USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Провалив вакцинацію: Степанову вручили поховальні квіти від померлого від коронавірусу

16 Квітня 2021 12:01
Міністру охорони здоров’я Максиму Степанову принесли поховальні квіти від померлого від Covid-19. Це сталося у Верховній Раді у п’ятницю під час години запитань до уряду.

У той момент Степанов доповідав із трибуни, пише Gazeta.ua.

Квіти принесла народна депутатка від партії «Голос», член комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Ольга Стефанишина.

«Поки ви тут доповідаєте, саме в ці хвилини, пане Степанов, на одному з київських кладовищ ховають чоловіка. Він помер від коронавірусу. І родичі попросили розказати вам його історію.

Ще три тижні тому це був здоровий чоловік 68 років. Щоправда, він мав діабет. Пішов до сімейного лікаря й попросив його вакцинувати від Covid-19. А йому сказали: вакцин для вас не буде, бо в країні майже немає вакцин. Бо ви їх не завезли. За кілька днів він захворів і нещодавно помер. І сьогодні родичі його ховають. Тому що ви не здатні забезпечити Україну життєво важливими вакцинами.

Отже, пане Степанов, це вам – поховальні квіти. Які родичі людини, померлої в 68 років, просили вам передати. Щоб ви знали, що за кожною смертю, яких по 500 на день, стоїть конкретна людина. І конкретні трагедії й долі», – сказала депутатка й поклала гвоздики на трибуну.

Після цього до трибуни підійшла депутатка від «Слуги народу» Галина Третьякова й забрала квіти.

У відповідь Степанов заявив про «маніпуляцію смертями» і «дешевий піар».

Із зали міністру пролунало: «Ганьба».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
123 Показати IP 16 Квітня 2021 12:17
Клоунесса! Цей "Голос" тільки такими витівками може себе проявити, щоб не забували. Маю великі сумніви, якби вона стала міністром, то всіх бігом забезпечила б вакциною і поборола корону.
Вона Показати IP 16 Квітня 2021 12:19
Людей з супутніми хворбами і лікарям страшно вакцинувати, боборонь Боже помруть, а тоді лікаря обвинують.
Великий Крадівничий до Вона Показати IP 16 Квітня 2021 12:25
Тож по закону не можна карати ні виробників ні лікарів.
Анонім до Великий Крадівничий Показати IP 16 Квітня 2021 13:17
Як людина купить в аптеці підроблені ліки іпісля їх вживання стан погіршиться то тоді лікар буде винний, що неправильно лікування призначив.
Уважна до Анонім Показати IP 16 Квітня 2021 18:39
Під вакцини і вакцинації був зроблений спеціальний закон. Як ліцензія на вбивство.
Великий Крадівничий Показати IP 16 Квітня 2021 12:23
Треба було ще й вінок на шию з колючим дротом, щоб довго зняти не міг.
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2021 13:04
"За кілька днів він захворів і нещодавно помер" - членкиня партії Голос вважає, що вакцина - це чудодійна паличка, яка за кілька днів людину у віці 68 років та із супутніми захворюваннями у вигляді цукрового діабету зробить не вразливою до інфекціїї?
жлл до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2021 13:31
Ви клоуни!!! масова вакцинація побороти розповсюдження повинна що хвороби не існувало взагалі!!!
Анонім до жлл Показати IP 17 Квітня 2021 12:30
Мозок у тебе відсутній взагалі!
Кол Показати IP 16 Квітня 2021 13:22
А в Боголюбах що мало померло і з цукровим діабетом і без нього ?
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2021 16:31
Не важно від якої партії приподнесли квіти.Треба признати що Степанов провалив вакцинацію. Чому інші країни розпочали вакцинацію набагато раніше? Тому що не крадуть гроші. А в України з нашою корупцією їх ніколи не буде.