USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Партія регіонів на Волині припинила свою діяльність

22 Лютого 2014 14:44
«У цей непростий для всієї країни час я прийняв цілком усвідомлене рішення, з метою уникнення подальшого кровопролиття, нагнітання конфлікту, зупинення переслідувань та насильницьких дій щодо простих громадян - Волинська обласна організація Партіі регіонів припиняє свою діяльність», - йдеться у зверненні голови партії Олександра Башкаленка.

«Сьогодні найголовніше збереження миру в державі. Завтра на передній план вийде стабілізація економічної та політичної ситуації. День прийдешній буде не простим для усіх. Але таким є вибір громадян і його треба поважати. Ми глибоко співчуваємо усім родичам загиблих по обидві сторони барикад. Я особисто засуджую використання зброї у мирний час і проти громадян, і проти тих, хто охороняв громадський порядок. Політика та влада не варта людських жертв та принижень», - заявив Башкаленко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Володя Показати IP 22 Лютого 2014 14:55
Саша ти бздун!!!!! злякався роботи в опозиції???? чи всеж надієшся зберегти хоч якусь посаду чи залишки бізнесу??????
Козак! до Володя Показати IP 22 Лютого 2014 15:09
Володя, яка то робота??Шо ти таке говориш?Нехай вже всьо!Навіщо нам така партія!То добре є шо пішли всі спати!
Володя 2 до Володя Показати IP 22 Лютого 2014 15:28
Саша завжди був демократом (принаймні вважав себе таким) і як же зараз БЕЗ КОНФЕРЕНЦІЇ без наради З РЯДОВИМИ ЧЛЕНАМИ ПР взяв і кинув..... ЯКЩО НЕЗДАТНИЙ УТРИМУВАТИ САМ ТРЕБА БУЛО ЦЕ ВИЗНАТИ А НЕ РОЗПУСКАТИ І КИДАТИ ЛЮДЕЙ.... НЕ ОФІЦЕР ТИ САША.... ЗА ПОСАДУ СТОЯВ А ЗА ПАРТІЮ в----ся ..
Козак! до Володя 2 Показати IP 22 Лютого 2014 15:33
А шо за ту парію стояти??От ти мені скажи, коли такі члени в тій партії і такі речі зробили, то треба бути останньою падлюкою шоб за ту партію стояти((
Володька до Козак! Показати IP 22 Лютого 2014 15:35
З твоєї логіки коли депутат від БЮТ Лозинський постріляв людей теж БЮТ треба було розпустити???
Козак! до Володька Показати IP 22 Лютого 2014 15:40
Ну то один член і той був без голови від влади, ще й був остався після кучмізму... І як взагалі можна порівняти 70 героїв та ще бозна скільки людейякі полягли від злочинів "Регіональних кадрів" за 4 рокИ???
юля Показати IP 22 Лютого 2014 14:56
всьо, всрався!)))))))
Козак! Показати IP 22 Лютого 2014 15:06
Ну і правильно!!В ср***ку таку "партію". Нехай йде вже на пенсію! І правий сектор в ср****ку! Юля вийшла-вона зробить як треба!
Василь Показати IP 22 Лютого 2014 15:07
Башкаленка спасає, що він нічого поганого не встиг зробити...а так би його не відпустили!
777 Показати IP 22 Лютого 2014 15:09
На коліна...
Козак! до 777 Показати IP 22 Лютого 2014 15:10
Дурний чи шо?Чи ти тітушко?
e Показати IP 22 Лютого 2014 15:10
Я. розумію під яким тиском знаходиться зараз Башкаленко.І цілком розумію його як людину. Але як керівника Парт. організаціі -ні. ВІН ДУЖЕ МУЖНЬО ПОВОДИВ СЕБЕ З ЦИМИ ХУНВЕЙБІНАМИ.АЛЕ КИДАТИ ЛЮДЕЙ. ПРОСТИХ ЧЛЕНІВ ПАРТІІ В ТАКИХ ОБСТАВИНАХ............
я до e Показати IP 22 Лютого 2014 15:19
Так ті "члени" в першу чергу стали членами!!!
Остап до e Показати IP 22 Лютого 2014 16:37
А він кидок по житті...
надія до e Показати IP 22 Лютого 2014 17:46
А кого він кинув? Він не сам усунувся, а за для безпеки людей звернув всю діяльність і розпустив ПР в області! Що тут не зрозумілого?!
віктор Показати IP 22 Лютого 2014 15:11
Мудре рішення. Тепер новп влада покажіть європейськвй підхід перестаньте теризувати волинян, іздити по домівках, лякати родини і погрожувати фізичною розправою.
ВікторіЯ до віктор Показати IP 22 Лютого 2014 15:20
Готуйтесь до нової влади!!! Стара вам дитячий садок буде нагадувати...:)))
Козак! до ВікторіЯ Показати IP 22 Лютого 2014 15:35
Неправда, Юля зробить діло!Вона вже показала, і ще раз покаже всім!
Атаман до Козак! Показати IP 22 Лютого 2014 17:48
Ну Луї Віттон вона справно показувала, а ще що???:)
Петро Показати IP 22 Лютого 2014 15:16
6 лютого Башкаленко тріумфував в споруді, оточеній задля власної безпеки сотнями міліціонерів, відгородивши себе, таким чином, від народу і пообіцявши йому "мир і спокій". 13 лютого його поставили на коліна і хотіли четвертувати, як Ємєльяна Пугачова на Болотній площі. «Прости, народ православный, отпусти мне, в чём я согрешил перед тобой… прости, народ православный!», - просив людей вибачення Пугачов. А 22 лютого вже дав інформацію про припинення діяльності своєї бандитської партії. Поганий стратег... Небачені метаморфози... Як швидко все міняється!.. Я не злостивий - людям треба прощати, але шкода дітей, молодь, студентів, покалічених ідеологією і метастазами так званої партії злодіїв, перукарів і охоронців "вождів".
Козак! до Петро Показати IP 22 Лютого 2014 15:37
Да шо ви на того Башкаленка все вішаєте??Він все робив мирно і ніхто не постраждава блізько на волині! То янкуович-курва і вся та партія ригонів...гарно народ зробив!
інна Показати IP 22 Лютого 2014 15:18
Підтримую. Він як керівник на відміну від інших думає про партійців ане за посади. Свою пощицію оказав на майдані, а бидло погрожує простим людям. Пишаюсь нашим губернатором
Василь Показати IP 22 Лютого 2014 15:29
ПР показала себе нездатною проводити роз'яснювальну роботу. Саме через це і відбулися війни. Якби народу пояснили хто дійсно є їх ворогом і пояснили так щоб він зміг почути це, то останніх подій би не відбулося. Який тепер сенс ту серед ворогів, саме серед ворогів, а не опонентів, наражати себе і людей які в нього в партії на небезпеку. Розумний вчинок! Тепер замість донецьких бандитів правлять дніпропетровські. А люди знову в стороні!
Атаман до Василь Показати IP 22 Лютого 2014 17:51
Да тут люди не в стороні будуть, а в повній ср@ці!!!
Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 15:43
аморальний придурок,який був готовий на будь-яке приниження,аби тільки пахан його тихенько не прибив.Я думаю,якби заставили на майдані його г***вно їсти,то він би і це зробив,щоб тільки не образити пахана, таким моральним уродам при владі не місце, вони не покаялися, а тільки затаїли злобу, будуть використовувати будь-яку можливість аби н***рати людям.
подруга інни Показати IP 22 Лютого 2014 15:45
Саша, тримайся! Ти - людина без батьківщини, космополит. Головне - бізнес. Тобі все одно - що Україна, що Парагвай,
Ольга Показати IP 22 Лютого 2014 15:50
Надіюсь воно здохне.
Козак! до Ольга Показати IP 22 Лютого 2014 15:59
Надіюсь ти порозумнішаєш!
Карпюк Показати IP 22 Лютого 2014 16:06
Треба було його не тількі водою облити )))
перевірена інфа Показати IP 22 Лютого 2014 16:19
замість ПР - буде партія Тігіпка
Всезнайко Показати IP 22 Лютого 2014 16:32
Башкаленко, що Пирожик два алкаша
Анонім до Всезнайко Показати IP 22 Лютого 2014 22:48
О!!! Обдарований!!!! Що Башкаленко, що Пирижик в ... тебе мали
654 Показати IP 22 Лютого 2014 16:49
До стінки його
а123 Показати IP 22 Лютого 2014 17:02
А ПАРТІЙНА КАСА ДЕ ?????? САША ВІДДАЙ ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ !!!!! НЕ БУДЬ ЗЛОДЮГОЮ.....
простолюдин Показати IP 22 Лютого 2014 17:11
Я б хотів бачити, як цей "мужній та не підкорений" офіцер-губернатор-покидьок подивиться батькам, по-звірячому розстріляних дітей в очі! На ньому лежить частина відповідальность хряка-ката! Не думав та не гадав, що так швидко його тріумф закінчиться і до останньго,як той кліщ на тілі народу чіплявся за корито!
Людяна Показати IP 22 Лютого 2014 17:58
А по вашому він мав підійти або позвонити Янику і сказати - прєкращай ці всі дела?:) Ну прислали б нового когось з Донецька... Ви трохи розумійтесь що до чого і не пишіть бузу! На Волині кров не пролилась і слава Богу!!! А там у Києві нехай тепер винних находять і до суду або трибуналу!!!
українець Показати IP 22 Лютого 2014 18:45
читаю мемуари волиняк і не розумію. Скільки ще сліпих і оболванених шниряє по землі українській. Перестань бути бидлом, розкрий очі, пошаруди своїми тупими мізками. ПР як і комуняки - одна болячка на здоровому тілі. Невиліковна, її треба викорінювати. А за їдею треба стояти, тільки треба визначитись за яку. А на рахунок Башкаленка - я не вірю, що він зрозумів помилковість своїх їдеалів, це вже називається пристосуванням. Олухи!!!!!!!!!!!!!!!
НОНА Показати IP 22 Лютого 2014 19:54
В Україні відбувається зміна влади від одної політичної структури до іншої. І ми бачимо як всі пристосуванці хто прийшов до регіоналів за посадами швиденько складають партійні квитки і голосно заявляють, що вони вже вийшли з партії регіонів. Хоча нас і не інтересує хто вийшов з партії. Тепер треба чекати в якій партії вони випірнуть. А хто подумав про простих порядних людей які були в регіонах не за пільгами, а за переконаннями, які весь цей час сумлінно працювали на благо Української держави. В них спитали коли роспускали партійні осередки? Напевно ні. Люди повинні мати вільне право приймати участь у діяльності любої політичної структури. Це їх законне, конституційне право. І коли в партійній структурі будуть прості українці за переконаннями, а не по вигоді тоді і наші партії будуть працювати по совісті, а не для обслуговання їх керівництва. Слава Україні!
КОЛЯ Показати IP 22 Лютого 2014 21:28
НА ПОДАТКОВУ 25.02.2014 О ЯКІЙ ГОДИНІ ПРИХОДИТИ?
До Нонни Показати IP 22 Лютого 2014 21:43
Розумнмця, яка Нонночка. Все було б так добре як ти пишеш, якби не було так погано. Якби те бидло яке сьогодні рветься до влади не погрожувало навіть і тим рядовим партійцям розправою фізичної і здоров'ям дітей то все так і було. Тепер стрімко формуючи у свідомості українців образ ворога, і це не великопосадовці які були при владі бо цим рагулям вони не по зубам, а прості партійці нова підгузникова влада буде їх залякувати і привселюдно знущатись, і прикривати цим видовищем власну неспроможність бездіяльність і тирення грошей. Башкаленко вчергове підставив свою спину під осуд і бруд, а насправді спас від переслідувань простих людей. Щоб їм не викручували руки,і не змушували змінити погляди силою бо тепер мислити можна тільки по бандерівськи. Точно так само як тоді коли його совали по сцені виро*ки, міліція встигла захистити зброю, щоб вона потім не гуляла по місту. Тільки ніхто цього навіть і не помітив. Втім Бог нам усім суддя.
небайдужий до До Нонни Показати IP 23 Лютого 2014 09:56
недоумку.Прочитав твою бісовську писанину. Ти не зноєш цоьго заїзджого емісара. Він знав що робив, тільки своїм солдафонським розумом ще не міг зрозуміти , що їхній братві кінець прийшов. Була надія що Янек розчавить, зальє кров'ю виступ НАРОДУ. Запам'ятайте ублюдки не має нічого страшнішого за народний гнів.А з цим треба рахуватися.
Земля горить від Пет Показати IP 23 Лютого 2014 14:56
Збирай валізи Петро Данилович з Ковальчуком, поки не пізно, а то піднімуться в найближчий час всі питання щодо махінацій з земельними ділянками, привласнення проблемних квартир, хабарництва, корупції, відмивання б*юджетних коштів та ін. А твій "гівнюк" старший, відповість перед законом за наркотики, контабанду, виселення знедолених з квартир, відновиться справа щодо аварії в Києві на Lexus, та трагічні наслідкі цієї ДТП .... "Майстер з ремонту годинників" - для тебе підготували страпон ) - ПРистосуванець й до цього ПРистосується! Ні до кого буде звертатись за допомогою: ми все бачимо! Монашки з Медвед*уком в даній ситуації тільки звузять плечима й поспівчувають. Потворам ПРислужницьким прийшов кінець)