USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Порошенко закликає Тимошенко знятися з виборів

9 Квітня 2014 14:44
Юлія Тимошенко повинна зняти свою кандидатуру з президентської гонки, бо Петро Порошенко має більше шансів перемогти в першому турі.

Про це повідомив керівник центрального виборчого штабу кандидата в президенти Петра Порошенка Віталій Ковальчук, передає Еспресо.TV.

"Тимошенко має поступитися Порошенку і зняти свою кандидатуру з президентської гонки, бо Порошенко має більше шансів одразу перемогти в першому турі. Скоро будуть проведені відповідні переговори Петра з Юлією Тимошенко", - сказав Ковальчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 14:49
От па*люки, олігархи заметушились. Коли вже ви поприбиваєте один одного, може людям стане легше жити. На майдані не за те люди вмирали, щоб олігархи і їх маріонетки ставали президентами
ми Показати IP 9 Квітня 2014 14:57
Хто б сумнівався) Порошенко буде президентом ( 100%, навіть не зважаючи на те що майдан боровся з олігархами, ага) а Юля буде керувати країною, Порошенком, і всіма нами. Ось такий замкнутий круг, і нічого не змінити.
Началось Показати IP 9 Квітня 2014 14:58
Началось... А то ли еще будет...:)
Володя Показати IP 9 Квітня 2014 15:06
нащо тоді Майдан був якщо до влади знов лізе магнат Порошенко подивіться як він "либиться" нагло вже зараз нам зробили покращення . Вже зняли і яника і всіх а покращення немає навпаки роблять погіршення. І чому сьогодні не проголосували за Закон щоб боротися з чиновниками з корупцією? сволота
денис Показати IP 9 Квітня 2014 15:12
порошенко краще б захищав Донецьк Луганськ і Харків ніж бігає і думає як він вже буде "с--------ти" на золотуму унітазі. Взагалі нічого для людей кращого майдан ще не зробив.
йося моргенштерн до денис Показати IP 9 Квітня 2014 16:11
Як то нічого кращого??? а правосєки??? а проіпали крим??? а жидво у влади (вони всі залишилися)???
настя Показати IP 9 Квітня 2014 15:28
йому що немашо робити зараз в державі таке робиться а він думає як завжди про гроші
Ті Показати IP 9 Квітня 2014 15:29
Повиздихають москальські халуї тоді все зміниться.
Петро Показати IP 9 Квітня 2014 15:40
Для анонімів і інших, зрозумійте - на даний час суспільного розвитку України, тільки успішні кроки зможе зробити Петро Порошенко попри всі негативні ваші характеристики, адже він патріот, дипломат, господарник і всесвітньо відома особистість з якою будуть рахуватися і Схід і Захід!!!!!!!!
Сашко Ширінка до Петро Показати IP 9 Квітня 2014 20:14
Підтримую. Хватить зеків нам!!!
зія Показати IP 9 Квітня 2014 15:43
президент повинен бути з майдану
йося моргенштерн до зія Показати IP 9 Квітня 2014 16:16
согласен!!! только ярош!!! честный (всего 830 грн дохода на СЕМЬЮ В ГОД), невороватый (это не он на миллионнодолларовых машинах приезжал на похорон ***
йося моргенштерн до йося моргенштерн Показати IP 9 Квітня 2014 17:28
свобода слова в україні!!! замість *** я писав про славне місто *овно, тільки перша літера Р
Олена Показати IP 9 Квітня 2014 15:44
Не треба Тимошенко зніматись і ступати на ті самі граблі, вже колись на користь Ющари знялась, а той Яника- гада до влади привів і Юлю засадили разом
віта Показати IP 9 Квітня 2014 15:57
колись і Януковича хотіли проголосували і були всі довольні поки не захотіли владу інші -захотіли пожирувати інші чиновники владці а що простим міняється? гірше стає жити бо вони собі набивають кармани. вже скільки років проходять вибори і нічого краще не міняється. І Порошенко теж буде все старатись для себе сім"ї і оточуючих о простим громадянам буде давати щоб не здохли
my_gift Показати IP 9 Квітня 2014 16:56
Амбіції Тимошенко народилися раніше за неї.
люстрація Показати IP 9 Квітня 2014 17:34
Тимошенко давно треба на смітник історії!!!
Лучанин Показати IP 9 Квітня 2014 18:00
Для активної участі виборців у голосуванні в другому турі найкращий варіант Порошенко з Тигіпком. Аферистка зазнає повної поразки в любому варіанті.
виборець Показати IP 9 Квітня 2014 19:38
Юля це стара етажерка,на якій пилюкою будуть припадати її "фоліанти" Турчинов,Власенко,Кожем'якін і вся ВО Батьківщина. А ліберал Порошенко буде вести точно таку політику як його кум Ющенко і виход в України-тупик до безкінечності,поки на політичному горизонті не засяють нові Гонти і Залізняки.
Украіна Показати IP 9 Квітня 2014 21:26
Порошенко наш Президент.
bala Показати IP 10 Квітня 2014 00:05
В нашій ситуації Порошенко найліпший варіант, а от щодо Тимошенко то цій хворій жінці , певно , не вистачить глузду зійти з дистанції.Шкода.
Irisha до bala Показати IP 16 Квітня 2014 22:21
Хочете ризикнути ще? Обирайте Порошенка! І знову йдіть у невідомість, тому що незрозуміло як і в якому напрямку він буде вести країну. А Тімошенко вже має досвід співпраці з ЄС, її там також знають і сприймають досить серйозно. Так що робіть висновки!
Джулія Показати IP 10 Квітня 2014 09:51
Дарта Вейдера нема :-(, тому-в першому турі Ярош, в другому Порошенко.
Ольга Показати IP 17 Квітня 2014 11:21
А чому він не пропонує знятися Ярошу чи Симоненку? Бо розуміє, що єдиний реальний конкурент - Юля. І взагалі - витягнули Порошенка за його шоколадні вуха. Ким він був до Майдану? Міністром в уряді Азарова. І дуже добре там почувався.
ivan77 Показати IP 17 Квітня 2014 12:29
так звані "чоловіки" мали шанс себе проявити!дайте бабі себе проявити а тоді уже говоріть!