USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Назвали потенційну кандидатуру на голову Горохівської РДА

20 Березня 2015 09:23
Влада визначилась з кандидатурою голови Горохівської РДА. Район очолить Любов Матвеєва.

Матвеєва успішно пройшла перевірку в Адміністрації Президента, і тепер її кандидатуру розглядають у Кабміні. Про це нам стало відомо з власних джерел, - інформує сайт Горохів.

За два-три дні Любов Матвеєва буде представлена горохівчанам у статусі очільника райдержадміністрації, тому що, як стверджує джерело, перевірка у Кабінеті Міністрів є формальністю.

Чиновниця раніше очолювала Відділ державної виконавчої служби Горохівського районного управління юстиції.

Нагадаємо, 17 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження про звільнення голів одинадцяти райдержадміністрацій Волинської області. У цьому списку опинився і Сергій Годлевський, який очолював Горохівську РДА.

До слова, вчора стало відомо, що Сергія Годлевського призвали на службу до ЗСУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 218
ХХХ Показати IP 20 Березня 2015 13:23
Люстрація зясувала, що МАФІЯ БЕЗСМЕРТНА.
ххх до ХХХ Показати IP 24 Березня 2015 15:28
То Свєтка ЛЮСТРАЦІЯ?? Вона обома руками за Любку!
і що? Показати IP 20 Березня 2015 13:24
Але ж Горохів мовчить...
ХХХ Показати IP 20 Березня 2015 13:51
Таке призначення можна пояснити лише затемненням Сонця
ххх Показати IP 20 Березня 2015 13:57
Місцеві опозиціонери кажуть про позитивні риси: Матвеєєва місцева Горохівчанка, господиня, колишня барига (тобто зкушувала тяжкої долі, як на їх барижницьку думку), і головне нікому не зробила нічого поганого. Як на мою думку то добре тільки те, що коли почнеться щось подібне до періоду Сталінського застою то можна буде спробувати відкупитись, іто не завжди бо проти системи вона не піде.
прихильник Показати IP 20 Березня 2015 15:06
Бажаю удачі і співчуваю...
ВВ Показати IP 20 Березня 2015 15:28
Після Жанки настав час добрих, розумних і мудрих ділових жінок Горохова. Люба Миколаївна в добру путь на роботу в АД. Я вважаю у Вас все вийде.
ввс до ВВ Показати IP 25 Березня 2015 11:49
Дуже правильно сказано -в добру путь на роботу в АД. Люба Мартинова - може хоч в нас в Холоневі буде РАЙ для вибраних.
Горохівчанин Показати IP 20 Березня 2015 18:45
В тому АДу лишилося ще декілька чортиць,таких як і ви від старого режиму.У Вальпургієву ніч у вас буде грандіозний ШАБАШ.Але, запамятайте,Свята Інквізиція не спить. P.S.Перш ніж запропонувати себе для служби державі і людям,варто задуматись,чи я їм потрібна і на скільки.
до і що Показати IP 20 Березня 2015 20:14
горохів мовчить? ти мабуть в горах живеш?прийди і запитай пересічного мешканця? злодюга перша на Горохів.колгоспи розікрала всі,золотими цепами обвісилася як собака,товарами конфіскованими в універмазі торгує! нехай дасть звіт скільки розтаможила машин в 1998-2003рр??? продовження буде...
горохівець Показати IP 20 Березня 2015 20:16
а цікаво? картішки грати покине?
ПАТРІОТ Показати IP 20 Березня 2015 20:21
скіко долярів за одну машину брала
інна Показати IP 20 Березня 2015 20:32
Жанка в заступники йде! Горохів-слава Україні!
справедливість Показати IP 20 Березня 2015 21:00
сьогодні брехуля сказала що живе в батьківській хаті і така бідна бідося більше ні-на що не "заробила".ділянка в садку технікума чия? на родичів переписала сільгоспхімію і не тільки за копійкикопійки.машини міняла щомісяця-чому не озвучила? Брехуля!!!
ого Показати IP 20 Березня 2015 22:03
А пану Гунчику не встидно таку персону пропонувати? Володимир Петрович ви порядна людина ,варто подумати!
міщани Показати IP 21 Березня 2015 07:18
перш,ніж іти на цю посаду треба бути самому чесним! Бо пихатості немає меж,ходить як ''царівна лягушка'' незнає скільки золота на себе насадити! А за невиконане рішення суду не в гривнях а в доларах взятки ХАПАЛА ! А на посаді голови РДА ще ж землю треба собі кілька гектарів відтяпати бо хапуга ти добра і рідкісна,такої в Горохові ще й не знайти! А район ще великий то в карти пограти можна -місце зустрічі заправка ''Аветра'' що на Скобелці!
однокласник Показати IP 21 Березня 2015 07:54
як вона взагалі начальником стала? в школі навчання було посередньо,але гроші в тата були.нехай табличку множення розкаже,бо ділення вона знає добре якщо рветься на таку роботу! Любка вона і останеться Любка!
горохівчанин Показати IP 21 Березня 2015 07:57
хай живе і процвітає мафія!
777 Показати IP 21 Березня 2015 11:33
Земляки,ви що з глузду з*їхали,Ви не можете висунути достойну кандидатуру,вас же проклянуть ваші діти.
таня Показати IP 21 Березня 2015 11:37
повний триндець
патріот Показати IP 21 Березня 2015 16:17
як на рахунок грузинів? грузини це її дуже велике кохання ще зі школи!
горохівчан Показати IP 21 Березня 2015 18:47
Любов Миколаївно, не звертайте уваги на цих пару неграмотних придурків які тут словами розкидаються, їм би всякої гадості вилити видно жаба задушує, я не сумніваюся що серед цих грамотіїв є і Ваші знайомі які Вам в очі сміються, а тут виписують. Велика кількість людей в Горохові задоволена тим що саме Ви прийшли на цю посаду, знайте що ви маєте підтримку, нехай Вам щастить.
Місцевий до горохівчан Показати IP 21 Березня 2015 20:33
Придурки не вони,а придурок -ви.Вам наплювати на майбутнє України,наплювати на майбутнє своє та своїх дітей, наплювати на тих хлопців,які загинули та і ще гинуть, захищаючи ,між іншим і таких чинуш,як Люба.Якщо ви добре знаєте цю жінку і у вас є хоча б найменша крапля гідності-закрийте будь-ласка свою смердючу пельку та зламайте собі пальця,яким хочете на клавіатурі ПК набрати подібний словесний пронос.
я до горохівчан Показати IP 31 Березня 2015 14:29
А ти певно добре її допомагав, що так за неї ступаєшся. Марянівський завод на її совісті і не тільки............. На вила її....
??? Показати IP 21 Березня 2015 18:55
я в шоці які підлі люди в горохові, ви в очі їй це скажіть, а не тут грязюкою обливаєте
Марія Показати IP 21 Березня 2015 19:29
Я не сумніваюся що серед цих писак є і ті чиновники і чиновниці, що так хотіли на цю посаду, але розуму видно забракло.
Анонім Показати IP 21 Березня 2015 19:41
Доларів
Марія до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 11:28
Доларів у них кури не клюють
нє до Марія Показати IP 22 Березня 2015 12:05
казав пятух а йому по коханні сказали кури шо вони бакси тільки в одному місці не клюють - в квасові. а ше злі язики кажуть шо ту в якої не клюють попи перехрестили на просто марію!
місцевий Показати IP 21 Березня 2015 20:08
вона круто живе:карти з сиґарою,хлопці-ґрузини,ґривні-доляри,і т.д
ПАТРІОТ Показати IP 21 Березня 2015 20:17
А за банду з якою крала машини по району правда? нащо видаляти якщо неправда?
аноним Показати IP 21 Березня 2015 21:09
який грузин може на неи клюнути хиба що тильки за велики гроши..... ганьба горохивчанам якщо допустять таку кандидатуру берить приклад з шацька....... вони молодци
вася до аноним Показати IP 24 Березня 2015 15:28
Мартинову пох на що лізти.....
??? Показати IP 21 Березня 2015 21:19
А ти думаєш за шо?вона платить добре!
ххх до ??? Показати IP 25 Березня 2015 20:46
Цікаво а скільки платила Мартинову??? Щоб на неї ліз???
111 Показати IP 22 Березня 2015 07:07
Добре сидіти на дивані і критикуівти. А кого ви можете запропонувати? Перш ніж люструвати когось потрібно почати з себе. Сьогодні в піст дати собі оцінку всі такі рожеві та пушисті. Як на мене то правильний вибір. Людина знає закони, не приїжджа. значить дбатиме за Горохів. Має позитивеі риси - це Людяність, стриманіст, а в Горохові ще ніхто нікому не догодив, всі бачать когось, але не себе. Не так лнгко зараз коли в країні війна, зважитись очолювати район, область чи країну. Наберімось всі терпіння і допоиожімо один одному.
Хабарникам і аферист Показати IP 22 Березня 2015 08:31
Час розплати настав ...Не для того я на Сході України воював і поїду ше, щоб такі хабарники-аферисти керували районом. Ще пожаліє, що захотіла районного корита... І не для того я на війні в пеклі, щоб зоставались керувати Юзвик Сашка, Коби, Дейнега Русланка, Дідух, Адамчучка Галька, Ковальчучка Валька, Савчук з Біликом в школах вчити патріотизму і багато ше горохівських аферистів, хабарників і злодіїв... Даю вам шановні тиждень часу шоб ви покинули теплі крісла самі назавжди без моєї допомоги( не в лікарню погнали) ... Дістали ! За вами тюрма плаче .... а не державна служба ...
чесному до Хабарникам і аферист Показати IP 22 Березня 2015 08:59
Якщо ти на війні в пеклі, засвіти своє лічіко і буде тобі шана і повага від людей. А якщо ти "зе петріот" місцевого розливу, які на голову пхали зальотного колишнього мєнта - богоносового корєша, а зараз тут захлинаєтесь від ненависті і злоби, то краще піди в церкву і постав свічку за свої гріхи... І лякати нікого тут не треба, всі вже лякані.
патріот до Хабарникам і аферист Показати IP 22 Березня 2015 11:34
Ти вояка с**аний, десь на полігоні відседишся, то ти про пекло розказуєш, знаєм ми тебе і твоїх друзяк кавоманів.
порада до Хабарникам і аферист Показати IP 22 Березня 2015 17:26
придурошний, ти на сході так воював, як бегемот в балєті польку танцював. Не позорився б краще.
ти би до Хабарникам і аферист Показати IP 23 Березня 2015 22:21
"воїн" перед тим як на людей кидатись намордніка собі купив, бо ненароком і пасть можуть розірвати...
найцікавіше до ти би Показати IP 26 Березня 2015 08:57
що доблесний "воїн", який на сході воював і був на війні в пеклі - відома горохівська стюардеса...чудні діла...
я Показати IP 22 Березня 2015 09:32
Слава Україні! Нарешті на посаді достойна людина...
111 до Хабарника Показати IP 22 Березня 2015 12:00
Чого ви говорите від імені всіх горохівчан і людей району. Ви що один патріот? І тільки ви воюєте, що вирішуєте за всіх. Хочу вас розчарувати, що більшість людей за Матвєєвою. І правильно хтось написав, що не пройшли зальотні, ми вже ними ситі по горло.
ввс до 111 до Хабарника Показати IP 25 Березня 2015 12:26
правильно хтось написав, що не пройшли зальотні. А хіба сама Люба Мартинова не залетіла?
Анонім Показати IP 22 Березня 2015 12:32
Я -
Патріот Ху... Показати IP 22 Березня 2015 13:17
На голову РДА мають пройти свої районні керівники-бандюки,керівники-пияки,керівники-нездари,керівники-хабарники і трутні місцевого розливу, і лише свої.У районі простих незаплямованих,порядних громадян-трударів не має , ніколи не було і не буде,тому вони не беруться до уваги.
Анонім до Патріот Ху... Показати IP 22 Березня 2015 14:33
Простих незаплямованих, порядних громадян-трударів в районі більшість, от тільки вони на цю посаду не підуть та ще й в такий час, бо мають здорову клепку в голові і їм це не треба.Матвєєва не ідеал, але й ненайгірша кандидатура, та й щось для горохівчан буде робити. Зараз кого не постав, то всім не вгодиш, навіть якщо когось з горохівських крикунів призначити, то половина з них буде кричати "слава". а інша половина - 2ганьба".
мєсний трутень до Патріот Ху... Показати IP 22 Березня 2015 16:10
Леонід Євстахович то Ви?Героям слава!
Патріот Ху@ до мєсний трутень Показати IP 22 Березня 2015 17:00
Ви мєсний трутень - тоді вам пряма дорога до керівних посад району.Слава Україні !
Анонім до мєсний трутень Показати IP 22 Березня 2015 17:54
:-))))))))))))))
Не байдужий Показати IP 22 Березня 2015 15:02
Адміністрації скоро не буде як і горохівського району, то нема чому завидувати. Ото тільки спалить себе і ворогів наживе, а ще втратить прибуткове місце.Ще не призначили, а як миють та кістки перебирають, а коли почне робити, а ще коли буде все ліквідовуватись, ворогів і прокльонів буде досить. Співчуваю їй.
анонім Показати IP 22 Березня 2015 18:40
...
Галя Кар Показати IP 23 Березня 2015 09:21
Парафіяни кажуть,що її благословив на цю посаду сам отець Андрій,борець за правду.Та направду за гроші!.Давала добрі пожертви,так от якби хоч свої кровні, а то награбовані і конфісковані. Він відомий волонтер!А от чи свою копійку кине?Дійшов до того,що гониться по місту по організаціях,хатах вже зі своєю матушкою...окроплюють і кабзу набивають.А як з батюшок дере!!! За гроші зробить все.От і Жанці ордена дав! А тепер інша кандидатка! Так що Влада і Церква єдині і помісні...В добру путь Любцю...
собез до Галя Кар Показати IP 23 Березня 2015 14:35
Ого, отець Андрій щей малозабезпечений субсидію регулярно отримує Допоможіть йому Любо Миколаївно..
Cвєта до Галя Кар Показати IP 23 Березня 2015 21:39
Аце ж правда!!!Він же возвеличував Жанку в час її правління!Так, отче,так
Галина до Галя Кар Показати IP 3 Квітня 2015 12:32
Отець Андрій зробив чимало добрих справ, виховує гарно дітей. Не моє діло допомоги, подарунки і т.д. Хоча коли сина його в інтерв'ю запитали, як відноситись до ворогів, то він дав дуже мудру відповідь. Отець в проповідях забув, що Бог - це любов. Ми хочемо чути отче про любов, про доброту. Не потрібно слухати "а ті, а те, а та, окремі". Не судіть, а любіть. От як чинять інші. Це з новин."Це вже не перший раз, коли Папа на чистий четвер відвідує злочинців та миє їм ноги. Зокрема, у 2013-ому році він вперше провів обряд із омивання ніг 20-ти правопорушників, серед яких були і дівчата. "Це знак і символ: омивання ваших ніг, значить, що я до ваших послуг", - сказав Франциск.
ххх Показати IP 23 Березня 2015 11:02
Та Матвєєва це ще що. нічого особливого. От Дідух вирішив коханку начальником відділу в собезі зробити. І справді мафія отдихає разом з люстрацією))).
Таня Показати IP 23 Березня 2015 13:27
Цікаво і кого?
олександр Показати IP 23 Березня 2015 15:59
нащо ти Люба Матвеева переводиш тему на Дідуха? щоб менше за тебе писали?
горохівські міщани Показати IP 23 Березня 2015 16:03
Та вона не тільки тему переводить,а щей видаляє коментарі ,щоб Гунчик не читав! Як-неяк на посаду хочеться дуже -дуже! Вона думає що ніхто незнає про її темні справи!
vsofyb/ до горохівські міщани Показати IP 23 Березня 2015 16:19
Міщани, та знає хтось про її темні справи, не знає все одно призначать.
Іра Показати IP 23 Березня 2015 20:23
Горохів є Горохів..люди не змінюються. Люба Миколаївна справжня Людина в повному розумінні цього слова! І чесно кажучи, шкода що прийдеться працювати їй з такими людьми...Вона заслуговує на краще, адже це чуйна, добра, співчутлива, вихована, розумна (можна ще безліч слів в тому ж дусі назвати про неї) людина! Я думаю, Бог є і все бачить і кожному воздастся за свої поступки в тому числі і за наклепи на таких людей! Одна порада для горохівчан- дивіться люди що робиться в ваших сім"ях, під вашим носом і не ображайте інших і можливо тоді і життя у вас буде краще! А Вам Любов Миколаївна- терпіння і міцного здоров!я! Я вірю в Вас! Нехай Бог Вам допомагає!
горохівчанин до Іра Показати IP 23 Березня 2015 20:53
Ти взагалі думаєш що пишеш? Не сміши народ! Чесна,чуйна і т.д. ці риси геть не притаманні для Любки! Краще мовчіть!
Анонім до горохівчанин до Іра Показати IP 23 Березня 2015 21:09
Судячи з ваших коментарів це ви не думаєте що пишете! Невже так "жаба" душить?
міщани Показати IP 23 Березня 2015 20:55
ХА-ХА-ХА! оце розсмішила! це писала кума!
Іра до міщани Показати IP 23 Березня 2015 21:11
Ні, не кума,розчарую вас. А ви смійтесь поки смішно, а то життя таке не передбачуване
справедливість Показати IP 23 Березня 2015 20:57
Дорощук? Дуже хоче бути на посаді,а може і вище?
Каратель Показати IP 23 Березня 2015 22:41
НЕ ДОВГО ТОБІ СИДІТИ ТВАРЮКО... Поженуть тебе як жанку!
Парафіянка Показати IP 23 Березня 2015 22:44
В Горохові в центрі на площі потрібно поставити пам"ятник велиій зеленій Жабі, можливо вона збере весь негатив , зависть і злість і люди стануть тут добрішими. Чому, коли людина успішна, на посаді, гарно одягнута, водить машину-то її потрібно принижувати, ображати... Хто дав Вам таке право?. Я впевнена, що ті, що пишуть образливі слова на Любу Миколаївну і гроша ламаного не стоять, є життєвими неудачниками, які хотіли б на її місце, але не по "Сеньке шапка.".Мені дуже шкода цих людей, бо вони такі убогі,що навіть на отця Андрія під час Великого посту гадості пишуть.Простіть їх батюшка! Але не всі такі...Не слова красять людину, а її діла. І порядні люди уже давно дали кожному оцінку. Не судіть і не будете судимі...
Іра до Парафіянка Показати IP 23 Березня 2015 23:41
Це Ви правильно написали.Погоджуюсь) Але завжди цікавить одне - навіщо заздрити невже комусь хтось заважає жити, займати посади, прогресувати. А от як хтось чогось добивається то зразу ж поганий і тд...
Парафіянка теж до Парафіянка Показати IP 24 Березня 2015 09:27
Та не убогі вони!!!А не сліпі і не глухі.Люба Миколаївна нехай хоч вертоліт водить,але це не говорить про чесно нажиті статки й порядність...А щодо отця Андрія теж правда,можливо, оголена, але ПРАВДА! І не судить його ніхто, а от він це постійно робить під час церковних проповідей.Ніби не в церкві, а на зборах якихось агітаційних.Хочеться чути слово Боже!!А до нього йти за прощенням...,а не чути постійний осуд.Нехай судить Бог!Й кожен відповість за своє...Напевно отцю Андрію треба повчитись говорити проповідь в отця Валерія,який дійсно тлумачить слово Боже й лікує душі людські...,зболені душі...Ми любимо вас отче Андрію,але Ви вже настільки в політиці,що й задумуєшся чи відкривати Вам душу...Не осудіть...
українка до Парафіянка теж Показати IP 24 Березня 2015 15:33
шановна парафіанка!Несуперечте сама собі:кажете не судіть а самі судете.....неподобається що говорить о.Андрій йдіть до біса тобто в церкву московського патр..........
парафіянці до Парафіянка Показати IP 24 Березня 2015 15:43
Нехай ваша водій люба миколаївна (пишу правильно з маленької букви на велику не заслужила) вивче правила дорожнього руху але його величності пох штрафи...чи не так..?
патріот Показати IP 23 Березня 2015 22:51
Навчись спершу української мови! А лизати, сама собі, будеш пізніше! Сраколизка...
Патріоту і херою. Показати IP 23 Березня 2015 23:34
Ти такий патріот, що в своєму лексиконі більше слів, як геть і ганьба не знаєш. Поїдь на схід повоюй, а не тут на сайті з жінками воюєш.
Іра до Патріоту і херою. Показати IP 23 Березня 2015 23:43
Тут тільки всі словами кидаються які всі погані. А я впевненна що ті що саме більше критикують то ті ж саме більше і "сраколизи" як було сказано, от тільки в очі не можуть сказати- слабаки!
патріот Показати IP 24 Березня 2015 00:04
Мені тільки 16 років! Але коли прийде мій час,то піду добровольцем в АЗОВ! А таких слизняків як ви перестріляю...
не поняв до патріот Показати IP 24 Березня 2015 08:51
то це що пургу тут малолєткі гонять? ти краще вчися, а воювати це невдячна справа та й йдучи за чужою головою треба нести і свою!
Іра до патріот Показати IP 24 Березня 2015 17:29
Таким як ти зброю в руки не дають а от жовту карту це точно що дадуть!
патріот Показати IP 24 Березня 2015 00:08
я готовий назвати своє імя і призвіще! А чи назвети ви своє сраколизи?
Патріоту. Показати IP 24 Березня 2015 09:08
Ти краще вчасно лягай спати, а не гуляй по сайтах, здоровіший будеш і до психіатра не треба буде звертатися. А то вночі всякі галюни в голову тобі лізуть.
патріот Показати IP 24 Березня 2015 11:33
ти не переживай, через таких бандюків як ти, можна не поспати!
йо Показати IP 24 Березня 2015 12:58
ото боролись-боролись і на те саме напоролись....
активіст Показати IP 24 Березня 2015 14:30
коментар було видалено
***** до активіст Показати IP 24 Березня 2015 14:36
Ви свічку тримали, що ти тут таке липечиш?
***** Показати IP 24 Березня 2015 14:34
Да заспокойтесь ви.Скільки можна обсуждати( обсирати) людину.Вона нікому нічого поганого не зробила. А як що зробила то не потрібно по за очі тут писати, прийдіть і розкажіть то всьо в очі. А як би вас поставили на цю посаду, вам би було приємно читати ось це все?. Надіюсь ні! От і Любов Миколаївні не приємно слухати вашу критику. І те що ви тут пишете ніякого значення їй не дає. Вона зрозуміла які ви є.! СВОЛОЧІ а не люди!
Коза до ***** Показати IP 24 Березня 2015 15:57
Рот прикрий......
***** до Коза Показати IP 24 Березня 2015 16:06
Свій закрий! Всі ви тут такі розумні, що розуму а ж пре!
коза до ***** Показати IP 24 Березня 2015 18:06
Бачу розуму а ж пре.....почитай що написала...грамотійка так спішиш в очко що не слідкуеш що пишеш....!
Іра до ***** Показати IP 24 Березня 2015 17:32
Крім заздрощів немає тут нічого. А Ви праві ця писанина нічого не варта. І не тратьмо час на цих зависників. Нехай їм Бог помагає і розуму дає, щоб думали що пишуть.
коза Показати IP 24 Березня 2015 17:51
коментар було видалено
чому комент був вида до коза Показати IP 24 Березня 2015 19:24
Шановна коза може перепаде за рвання перед хазяйкою..... що небуть з барського плеча а може щось більше.... може в долю візьмуть......
коза Показати IP 24 Березня 2015 18:01
А чому ти так тут за неї сраку рвеш напевно свої серебряники відпрацевуеш....вгадав
,,, Показати IP 24 Березня 2015 18:32
А базарним бабам лиш би поговорити...
Анонім Показати IP 24 Березня 2015 18:47
Читаючи ці коменти, в сторонньої людини складається враження, що опоненти вашої Матвєєвої в переважній більшості - уб**.ки, навіть священника не пошкодували. Це насправді так чи спеціально зрежисеровано?
Анонім до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 19:16
О ще один вихвалятор появився..?.А ти не читай щоб не складалось....
Каратель Показати IP 24 Березня 2015 19:43
Мартинов ще своє заплатить! На компліксі в с. Холонів панелі краде! В мене є фотографії, прийде час сидіти наволоч буде! А це вже скоро!
зая до Каратель Показати IP 24 Березня 2015 20:31
коментар було видалено
мда до зая Показати IP 24 Березня 2015 20:56
видно каратель вдавився тим,що в нього є в роті))))))
справедливість Показати IP 24 Березня 2015 19:55
матвєєва буде головою рда і мартинова покривати точно буде,то ж одна банда!
місцевий Показати IP 24 Березня 2015 19:57
та вони ж крали ,крадуть і будуть красти РАЗОМ!
zorro Показати IP 25 Березня 2015 08:35
Скільки б ми тут не писали-а президент вже призначив! Так що -після бою кулаками соплі не розмазують!
т.г.ш. Показати IP 25 Березня 2015 09:05
Не так тії вороги, Як добрії люди— І окрадуть, жалкуючи, Плачучи, осудять, І попросять тебе в хату, І будуть вітати, І питать тебе про тебе, Щоб потім сміятись, Щоб з тебе сміятись, Щоб тебе добити... Без ворогів можна в світі Як-небудь прожити. А ці добрі люде Найдуть тебе всюди, І на тім світі добряги Тебе не забудуть
Анонім до т.г.ш. Показати IP 29 Березня 2015 19:52
супер!!!!пророчі слова нашого ГЕНІЯ!!!!
Горохів Показати IP 25 Березня 2015 09:42
Дуже сумно. Не віриться, що після таких важких жерт залишиться те ж болото. Де ви горохівчани, патріоти, інтелігенція? Ви далі буде мріяти про те, щоб відпровадити Ваших дітей з ненависного Горохова, десь подалі, а самі гнити в цій калабані, аба мріяти про заробітки в Італії. Чому не хочете в себе будувати Європу? Хіба не Ви були першими на Майдані, не Ви земляки Сверстюка, не в Ваших лісах зародилось УПА? Так багато винищили, багато вислали, хтось втік сам, тож невже залишились лише ті, хто достойний ролі раба. Чому громада не спромоглася висунути достойну людину, не причетну до старої злодійської влади? Горохів аграрний регіон, хіба немає в районі толкового аграрія з амбіціями, який би розумів проблеми району, був авторотетом для земляків. Хіба мало молодих людей з доброю освітою, або особи, яку поважають всі. Хіба вам не шкода часу на ті брудні сварки, хто такий, хто не такий? Може й нова голова і достойна людина, але судячи з коментарів не та, яку чекав район, напевно вона могла б писати нові закони, удосконалювати законодавство, писати наукові статті, якщо вона грамотний правник. Але напевно вести Горохівщину у Європу їй буде не просто.
Фермер до Горохів Показати IP 27 Березня 2015 23:27
Назвіть прізвище, хоча б одне з достойних
українка до Горохів Показати IP 31 Березня 2015 16:53
дуже мудро написано.....Ви питаєте де патріоти? а такі"патріоти"як Магурчаки які підтримали Любку позорять партію "свобода" кар єристи .Я була в шоці від побачиного і почутого.....Ганьба !!!!
Горохів 2 Показати IP 25 Березня 2015 10:16
Горохівщина сама в Європу не піде, не говоріть дурниць. Піде Україна - піде й Горохівщина і залежати це буде від київських дядьків і тьоток, а не горохівських.
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 11:03
Хто не чинить лихого, тому не страшно нічого.
Антон Показати IP 25 Березня 2015 11:09
люба, якби мала клепку сама б віідмовилася від посади. враховуючи те що наробила на минулій посаді і матеріали розглядаються в відповідних органах.. На представленні побачите хто без мила... буде вітати, дарувати квіти-андрійчук, судді. подружки . мартинов.і тд ,жанка номер 2
Іван Показати IP 25 Березня 2015 11:13
На дерево дивись , як родить, а на людину - як робить.
Просто Марія Показати IP 25 Березня 2015 11:17
Ті толкові аграрії думають як вижити сьогодні і побільше вкрасти. От в Бранах колишній "толковий аграрій" все собі прихватизував в обхід громади. Ніхто не думає про людей. І вигідно видать ставити таких щоб менше в тому розбирались і табличку ділення в школі добре вивчили. Хай хтось поцікавиться скільки землі взяла Жанка, на кого пооформляли земельні участки в садку технікуму і за сосниною. Дехто має по два. А Білозіриха скільки участків набрала, весь побут приватизавала і ощадкасу.Зараз здає в оренду і бакси бере. На майдані прості люди виборювали свободу і краще життя і мріяли про чесну владу, яка не буде красти.
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 11:38
Не кожний слабий, що стогне.
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 11:38
коментар було видалено
Не сваріться Показати IP 25 Березня 2015 12:52
Весна на дворі... Маленька праця краща за велике безділля... Ідіть працюйте , більше толку буде.
петрик до Не сваріться Показати IP 25 Березня 2015 17:00
Раби працюйте а ми знаем що робити і кого поставити...
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 14:25
Голова - не до слави, а рука - не до булави .
ПАТРІОТ Показати IP 25 Березня 2015 20:05
ці слова точно підходять для Любки! Там ні голови,ні рук-- тільки карти грати і сигари курити!
101 Показати IP 25 Березня 2015 20:16
А грузіни?
місцевий Показати IP 25 Березня 2015 20:18
О! Точно підходить-це її автопортрет!
Степан Іванович Показати IP 25 Березня 2015 21:44
Любов Миколаївна давно вже в ЄС ...Ще горохівчанам туди дуже потрібно... Нас там виглядають із-за кутка. На вишитому рушникові з хлібом і сіллю зустрічають .
Василь Семенович до Показати IP 26 Березня 2015 11:21
Це точно.Під час перебування на посаді начальника ВДВС Горохівського РУЮ, Люба Миколаївна розікрала все державне та колективне майно Горохівського району в тому числі колгоспи, завод"продповарів" (порізала все, бочки,обладнання) допомагали Луговський Олександр, Могилецький Богдан) разом з такими "ВЕЛИКИМИ" керівниками район ,як Якимчучка, Андрійчук, Савчучка а покровала це все Катерина Ващук.. А сьогодня настав час відбудови Горохівського району, і кандидатура "Любки" як раз підходить для такої посади, В адміністрації відкриє "казіно", площа підходить, щоб на АЗС в с.Скобелку не їздити грати карти,, охороняти будуть грузіни з Холонева. ГАНЬБА,ПОЗОР ЖИТЕЛЯМ ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ.А де ж та люстрація.
1111 до Василь Семенович до Показати IP 26 Березня 2015 15:11
Залиште в спокоЇ Мартинова.Нехай хтось із Вас зробить стільки для громади яка його обрала,як він.Він дійсно дбае про людей і впевнений,що люди його знову оберуть,якщо звичайно він буде балатуватись.І не приплітайте його до вашої Любки. Те що вона його переслідуе то всі знають,але чи потрібна вона йому?
Юрій Степанович до 1111 Показати IP 28 Березня 2015 21:58
Ваш любий Мартинов обирався взаді будівлі виборчої дільниці бідоном самогоняри для чого звозилась вся тутешня алкашня.....
Юрій Степанович до 1111 Показати IP 31 Березня 2015 21:27
Громада села Холонів візьміть під свою охорону Акакійовича а то ще Любка зловить та згвалтуе....вашого голову! Що тоді будете робити.....
той,що порав Показати IP 26 Березня 2015 15:34
коментар було видалено
Ех Любасік!!!! Показати IP 26 Березня 2015 15:40
Любка любить купатися в золоті, носить його на собі, як ворона. Сходу і крісло собі золоте замовить, як стане очільницею горохівчан, бо ж звичайний стандарт не по розміру габаритам жіночки-квадрата. А те , чи дійсно вона заслуговує бути головою Горохівської РДА, то не секрет хто платить то й і музику замовляє.
Громада Мартинова Показати IP 26 Березня 2015 20:36
Залишаємо в спокої Олександра Акакійовича . Горохівчани не приплітайте нашого Сашу до Ваших ...Наша громада зразкова !!! Беріть приклад і переймайте досвід !
Жителі села Холонів) Показати IP 26 Березня 2015 20:51
Так дійсно на територіях Мартинова більше толку як в Горохові)
міщани Показати IP 26 Березня 2015 21:44
той що порав ,що писав?
Анонім до міщани Показати IP 27 Березня 2015 09:06
можу повторити
той, що порав до міщани Показати IP 27 Березня 2015 09:09
можу написати ще раз, не знаю хто видалив,мабуть правда в очі коле.
горохівські міщани Показати IP 26 Березня 2015 21:47
Та ніхто вашого села не зачіпає! як прийде Мавєєва до влади то не буде не тільки Горохова а й району!
zorro Показати IP 27 Березня 2015 00:03
Добре-якщо не брати до уваги призначену особу,то кого ж на цю посаду призначати-кандидатур 0.....
пропозиція до zorro Показати IP 27 Березня 2015 08:30
Гунчику обовязково треба призначити когось з горохівських горлохватів, тим більше, що вибір широкий - порядний Богонос,який на пяну голову в ДТП вгробив кількох людей і навіть не був звільнений з начальника міліції за це,старий Пащук, який демонструє дивовижний ріст патріотизму (компартія-соцпартія-бют),чесний Ничипорук,засуджений за корупцію(крав мясо в дідів інтернату,будучи замом в совбезі),супертолковий Кравчук (на посаді вчителя втримався рік, а головою колгоспу-аж місяць). Вперед в Європу Горохів!
Анонім до пропозиція Показати IP 27 Березня 2015 22:13
Гаварі да нє загаварівайся.Гдє аргумєнти?гдє факти?гдє свідєтєлі? В каком лєсу ілі рєкє?где ето фсьо?Нє доказано , значіт - чіст. Во,како оно биваєт.
??? Показати IP 27 Березня 2015 07:46
Вона ще ж не призначена!
??? Показати IP 27 Березня 2015 07:46
коментар було видалено
1111 Показати IP 27 Березня 2015 10:20
Любаша,а все-таки на зважені і щасливі поїхати раджу,і тоді вас не будуть порівнювати з с......Якщо вже йдете на таку посаду,то треба і виглядати відповідно.
Vika Показати IP 27 Березня 2015 14:27
Не народився ще такий начальник, на якого не можна зібрати компромат. А я вірю Любі і думаю, що вона буде хорошим керівником і для району вона буде старатись щоб не впасти лицем в грязь. Обурює, що Люба ( і не тільки вона) ставить своє АВТО напроти базару на дорозі в забороненому місці і створює затори. Це виклик всім. Подивіться, мені все дозволено і за це нічого не буде..........
дивина Показати IP 27 Березня 2015 14:35
Це виклик до даішників - з цим борються вже від початку створення ринку. але ж це -ГОРОхів. всі свої!!! якщо твоє авто напроти ринку - ти крутий!!!!!
украінець Показати IP 27 Березня 2015 14:48
скільки повчального можна дізнатись про Горохів та горохівчан на сторінці який глибокий зміст закладений у висловах Невже всі ви нерозуміете що так як живете більше жити неможна За кого ведеться обговорення За любку хто вона така якого роду племені Прийшов час патріотів а не пристосуванців котрим глибоко на***ати яка сьогодні влада та як довго вона протримаеться схаменіться люди бо лихо вам буде Слава Украіні Героям Слава
Дивина до украінець Показати IP 27 Березня 2015 14:58
так чекаємо ж тих патріотів не дочекаємось!!! де ж вони? хай беруть владу в свої руки!
як то де до Дивина Показати IP 27 Березня 2015 15:08
он там зверху всі перераховані!бери любого...Чи може там брехня написана?
!!! Показати IP 27 Березня 2015 14:54
А хто в ДАІ? Степанюки-а це ж родичі їм закони не писані так як і Любані?
Заздрість- страшна р Показати IP 27 Березня 2015 15:18
Що за дурниці ви пишете? Постійно всім незадоволені, ніхто нічого не робить тільки всі крадуть, скільки вже можна повторювати одне і теж саме!!! Хочете щось зробити чи сказати йдіть і робіть, говоріть захищайте свої права, висловлюйте свою думку, а не обговорюйте когось. Заздрість- річ погана. Для чого обговорювати людину її особисте життя і зовнішність. Головне який вона керівник і що буде робити для людей. Длшя вас всі погані, хто ж тоді хороший, назвіть хто кращий і добре справиться з цією посадою
Анонім Показати IP 27 Березня 2015 16:46
Всі козаки, тільки шапки не такі. Оце ситуація на Горохівщині ... Є трон , а немає царя чи цариці ...
Незадоволеним і зазд Показати IP 27 Березня 2015 18:02
Тільки Любов Матвеєва - добре справиться з цією посадою(що багатий, а що дурний : що захоче, те й зробить). Не сумнівайтесь.
viktoria Показати IP 27 Березня 2015 18:50
Якщо вже на призначення дають таку особь як Матвєєва,то ми вже нівчому не сумніваємось!
ksenia Показати IP 27 Березня 2015 20:22
А може ви не будете опускатись до примітивного рівня і ображати людину, з якою, думаю, особисто навіть не знайомі? Знаєте, що я вам скажу, ідеальних людей немає. Навіть ви, ті, що так гарно отут розписують, яка Матвєєва погана, самі знаєте, що і за вами повно гріхів. Як то кажуть, не суди, і не судимий будеш. Так, вона небідна людина, але ніколи цим спеціально не хвалилась ще. Знаю її особисто, хоча віком вона мені годиться в мами. Досить відкрита, чесна і прямолінійна людина. Ніколи ні до кого ще не ставилася зверхньо через свій фінансовий стан. Навіть у конфліктних ситуаціях намагається вчинити правильно, аби нікого не образити. Її особисте життя на те і є особистим, щоб ви тут анонімно його не чіпали, бо в кінці кінців, не маєте права. Що я знаю точно, Любов Миколаївна дуже хороша мама, яка гарно виховала сина. Дати шанс їй варто, переконана. А у випадку, коли не влаштує її політика, після майдану ви вже знаєте, як вчинити. Але робити упереджених висновків ще не варто, люди.
Я... до ksenia Показати IP 27 Березня 2015 21:58
згідна. Якщо хтось проти, напищіть кілька кандидатур, яких ви бачите на цій посаді.
Зоя до Я... Показати IP 31 Березня 2015 21:44
Годлевський !!!.Чому звільнили ? Бо не хабарник, і не ділився.От за таким головою і жалкуємо.
СОВІСТЬ Показати IP 27 Березня 2015 21:03
Чесно, мені дуже соромно за вас ГОРОХІВЧАНИ. Давно не був вдома, забув і радий з того, що нема мене там, бо обсудять,облиють брудом і живцем закопають... ким би ти не був!
zorro до СОВІСТЬ Показати IP 29 Березня 2015 00:50
Ой," совість"-ти тай давно не був!Та не бреши,як пес!Може в коментах і не був,а так то ти завжди маталаєшся перед очима.Уже з карательом всіх скарателяли?
Звичайна людина Показати IP 27 Березня 2015 22:12
Горохівчани,схаменіться!Скільки можна лити бруду на людину,яка ще навіть не почала працювати!Ми всі маємо недоліки,кожен з нас робив у своєму житті помилки,але не варто критикувати !Дайте можливість,Любі Миколаївні почати працювати.Я впевнена,вона вислухає,порадить,допоможе!
Анонім до Звичайна людина Показати IP 29 Березня 2015 19:55
НЕпочала і непочне......бо це не патріот.....коли був майдан то вона нас всіх називала "придурками" а ми що для неї прибрали жанку?це місце не для неї......
саша Показати IP 28 Березня 2015 11:38
андрійчук шукає собі нову підтирачку,бо сам не справляється. танцював перед Жанкою тепер -перед Любкою.Одного смітника буде мало,не помістяться.Два чоботи -пара.ГАНЬБА.
Анонім Показати IP 28 Березня 2015 14:15
... напишіть кілька кандидатур, яких ви бачите на цій посаді. Ситуація така : і сам не вмію і не можу керувати і другому не дам .
Оксана Правий Сектор Показати IP 28 Березня 2015 21:31
Це свита хабарниці Адамчук Г.М., Коба ходить щасливий, але це ненадовго. Будемо братися за всіх. Якщо не посадимо - то виженемо
Правда Показати IP 28 Березня 2015 22:16
а це сімейство Кобів-шкуродьорів давно гнати треба та ще й через все місто з позором і ганьбою! тупаки і хабарники перші на весь район!
Василь Семенович Показати IP 28 Березня 2015 22:36
А конкретно
справедливий Показати IP 29 Березня 2015 01:02
А чого не назначити Сергія Івановича Зайця-порядний,чесний,борець за справедливість,бував на майданах,борецця з курупцією,забезпечує фронт машинами.Він ше молодий і не заплямляний політикою і посадами.Слава Україні
дуже справедливий до справедливий Показати IP 29 Березня 2015 10:58
Кого? Оте посміховисько! З Зайця такий керівник як з екскрементів пуля. Як був на роботі то брав хабарі і не стидався. А тепер "борець"...
Анонім Показати IP 29 Березня 2015 07:58
Заполітизований район...
Справедливому-правда Показати IP 29 Березня 2015 08:08
Зайця бояться призначати, щоб не погнав вовка.
ммм до Справедливому-правда Показати IP 29 Березня 2015 17:44
Зайця "бояться"-то вже весело.
Оксана Показати IP 29 Березня 2015 11:05
я напишу, але не потрібно лити бруд ні на кого, а ще у такі дні. леонід кравчук-гарна кандитатура: порядний, людяний, справедливий, а головне - господар. Можливо наведе порядок у районі, бо любить Землю. А педагогом , до речі, він був прекрасним
старостав до Оксана Показати IP 29 Березня 2015 11:44
точно він в холоневі вже навів як був головою колгоспу і в горохові наведе як буде головою адміністрації, він такий...
Правда життя Показати IP 29 Березня 2015 12:45
Прекрасні педагоги в школі вчать дітей за вчительську зарплату. Льоня зараз,на жаль, більше схожий на базарну бабу.
неправда життя до Правда життя Показати IP 29 Березня 2015 14:07
Деякі прекрасні педагоги не гребують "скромними"подарунками від батьків. Та й вчать так,що потім треба доучуватись.
Олена до неправда життя Показати IP 1 Квітня 2015 21:46
Експерту з педагогіки пораджу частіше заглядати до щоденника своїх дітей і подивитись, чи виконане домашнє завдання і не потрібно нікому ніяких подарунків. Багато талановитих дітей, розумних, з якими одне задоволення працювати. Їхні батьки свій вільний час присвячують дітям а не писати гидоту на сайтах. Тому і бездарі, що дивляться, чим займаються їхні батьки.
педагог до Олена Показати IP 3 Квітня 2015 12:26
Не смішіть курей .Недавно педагог очолював район.
квіточка до педагог Показати IP 3 Квітня 2015 15:21
район очолював не педагог, а "педагогіца" короче с..а.
Є й такі Показати IP 29 Березня 2015 15:13
але це жодним чином не говорить на користь Кравчука...
колега Показати IP 29 Березня 2015 17:34
Досить!Вчителька вже "керувала " районом! Вчителі відпадають.
Андрій бат.АЙДАР Показати IP 29 Березня 2015 17:53
Прочитав всі ваші коментарі, те що свобода слова в Горохові є це помітно і похвально. Я скажу вам одне потрібно щоб вся громада організувалась, а то кого б вам не призначили нічого в місті і в районі не змінеться. То що ваша нова голова адміністрації має потужну спину і підтримку в області та і в столиці а ще помагають запаси грошей. З усіх названих тут кандидатур на голову РДА потрібно було б взяти Гайдука Олексія, він був раніше заступником в РДА, розумний вміє швидко думати і приймати правильні рішення хоча і був в партії регіонів але партійна принадлежність це всього утримки того часу, хоча після його травлі активістами він уже ніколи не захоче заходити в це болото. Горохівський район це сільськогосподарський район яку потрібен керівник який зміг би організувати правильно використання ресурсів та залучення інвесторів, після стількох років розкрадання і знищення район потрібно підіймати. По закінченню війни всю Україну потрібно буде ставити на нові рейки життя, з сіл складається район з районів областя з областей країна. Організовутесь люди якщо хочете щось змінити на краще а інакше нащо люди гинули на майдані і навіщо далі продовжують гинути люди на сході. З повагою ваш земляк Андрій Рудченко. P.S. Всім хто так кровно захищає голову Холонева запитання скільки ваших земляків грузинів призвано в армію?? скільки з них пройшли комісію при військоматі?? Буде час почитаю ваші коментарі ! мирного неба вам!!!!
до Андрія Айдар до Андрій бат.АЙДАР Показати IP 29 Березня 2015 18:28
Хоч одна розумна людина додала розумний коментар. І це правильно шановні земляки, що такі проблеми не тільки тут потрібно вирішувати, і писати безглузді факти про грузинів і їхніх шанувальниць. Не подобається щось зібралися на площах міста і робимо реальні речі. І на рахунок Олексія Гайдука досить правильно написано, людина яка має голову на плечах і не одноразово допомагав колишнім "мужновладцям" приймати правильні рішення . А щодо кандидатки, це просто якась фантастика не повинні Горохівчани так низько впасти лицем у грязь, не такими людьми поповнювати ряди нашої з Вами влади. Адже ,не ті часи . ..
ааа до Андрій бат.АЙДАР Показати IP 29 Березня 2015 18:31
Гайдук в партії регіонів ніколи не був
своя думка! до ааа Показати IP 31 Березня 2015 10:06
Гайдука поставити то все під себе загребе!!! під кожну владу підлаштовувався!!! хитро жо*ий! все що на гріб то на родичів поставив!!! ніби нічого не крав!!!!
Горохів до Андрій бат.АЙДАР Показати IP 30 Березня 2015 14:10
"він був раніше заступником в РДА, розумний вміє швидко думати і приймати правильні рішення хоча і був в партії регіонів але партійна " НЕ БУВ ВІН У РЕГІОНАХ НЕ ТРЕБА "ПУРГУ" гнати
саща Показати IP 29 Березня 2015 19:23
пацан за мясо продався андрійчуку і жанці. Перевертні. Довгополова повернути треба повиганяти всіх регіоналів . Один район -без ГОЛОВИ РДА.
оптиміст до саща Показати IP 29 Березня 2015 21:17
район без голови вже півроку і нічого, слава Богу, нічого по крайній мірі не завалили, так що не все так погано в нашому домі та й люди не такі вже й погані!
патріот до саща Показати IP 30 Березня 2015 15:53
та Гайдук він скакав з однієї партії в іншу яка приходила до влади!!!
1 до патріот Показати IP 31 Березня 2015 19:40
А Люся??? Забули керівника апарат РДА???
хм Показати IP 29 Березня 2015 20:04
Довгополов не ідіот шоб покинути роботу з пристойною зарплатою і йти на півроку шоб потім знов шукати роботу. та й виганяти він нікого не буде хіба явний зальот.
активістка Показати IP 29 Березня 2015 21:28
А як кандидатура Валентини Магорчак?Ніби достойна.
Правда до активістка Показати IP 29 Березня 2015 23:23
То давайте вже "Льопу" зі Скобелки він також достойний.
а шо до Правда Показати IP 30 Березня 2015 08:42
то ідея, Льопа що думає те й говорить, чорта лисого хтось інший так зможе!
Українка Показати IP 29 Березня 2015 23:04
активістка,ви,що вже зовсім з глузду з'їхали?Про яку магурчак може йти мова?!!такоїхитрої,наглої-ще світ не бачив!!!дибілізм!Знайшли кандидатуру...Про магурчачку взагалі не хочеться й говорити!Корислива,наіграна патріотка-артиска!!!
асфіксія до Українка Показати IP 30 Березня 2015 23:57
кожен судить по собі-українко-ви корислива брехлива і т.д то не думайте що в усіх такі проблеми.
YIKA Показати IP 29 Березня 2015 23:29
А Богонос не проти на цю посаду.
Анонім до YIKA Показати IP 30 Березня 2015 08:46
богонос хай йде в церкву а ше краще в монастир!
Горохівщина Показати IP 30 Березня 2015 08:23
Ще той не народився, щоб був достойним керувати районом ...
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 08:51
Дорогі мої, все буде добре .
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 11:58
Годлевський нормальним головою був. Не розумію, якщо адміністрації ще пів року будуть, то навіщо потрібно було звільняти його. Хай би добув. Тим більше, що гарна людина і керівник толковий.
справедливий Показати IP 30 Березня 2015 12:36
народ,вас так розводять як котів! кидають коменти які небудь аби від Матвеевої відстали! А ви повелися! Матвєєва сидить і тішиться!
Лучанин Юрій до справедливий Показати IP 30 Березня 2015 15:48
Бачу, зібралось тут зо два десятки людей, які знають все і вся, напевне, тут є всі пліткарі і пліткарки міста та району. Давайте, згуртуйтесь, утворіть якусь свою організацію і вперед, будуйте Горохівщину, працюйте на благо України, проводьте різні громадські слухання, збори, домагайтеся в Гунчика, чи навіть в самого президента призначень, які вважаєте правильними, йдіть на вибори, перемагайте, ставайте депутатами і т. д. Що не зможете? Звичайно, найлегше сидіти за клавіатурою і мити кісточки та лити бруд на різних людей. Так, як повітря, сьогодні українцям потрібне єднання, але це не про горохівчан (саме тих, які тут переписуються).
Анонім до Лучанин Юрій Показати IP 30 Березня 2015 16:52
Чоловіче від тих громадських слухань, зборів вже нудить, одне тільки бла-бла-бла...До речі, у вас в Луцьку вже всі обєднались? Ото так само і в нас в Горохові!
таваріщ Шпак до Лучанин Юрій Показати IP 31 Березня 2015 00:04
Ну то ж аякже-як тільки хто схоче щось створити чи кудись піти, зразу ж нарветься на подібного роду коментарі.....
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 17:16
А ми дивились і мовчали, і мовчки чухали чуби.
горохівчанин Показати IP 30 Березня 2015 17:26
А Любка не похудала ! Як в карти грала так і дальше грає,тільки місце змінила- в кабінеті!
Волинь Показати IP 30 Березня 2015 22:21
ото почитавши всі коментарі вкотре переконалася як люди люблять почесати язиками, чи то висловити свою вільну і незалежну думку анонімно і в коментарях. Матвєєва краде гроші, Кравчук був вчителем,Заєць брав хабарі, Гайдук був в партії регіонві, Годлевський тоже не такий, Магурчак акторка, всіх і не назвеш. Та народ, тут легше повіситися як вам догодити.нема підходящих, так шановні закачуйте рукави і до праці, давайте разом будувати майбутнє країни і нашого району, а не говорити і говорити, допоки ті балакуни не піднімуть срак з диванів то їх нема навіть чого слухати, бо не варті ті слова нічогісінько. Стидно за таку нийість і мізерність земляків.
)))))) Показати IP 31 Березня 2015 09:43
Шановна Волинь, навіть не мрійте що після майдану люди будуть мовчати. Як бачите, дістається як начальству, так і місцевому "активу".Враховуйте думку людей, якщо хочете змінити країну-змінюйтесь і самі...
Горохівчанка Показати IP 31 Березня 2015 10:55
Люба Миколаівна,здоров"я,удачі,терпіння!Ми за ВАС!Не переймайтеся,тим ,що пишуть!Ми з вами.І беріться до праці!
саша Показати IP 31 Березня 2015 12:00
пЛюбка худати не треба. На терезах андрійчук переважить. Пора вже звільняти пригріте місце.Час суттєвих перемін настав. Чемодан, вокзал ОЩІВ.СЛАВА УКРАЇНІ.
Олена до саша Показати IP 1 Квітня 2015 21:39
Яким же бути недолугим розумом і писати кому поправлятись чи кому худнути. Ви хоч етикет мінімальний знайте, що ви не можете давати таких порад. Хоча ви навіть своє ім'я пишете з маленької букви, себе не поважаєте, то і інших не будете. Навчіться робити добрі справи, перемінщик.
321 Показати IP 31 Березня 2015 12:28
Тиждень назад Гунчик обіцяв, що голів РДА на Волині призначать до кінця місяця. Сьогодні вже 31 березня, Матвеєва їздила до Києва 2 тижні назад десь 17 березня, а призначення немає. Чого???? Казали й писали, що по її кандидатурі залишилися суто формальності. Хто в тємі поділіться, може вже й не призначать Матвеєву, і якась друга кандидатура "нарєсовалась".
Анонім до 321 Показати IP 31 Березня 2015 12:50
нарєсовалась - Льопа. Вєрняк 100%.
Горохів Показати IP 31 Березня 2015 14:40
Уже призначили хана Україні!!!
Громадянка Показати IP 31 Березня 2015 18:48
Згідна з тими дописувачами, які також обурюються тим, що анонімно писати такий бруд досить не порядно. Винести на сайти особисте життя жінки, мами не пристойно, не культурно. Невже анонімно не соромно таке писати. Згадали всіх і родичів і колег і інших начальників. Згідна з тим, що в обличчя ті ж люди усміхаються, а тут бруд пишуть. Так, Любов Миколаївна публічна людина і я впевнена, що вона готова до публічних розмов. Агресії зараз вистачає. Якщо це пишуть дорослі люди, а як будуть виховані ваші діти? Не пишіть плітками. Не опускайтесь так низько. В Горохові ще жодний керівник не був добрий. Коментатори, а ви готові очолити район? Переходьте в площину нормального мислення і нових ідей. Гарні зміни ми усі чекаємо. А ми щось для цього робимо?
мир Показати IP 1 Квітня 2015 17:41
хапуги
1111 Показати IP 3 Квітня 2015 02:18
мир всім!
1111 Показати IP 3 Квітня 2015 02:20
закидайте кандидатів в обговорення можливо дойдем до істини.
Говорить Горохів Показати IP 3 Квітня 2015 16:29
Досить,вже дійшли. Гунчик вже представив Матвеєву Л М.
Саша Показати IP 4 Квітня 2015 18:21
Віват ГОРОХІВ. ВІВАТ П..СЕЦ.
брат Показати IP 7 Квітня 2015 20:05
дуже приємно що горохівчани активні в мережі питання а де ви були на громадських слуханнях і ще садок технікуму шановні колеги ЦЕ ПІВДЕННА ОКОЛИЦЯ с СКОБЕЛКИ