранців - засранців!!! Просіть далі в багатих милостиню... убогі. Соромно за Волинь...Соромно А Вам????
марія хитра 28.10.14 до 333 Показати IP 28 Жовтня 2014 12:16
Я теж на це сподіваюсь,але не знаю чи команда порошенка і яценюка дозволить щось зробити.
YY Показати IP 27 Жовтня 2014 11:50
Были надежды, но гречку не одолели...
Волинянин до YY Показати IP 27 Жовтня 2014 18:35
Мені стидно що я українець і живу на Волині серед стада диких баранів. Коли вже вони нажеруться тої гречки.
Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 12:46
І не тільки гречку, а ще майданчики дитячі та вікна в садочках,А смітникі)))) АХА ХА,ДУРНІ!!! ЧЕСНО В МОРДУ ПЛЮНУТИ ХОЧЕТЬСЯ ТИМ ХТО ОБРАВ ВСІХ ЦИХ,ВАС ТУДИ НА СХІД ТРЕБА,РАБИ ВИ!!! РАБИ НЕОСВІДЧЕНІ!!!ЩО ВИ НАРОБИЛИ???? ПАЛИЦЯ, ІВАХІВ, МАРТИНЯК, ЄРЄМЄЄВ??? АУ!!! ВОНИ ГОЛОСУВАЛИ ЗА ТІ ЗАКОНИ!!! МАРТИНЯК НЕ ДАВ ВІД ГОРОХОВА НІ ОДНІЄЇ МАШИНИ НА ВІЙНУ, ВИ ЩО???? ЛЮДИ, ВАМ НЕ СОРОМНО?НІ, БО ВИ БИДЛО! ЧЕСНО, ЯКЕ не дає жити людям, я б вас всіх на схід вигнала, воювати, замість отих синів, ПОЗОРИЩЕ!!! ВОЛИНЬ-ТИ НЕ ЗМІНИЛАСЬ, НАЖАЛЬ!!! ЩО ВАМ ЩЕ ТРЕБА??? СМЕРТІ ВСІЄЇ УКРАХНИ,ЩОБ ВИ ДІЙСНО ЗРОЗУМІЛИ ХТО Є ХТО!!! ЖАХ!!! ОДНІ СЛЬОЗИ НАВЕРТАЮТЬСЯ, НЕВЖЕ ТА НЕБЕСНА СОТНЯ ЗА ЦИХ ОЛІГАРХІВ ПОМЕРЛА??? ПОЗОРИЩЕ ТА ГАНЬБА ВАМ ДО СМЕРТІ І ПІСЛЯ НЕЇ!
ПІДТРИМУЮ!!!! до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 13:32
100%
Лучанин до ПІДТРИМУЮ!!!! Показати IP 27 Жовтня 2014 18:37
Кого витирають пишіть на Радіо Свободу, там не витирають
Олесь до Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2014 19:40
Додати нічого. Нажаль. Це про нас....
Ківерці Показати IP 27 Жовтня 2014 12:49
Чого дивуватися?! Не вибори, а примітивна звикла клоунада. От тільки клоуни щоправда з іншими невідомими прізвищами. Я чекала, що по нашому округу хтось буде балатуватися з Народного фронту, чи з блоку Петра Порошенка. Та ні тих ні тих не було серед кандидатів. Один Єремєєв, хлопчисько без освіти з 90 р.н., непрацюючий пенсіонер з 51 р.н. І що саме цікаве, що з партійних то лише партія Зелених представила свого кандидата, а так всі самовисуванці. Причому з Камінь-Каширська, з Київа, з Любешова, ще хто-зна звідки. От так і виходять в лідери. Заздалегіть відомі округи, де можна набрати більше голосів. На то і ставлять ставку. Можна сказати маємо те, чим "думаємо". Проте хай би по кожному виборчому округу були ті самі кандидати. Це було би чесно.
Маневичi до Ківерці Показати IP 27 Жовтня 2014 13:48
+100
импр Показати IP 27 Жовтня 2014 12:51
https://www.youtube.com/watch?v=XWsYaNSIB4I
луцьк Показати IP 27 Жовтня 2014 13:05
Гузь шльондра ще та. Де він тільки не був. Перефарбовуються усі. Де більші шанст пройти туди і лізуть. От і думай за кого голосувати ніби в верховну раду йде непогана компанія А як глянеш хто по мажоритарному округу-то це просто жах((((Немає за кого голосувати...........
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 13:40
Дуже шкода, що лучани та і взагалі Волинь виявились глухі та сліпі, що смерті наших ГЕРОЇВ нічого не навчили вас, як можна було так проголосувати?
СЕРГІЙ Показати IP 27 Жовтня 2014 13:45
ПО 20 МАЖОРИТАРНОМУ ОКРУГУ КРАЩЕ ВИГАВ БИ ВИБРИ ГОЛОВА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛИНСЬКІ ПАТРІОТИ ЗАСНОВИК ГУРТУ БРАТИ ВОЛОДМИРА КРАСУЛІ ПОЕТ-СПІВАК АКТИВНИЙ УЧАСНИК ЄВРОМАЙДАНУ ВОЛИНІ КИЄВА ВОЛОНТЕР ВОЗИВ ПРОДУКТИ В ЗОНУ АТО ВІСЬКОВИЙ ВИШКІЛБУВ У ВОЛОДИМИРІ ВОЛИНСЬКОМУ НИМ ПРОВЕДЕНИЙ КОЗАК ДЕПУТАТ РАЙОННОЇ РАДИ ЯКОГО ПІДТИМУЄ КУШНІР ВАСИЛЬ МАЄ ОРДЕН ЗА ЗАСЛУГИ 3 СТУПЕННЯ ГОЛОВА БРАСТВА ВОЯКІВ ОУН-УПА ІМЕНІ КЛИМА САВУРА ОЛЕСАНДР ГАВРУК РОЖИЩЕНСЬКА РАЙОННА ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА ГРИЦЕНКО АНАТОЛІЙ СТЕПАНОВИЧ ЛІДЕР ПАРТІЇ ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ ДЕПУТАТОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 8 СКЛИКАННЯ ПОВИНЕН БУВ СТАТИ ПАТРІОТ ВОЛИНІ- УКРАЇНИ КРАСУЛЯ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ. СЦЕНА ВОЛИНСЬКИХ ПАТРІОТІВ І ДОСІ СТОЇТЬ НА ТЕАТРАЛЬНОМУ МАЙДАН М ЛУЦЬКА.
Іван до СЕРГІЙ Показати IP 27 Жовтня 2014 17:52
Красулі тільки помічником нотаріуса працювати, а на дозвіллі на весіллях співати!
ЦРУ до Іван Показати IP 29 Жовтня 2014 21:50
100% Красуля , покрути ще дулі, поспівай ще пісні, погорлопань, козаче недороблений
НОНА Показати IP 27 Жовтня 2014 14:35
Враховуючи скільки Івахів зробив для округа, то нехай іде в Верховну Раду, а то "патріоти" тільки кричать і нічого не роблять. В нас вже були "патріоти" типу Мостиського які вміли тільки пальці загинати і все. А і порядних, і патріотичних, і розумних - таких депутатів не буває.
Олесь до НОНА Показати IP 29 Жовтня 2014 19:43
Порядний, патріотичний ( ще й гарний музчина?) -це про івахіва? Не знав.... Оце такі нони і вибирали...
Маневичанка Показати IP 27 Жовтня 2014 14:54
Дуже шкода, що Людмила Федорівна не потрапила до ВР. Виявилося , що однієї нашої підтримки було замало. Маневичани, чи ви всі осліпли, чи всі глухі поставали... Запроданці. За гроші голосували за чужих Вам людей, а своїх не шануєте. Ото і будете мати таке ж життя, ніхто не заступиться за нас , поліщуків . Була надія на Людмилу, та і вона згасла
До маневичанки до Маневичанка Показати IP 27 Жовтня 2014 17:50
Поясніть будь-ласка як Людмила Федорівна завезла в АТО допомогу придбану за кошти громадян району і ОТРИМАЛА УЧАСНИКА АТО????? А міліціонери, які там перебувають по 30 діб не є учасниками АТО тому, що потрібно 45 діб. Дай відповідь Маневичанка
Маневичі до До маневичанки Показати IP 28 Жовтня 2014 10:16
Про який статус Учасника АТО ви питаєте? В хловців його немає.Для кого ця ЛАПША???Не обливайте хоч ви брудом цю порядну жінку.Для того треба бути 45 діб,наскільки я знаю, Федорівна офіційно ніде не подавала що вона їздила.Стидно за поліщуків і шкода наших солдатів.
маневичі до До маневичанки Показати IP 28 Жовтня 2014 13:24
який учасник АТО? ти що головою сильно вдарилася? Його дають лиш тим хто перебував 45 днів і більше!!! У мене таке враження, що у свідомої людини достатньо клепки , а хто пиши всяку нечисть то просто галімий троль.
Я до Маневичанка Показати IP 28 Жовтня 2014 09:40
Дура ваше Федорівна ,тому й не пройшла.
До Я до Я Показати IP 28 Жовтня 2014 13:26
Подивіться в дзеркало і побачите справжнього дурака!
Проти цих Дибілів Показати IP 27 Жовтня 2014 15:01
Хто голусував за цей дибілізм в того на совісті смерті Небесної сотні,хлопців АТО за що вони боролися! - люди кого Ви вибрали?мартиняк ні одного автомобіля не дав в АТО бо -це на вибори йому нічого не впливало,дитячі садочки ,контейнери для сміття,одну церкву збудувати ,голоси підкупляти це діє. Землею в людей користується за копійки а собі млн
софія Показати IP 27 Жовтня 2014 15:04
Сором і ганьба, вам, волиняни! Обираєте мільйонерів-прихвостнів. Вас вони обікрали, з їхньою допомогою розстріляли наших земляків, за їхнього владарювання почали відбирати нашу державність. А Ви хочете, аби вони писали закони і приймали рішення, які будуть захищати вас і ваших дітей? Таки правда, що найбільша покара тоді, коли Бог відбирає розум. З таким критичним мисленням ви не потрібні ні Європі, ні собі самим.
радянські повії Показати IP 27 Жовтня 2014 15:49
так тримати двома руками!
дон Показати IP 27 Жовтня 2014 19:10
Одесситы просто не пришли на выборы,они не верят новой власти,а победу Кивалову обеспечили три тыс. студентов (преподов) из его же юракадемии,а округ-почти 170 тыс. избирателей.Люди ж,понимают-власть поменялась,а контробас валит через Южную,Ягодинскую,Рава-русскую таможню еще в больших размерах,раньше откат шел на золотые батоны,типа,а сейчас куда?
111111 Показати IP 27 Жовтня 2014 20:12
хто за гузно голосував
19 округ до 111111 Показати IP 28 Жовтня 2014 19:38
той #Yйл0!!!!!!!!!
Павло М.С. Показати IP 27 Жовтня 2014 20:45
Боже мій, як же можна було вибрати отого Підгузника, людину, яка ніде ніколи не працювала, завдяки дядькові прокуророві, який на 4 курсі універа пихнув це чудо в депутати міської ради. І з того часу привикло сидіти в депутатському кріслі і роботи гучні заяви!!!! Де ти було, коли розстрілювали наших хлопців на майдані??? Чим ти займалося, коли набирали доброволців в АТО, чому не показало приклад гідний для наслідування??????
Лучанин1 Показати IP 27 Жовтня 2014 21:27
Гузь, то ще те чмо... він вже в міській раді Луцька був...
Лучанин1 Показати IP 27 Жовтня 2014 21:31
А Лапін нічим не кращий за них... Теж вже не по одних виборах світився...
еспаньол Показати IP 27 Жовтня 2014 21:56
цилком згоден з громом та волинянкою
тртт Показати IP 28 Жовтня 2014 15:36
Ану, переконайте мене, за кого треба було голосувати в окрузі №22
Кум Петро Показати IP 28 Жовтня 2014 20:05
Як ВИ МОЖЕТЕ ОБРАЖАТИ ВОЛИНЯН! НА СЕБЕ КРАЩЕ ПОДИВІТЬСЯ І ПОДУМАЙТЕ НАД СВОЇМИ ВЧИНКАМИ. НЕВЖЕ ВСІ НА ВОЛИНІ ДУРНІ, ЩО ГОЛОСУЮТЬ ЗА РЕГІОНІВ?
Марта Показати IP 28 Жовтня 2014 22:34
Дурні полішуки, як можна було вибирати прихвостнів регіоналів, навіть не регіоналів, а прихвостнів. Ну Єрьома і Івахів хоть щось ще на своіх дільницях робили, а Мартиняк за 100 грн вдушиться. Кров наших дітей на ваших руках, тупі і дурні полішуки
патріот Показати IP 29 Жовтня 2014 08:34
За олігархом Мартиняком в селах Луцького району бігали чуть не повс...лися ВСТИДОТТЯ, ГАНЬБА ТАКИМ ЛЮДЯМ, все роблять гроші
ЛУЧАНКА Показати IP 29 Жовтня 2014 20:25
ПОЗОР! Пристосуванці і ср*колизи Єремеєв, Івахів, Мартиняк знов будуть голосувати за потрібні їм закони... Волиняки! Що хотіли - то і маєте.
Гор до ЛУЧАНКА Показати IP 29 Жовтня 2014 21:43
Розумники! Треба було виставляти свої кандидатури, за Вас , писаних патріотів проголосували б люди, а так , не було й за кого голосувати, ось і вибрали тих , про кого чули. А Ви , патріотичні та свідомі на дивані лежали . Треба було йти і боротися, рішучі та сміливі патріотикі-горлопанчики
YY до Гор Показати IP 30 Жовтня 2014 09:04
а ведь истину глаголишь!
вже неукраінець Показати IP 29 Жовтня 2014 20:32
коментар було видалено
Іван Показати IP 30 Жовтня 2014 13:30
Хто патріот - на Сході України, Батьківщину захищає чи волонтером туди їде! ! А не коментарі пише! Патріоти- працюють чесно і працювали на благо України ( хто фізично, хто розумово)!
оксана Показати IP 31 Жовтня 2014 12:53
Ці вибори показали, що договорняки діють. Те що на округах Івахіва, Єремєєва і Мартиняка не було висуванців від Народного фронту -факт. ,хоча за партійними списками вони набрали там 30-36 відсотків. А з Гузем- його Нар. фронт відправив на 19 округ, хоча в 2012 він програв Івахіву на 21 окрузі 500 голосів. Так, як Гузь смітив грошима на 19 окрузі не бачили ніколи, а в нас балотувалися і Ковальчук , і Чистяков, і на зустрічах питалиу Гузя питали не раз - звідки такі гроші? Така розкіш небідному Мельнику була не по кишені, а Гузь тратився так, як колись регіонали.