USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Пентагон захоплений стриманістю українських військових

8 Березня 2014 09:33
Міністр оборони США Чак Хейгел в телефонній розмові подякував своєму українському колезі Ігорю Тенюху за, як він висловився, "гідну захоплення стриманість" Збройних сил України.
Про це повідомив журналістам офіційний представник Пентагону Джон Кірбі.

За його словами, Хейгел підтвердив рішучу підтримку Вашингтоном суверенітету України, повідомляє Українська правда.

"Він високо оцінив витримку, яку демонструють Збройні сили України, які не допустили ескалації ситуації", - сказав Кірбі.
Хейгел "також підкреслив тверду прихильність Сполучених Штатів підтримці українського народу" і "суверенітету та територіальній цілісності України", повідомив офіційний представник Пентагону.
За його твердженням, тисячі російських солдатів були додатково введені до Криму протягом цього тижня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
emihrantka Показати IP 8 Березня 2014 10:03
Не сьогодні завтра,війська без опізнавальних знаків зайдуть до Києва,Луцька і всі далі будуть ГЕРОЇЧНО мовчати ,щоб похвалив весь світ ! Воно ,те мовчання, того варте ?
emigrantka до emihrantka Показати IP 8 Березня 2014 10:07
P.S.як то каже прислів'я :''На тихих і смерених людях,чорти воду за любки возять''.
Тінь Показати IP 8 Березня 2014 10:22
Видайте людям зброю і ми будем зубами горло гризти.Скільки можна ще терпіти кацапйо
затінок до Тінь Показати IP 8 Березня 2014 10:55
Це мабуть "тінь" Данильчука заговорила?:) Йди землю гризи, вже сіяти треба!!!
Кую до затінок Показати IP 8 Березня 2014 10:59
В очі мені це скажеш?
444 до Кую Показати IP 8 Березня 2014 11:02
Ти спочатку першу букву на "х" зміни, а потім шукай свої очі!
109 Показати IP 8 Березня 2014 10:33
А шо лишається робити?У Росії армія майже 1500 000 чол,в США і того більше?А у нас ледь 200 000. А реальну підтримку ні Європа ні США не дає. Ото війна: Забороль йде війною на Харків!
emigrantka до 109 Показати IP 8 Березня 2014 10:52
Шо робити ? Не наложити повну купу у штани,як ти уже зробив,а міркувати ! Прикинь на тверезу голову мізками,так та армія значно більша,але й кордони у Росіії значно більші скільки тисяч їзніх вояків стоїть на Курилах,біля Китаю,Грузії,Кавказу... Висновки: на тій ділянці з Кримом їх не 1500 тис.а значно менше,інакше Росії може буде всюди кардик ! У них усюди тільки ''друзі''які при першій можливості хапануть собі назад свій же власний шматок ...
пулька до emigrantka Показати IP 8 Березня 2014 11:00
Стратеги великі!:) Перемовини треба вести, а вони пасьянси по військовій тактиці розкладають!:) Кавказ Кадиров зі своїм військом легко прикриє, а Китай на боці Росії буде, бо США їм давно муляє, так що... без вас все вирішать! А віддайте росіянам Яроша з "Білим" і все розсосеться! Не готові так обмінятись?:)
ок до пулька Показати IP 8 Березня 2014 11:02
все правильно.100%
emigrantka до пулька Показати IP 8 Березня 2014 11:06
Ще один ''вояка'' в штани наклав . Був би ти справжнім українським патріотом ,вихід вигідний НАМ тут написав !
гулька до emigrantka Показати IP 8 Березня 2014 11:11
Тобі "вхід" Ярош з "білим" та Данильчуком показали, а тепер сам шукай вихід!!!
emihrantka до гулька Показати IP 8 Березня 2014 11:25
З чарівними дівчатами ще й 8 Березня подібним тоном ромовляють тіко ''голубці'' ! Тепер я зрозуміла чоґо ОК тебе так тут відверто захищав :::))
Оля до 109 Показати IP 8 Березня 2014 20:45
Цілком з вами згідна, та ще і воювати нічим, з голими руками на до зубів озброєну армію...повоюеш тут!!!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Березня 2014 11:30
колись Олександр Македонський прийшов завоювати скіфів. могутня армія Македонського постала в степу проти невельчкої групи скіфів верхи на конях. аж раптом повз скіфів пробіг заєць вглиб степу. скіфи погнались за зайцем, а очманіла армія Македонського залишилась сама посеред степу. більше Македонський не пробував завоювати скіфів. навіть 150 000 кремлядських військ не в стані контролювати всю Україну. люди помаленьку їх відстріляють як собак диких.
emihrantka до НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Березня 2014 11:43
Хлопче, не годуй себе і інших байками ! Українська нація повністю зникне,як той заєць,якого скіфи так і не впіймали.Та й скіфів вже нема... Вже половина Рівного балакає російською,що буде далі ?
ЗМІ до emihrantka Показати IP 8 Березня 2014 11:58
Про що з вами можна говорити, якщо вам інша мова не подобається? А потім ви говорите, а чому у Криму так реагують? Да то все ваша брехня, вам нацикам дай волю, то ви всіх інакомислячих знищите! Почитавши таке починаєш розуміти людей з Криму!:(
emihrantka до ЗМІ Показати IP 8 Березня 2014 12:12
У повсякденному житті я розмовляю на іноземній мові,і вона мене не дратує,бо зарплатню платять в разів 15 більше як в Росії. І прикро дивитись,шо завдяки таким тормознутим як ти і тобі подібні,Україну пройдисвіти ЗАДАРМА роздерають собі на шматки...
капітан Грант Показати IP 8 Березня 2014 12:57
От такі як "emihrantka" сидять за кордоном і вякають і за "зарплатню в разів 15 більше як в Росії" і мати рідну продадуть! А як з приводу порівняння зарплатні і всього іншого Росії і України?! То приїдь сюди і підніми статки людей України!:) О-то і мовчи...
emihrantka до капітан Грант Показати IP 8 Березня 2014 13:11
Ага ,як завжди :подайте Капітану Ґранту осідланого коня,та ше й допоможіть йому залізти у сідло .::)))) ! А кінь від твого жиру хребта полама,над цим не задумався,коня не шкода ?
Лучанин Показати IP 9 Березня 2014 02:58
Весь світ, включаючи агресора Путіна, "захоплений" стриманістю США і Великобританії, як гарантів безядерної України при окупації тисячними бандами без розпізнавальних знаків українського Криму. Такі банди підлягають негайній нейтралізації, обеззброєнню та інтернуванню в таборах. Керівники "гарантів" займаються лише демагогією, ото вся "гарантія" новочасних мюнхенців.