USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Порошенка не буде на інавгурації президента США

19 Листопада 2016 14:42
Президент України Петро Порошенко не братиме участь в інавгурації новообраного президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа, бо у США не прийнята участь лідерів інших держав в таких заходах, - пише УНІАН.

Про це, відповідаючи на питання видання, заявив посол України у США Валерій Чалий під час відеовключення в Українському кризовому медіа-центрі.

"Щодо інавгурації, то в Сполучених Штатах не прийнята участь керівників держав саме в цих заходах. Тобто вони відбуваються, як правило, на рівні послів, які присутні на цих заходах. Це специфіка Сполучених Штатів, і це дещо відрізняється від нашої специфіки, коли запрошуються в тому числі керівники держав", - пояснив дипломат.

Як стало відомо, Порошенко матиме можливість особисто зустрітися з Трампом тільки після його інавгурації.

Захід заплановано на 20 січня 2017 року.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко розмовляв з Дональдом Трампом телефоном, і американський лідер пообіцяв надати Україні необхідну можливу допомогу з боку Вашингтона і протидіяти російської агресії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
дідо Показати IP 19 Листопада 2016 14:44
Туфта, на інавгурацію можна наввіть купити квиток і поближче до президента. Знову поширюєте путлєровську пропаганду.
нелучанин до дідо Показати IP 19 Листопада 2016 18:45
у американських шулєрів на Брайтон-біч можна купити, але навряд чи з тим квитком кудись попадеш http://www.unian.ua/world/160714-skilki-koshtue-kvitok-na-inavguratsiyu-obami.html
54 Показати IP 19 Листопада 2016 14:57
Ждем долар після н-р 70 грн .ну 50 по дружески
До 54 Показати IP 19 Листопада 2016 15:32
Навіщо тоба ждати до н.р.? Я тобі вже можу по 70 продати. Ну по 50 по-дружескі.
потрошенко Показати IP 19 Листопада 2016 16:33
я трампу пошлю веселу смс-ку зі смайликом!
прр Показати IP 19 Листопада 2016 20:14
Журналісти, звідки ви берете таку єрись? Перевіряйте інформацію. Жодних глав держав там не буде. Туди запрошують тільки послів, а не президентів. Не позорьтесь!
адекватний Показати IP 19 Листопада 2016 22:05
порохоботи, а ви уважно статтю читали, чи у ваших каструле-рагульских мізках не переварюється інформація? Всюди бачите загрозу вашому пецельману і ригаєте нездоровим, звинувачуючи журналістів. Тут чітко написано все, чому свинюки не буде і лідерів інших держав!
Володимир Путенко Показати IP 14 Грудня 2016 09:44
Деяким з тут дописуючих сміливо можна поставити діагноз - "Путін головного мозку".