USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Проти «волинської сотні» відкрили кримінал

12 Лютого 2014 15:51
За фактом створення непередбаченого законом воєнізованого формування - сотні самооборони Майдану Волинська Січ - розпочали кримінальне провадження. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

На Волині розпочато досудове розслідування за фактом створення невстановленими особами Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Національний альянс" та Волинським осередком ВО "Майдан"

непередбаченого законом воєнізованого формування - сотні самооборони Майдану Волинська Січ, - йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування проводиться Слідчим управлінням УМВС України у Волинській області. Процесуальне керівництво у провадженні здійснюється прокуратурою області.

Хід розслідування перебуває на особливому контролі.

Зазначимо, що покарання, передбачене за вчинення вказаного правопорушення (частиною 1 статті 260 Кримінального кодексу України) - позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Нагадаємо, прокуратура області наголошувала на тому, що об'єднання єврореволюціонерів, такі як народні самооборони і народні ради, за своїм статусом перебувають поза законом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
патріот Показати IP 12 Лютого 2014 15:55
Але не тільки відкрити, а потрібно довести до логічного вироку!!!
Іван Г. Показати IP 12 Лютого 2014 15:57
Першого під суд Павла Данильчука!!!
Всезнайко Показати IP 12 Лютого 2014 16:07
Першим Гузьок піде...
Ура до Всезнайко Показати IP 12 Лютого 2014 16:35
Гузь з підгузницею Майкою
Толя до Ура Показати IP 13 Лютого 2014 11:26
Красавчик
поліщук Показати IP 12 Лютого 2014 16:38
Мені цікаво, наприклад чим сотня самооборони Волинська Січ відрізняється від різних іграшкових козацьких куренів і полків, яких в Укураїні розвелоося як сіття на наших дорогах.
не поліщук до поліщук Показати IP 12 Лютого 2014 16:53
А відрізняється тим, що ходять озброєні і знищують, залякують... всіх хто не підтримує їхні дії, думки, "правила"...! Мало?
Микола до не поліщук Показати IP 12 Лютого 2014 17:10
Хто кого і де залякую окрім влади?! Ви брехун. Поводьтеся чесно та пишіть правду!
хм Показати IP 12 Лютого 2014 17:01
щеб не завадило розібратися,хто їх фінансує одягає,озброює,тож не на свої ж кровні це все роблять,адже ніде не працюють і легальних доходів не мають.Ленін зі Сталіним свого часу банкі бомбили і в німців гроші брали,цікаво де ці беруть.
Не хм до хм Показати IP 12 Лютого 2014 19:40
Де грошІ беруть? Не на свої кровні? Б...дь, то якраз бюджетники стоять підставками під прапорці ПР, а ті,що не мають легальних доходів, бо срані Януческу з опрічниками вже всю країну розікрали і ані роботи, ані зарплати, їдуть за кордон, щоб діти з голоду не попухли і звідти ж ті кровні і привозять і віддають на той Майдан, щоб і Вашим дітям в майбутньому краще жилось. Чи Ви теж вже накрали і для себе і для дітей своїх? Ну тоді все ясно.
хм до Не хм Показати IP 12 Лютого 2014 20:24
що тут скажеш-просто дебіл.
епрст до Не хм Показати IP 13 Лютого 2014 08:42
Це хто з голоду "пухне"?:( По людях, які по вулицях ходять, на ринках і в маркетах таряться, на Майданах і Автомайданах волають... і не скжеш, що пухнуть і слово таке як голод - не знають!:) Не верескай тут!!!
юля до хм Показати IP 12 Лютого 2014 23:52
Ну точно вже не з твоєї кишені витягають...як для вбивць беркутят
порада Показати IP 12 Лютого 2014 17:58
Потрібно кримінальне провадження довести до лігічного закінчення і вліпити "панам сотникам" по повній програмі, щоб більше не кортіло займатися дурницями. У "войнушки" захотіли погратися, придурки. А кров вони бачили, як кістки хрустять чули, де..б..лт недороблені? Не доведи Боже цього нікому бачити і чути, вони не знають, що це таке, і як після цього ночами спати не можна.
Пішли нахрен до порада Показати IP 12 Лютого 2014 18:16
А як міліція тільки і робить, що з майданом бореться, то н***рін вона потрібна , вже давно нічого не робить,тільки грощі вимагає . Лижете ж**пу владі, то лижіть ,а нам така влада не потрібна!
Віктор до Пішли нахрен Показати IP 12 Лютого 2014 19:31
А яка влада вам потрібна, така як Гузь, Пирожик, Вітів... ооо ці вам покажуть таку владу...!!!
Толя до Віктор Показати IP 13 Лютого 2014 11:28
Підтримую, вже пан Бондар у свій час накерував
Пупс Показати IP 12 Лютого 2014 18:13
Я вас всех ненавижу!
для пішли... Показати IP 12 Лютого 2014 18:52
Якщо ти л***знув коли-небудь і сподобалось - не суди за інших. Владу однозначно потрібно поміняти - але з розумом, а не шило на мило - злодіїв від ригів на алкашів від свободи.
До всіх Показати IP 12 Лютого 2014 19:24
Таке враження що коментарі пишуть пацієнти лікарні що в с. Ліпіни, або дівчата з ЦГЗ спільно з колегами інших відомств. Таке невдале створення образу скоріше собі подібних.
знаю до До всіх Показати IP 12 Лютого 2014 19:33
Пишуть "пацієнти" Майдану - Гузі і підгузники і це доволі чітко видно!:) Почерк один той-самий!:)
1 Показати IP 12 Лютого 2014 20:53
А де голос нашої волинської еліти? Де голос і позиція порважних людей Волині- професорів, лікарів, митців, бізнесменів накінець? Вони що, всі за чинну владу?Все це гниле болото позасовувало язики в дупу, чого ж тоді дивуватися, що на авансцені Гузь.
Система Показати IP 12 Лютого 2014 21:19
Кожен, хто відмазує мажора після того як скоїв ДТП, кожен хто забирає останні копійки в знедолених і називає це внесками в благодійну касу, кожен хто відмазує злочинців, хто розкрадає бюджетні гроші, хто живе на відкатах і т.д і т.п. повинен пам'ятати, що "прийдуть гуцули з трембітами і шахтарі з бітами". Самооборона, правий сектор й ряд інших - це суд по правді, по совісті, а не "в конверті".
Толя до Система Показати IP 13 Лютого 2014 11:30
А при помаранчах такого не було? Не смішіть
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2014 21:21
Самообороні про всяк випадок не буде лишнім підготувати собі криївки в лісах
Ружена Показати IP 13 Лютого 2014 12:36
Хлопці, Волинь це бандерівський край. Там завжди були відважні і патріотичні чоловіки. Це в генах. А хто проти них? Це хруні, що хлебчуть з бюджетного корита та боягузи для яких патріотизм невідоме відчуття . Не вступайте з такими в дебати .Ігноруйте.
Ружені Показати IP 13 Лютого 2014 13:49
Не потрібно за всю Волинь говорити. А якщо не знаєте, що ті ж бандерівці витворяли - значить Ви ще під стіл ходили і з котом за молоко сварилися, коли були живі більшість осіб старшого віку ( у 80 - початку 90 роках), які це памятали і скупо і з страхом ділилися спогадами про ці страшні часи. Так що за всю Волинь не підписуйтеся. Поспілкуйтеся із старшими, які це пережили.