USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Росіяни намагалися викрасти кандидата у Президенти України

3 Квітня 2014 16:03
2 квітня Служба безпеки України затримала на території Львівської області двох громадян РФ - 1987 року народження та 1986 року народження, які мали намір захопити в заручники кількох громадян України, один з яких є кандидатом в Президенти України. Про це повідомили у прес-центрі СБ України.

Під час проведення огляду місця події в автомобілі, який належить одному із затриманих, виявлено 200-грамову тротилову шашку, металевий циліндроподібний предмет з прикріпленим дротом (ймовірно – детонатором), 16 набоїв для ПМ, а також зошит, в якому вівся облік автомобілів, якими користується кандидат в Президенти, графік його пересування.

Крім того, виявлено планшет із фотографіями цього політика, депутатів Львівської обласної ради, одного з колишніх народних депутатів України, фотозображенням будинків, які належать вказаним особам та схемами під’їздів до них.

Обидва зловмисники затримані СБУ.

На даний час прокуратура Львівської області вирішує питання про порушення кримінального провадження за статтею 112 (посягання на життя державного чи громадського діяча) Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Всезнайко Показати IP 3 Квітня 2014 16:08
Пішов піар кандидатів у президенти... Кому вони треба?
НЕЛУЧАНИН до Всезнайко Показати IP 3 Квітня 2014 16:37
який піар ?!!!!!! ніхто прізвищ не називає
Всезнайко до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 16:51
Через деякий час почуєш...
Фанат до Всезнайко Показати IP 3 Квітня 2014 21:37
Це був ваш регіонівський Попкін, якому текст по дебільному написаний
НЕЛУЧАНИН до Всезнайко Показати IP 4 Квітня 2014 20:10
от як почую - тоді і нявкати будеш
Луцьк Показати IP 3 Квітня 2014 16:13
З Львова одна брехня.
НЕЛУЧАНИН до Луцьк Показати IP 3 Квітня 2014 16:39
читай маацковські новини. там вагон брехні
в до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 17:10
Стільки брехні скільки висвітлюють 5ті канали та 1+1 не побачиш більш ніде!
Анонім до в Показати IP 3 Квітня 2014 17:30
паРаша-24, чи паРаша ту дей ..дивись алєнь і яд заглотуй..Тільки дивись ..вдавишся..або ..браслетики клацнуть..коли виригувати забагато тут будеш..Або краще в паРашні попробуй..жєртва бандерлогів..потенційна
в до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 17:49
тепер за мою точку зору якесь бдлО погрожуватиме мені браслетами? Привіт демократія, привіт свобода слова, привіт нова вільна Украхна!
цирк Показати IP 3 Квітня 2014 16:16
Невже Тягнибока?!:)))
НЕЛУЧАНИН до цирк Показати IP 3 Квітня 2014 16:39
ні , царькова. він знову в "Криївку" посунувся. сподобалось, як його звідти відшили
Вібратор Показати IP 3 Квітня 2014 16:24
"циліндроподібний предмет з прикріпленим дротом (ймовірно – детонатором)", або вібратором...
НЕЛУЧАНИН до Вібратор Показати IP 3 Квітня 2014 16:38
я так зрозумів, що для тебе все вібратор
Тук-тук Показати IP 3 Квітня 2014 16:39
Руснявих тролів як мух на лайні.Ще за вас пси СБУ неодмінно візьметься..Ви с*ки такі самі диверсанти в інформпросторі України..Запакують за милу душу..передачки з паРашастану чекать будете? А мо і раніш до вас патріоти доберуться? Тоді цо?
Всезнайко до Тук-тук Показати IP 3 Квітня 2014 16:53
Таких патріотів як ти жиди вже використали на майдані як гумові плащики...
Анонім до Всезнайко Показати IP 3 Квітня 2014 17:26
Такі як ти і ті плащики в сквериках підбирають..все згодиться..Не смерди
Путин Показати IP 3 Квітня 2014 17:54
Янукович был агентом Путина и желал погубить Украину. Но его свергли агенты Путина из Правого сектора, желающие погубить Украину. И тогда к власти пришли агенты Путина - продажные чиновники и олигархи, но против этого восстали агенты Путина на Юго-Востоке. Но им помешала агент Путина Юлия Тимошенко, желающая погубить Украину.
Бармалєй Показати IP 3 Квітня 2014 23:49
Напевно Грицацуєв, кажуть він у Львові