USD 39.50 39.78
  • USD 39.50 39.78
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Російські війська поспішають до кордону з Україною

24 Квітня 2014 14:46
Мешканці прикордонного міста Новошахтинськ Ростовської області зняли на відео пересування російської армії. Серед військової техніки помічені БТР-80, КамАЗи із солдатами, УРАЛ із пальним, самохідне артилерійське озброєння "2С23", - інформує ТСН.

При цьому, як вдалось з'ясувати, техніка є сучасною. Також зазначимо, що Новошахтинськ знаходиться в 10 км від кордону з Україною.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Лучанин Показати IP 24 Квітня 2014 14:49
Ну все, почалося "спокійне" життя, а так хотілось після Майдану жити краще!
Мольфар до Лучанин Показати IP 25 Квітня 2014 07:31
коментар було видалено
йй Показати IP 24 Квітня 2014 15:26
Деза
Olha Показати IP 24 Квітня 2014 15:28
Російські війська поспішають до кордону з Україною---------------------Слава Обісцяному майдану!Слава бандитам з ПС,Самооборони!
Без лоха і жизнь пло до Olha Показати IP 24 Квітня 2014 15:40
Дурбелику навіть місццеві росіяни спростовують))))
Лучанин до Olha Показати IP 24 Квітня 2014 15:46
Це слава не майдану, а твому янику і пупкіну!
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 24 Квітня 2014 16:07
Кошка бросила котят. В этом Путин виноват)))
Не сумуй до Olha Показати IP 24 Квітня 2014 15:53
Троль щось ти сьогодні не такий веселий.Біда якась сталась?Чи дохляків терористів шкода?
Анонім до Не сумуй Показати IP 24 Квітня 2014 16:03
Молодець самець з дівчатами тільки можеш розбиратись, від того ти і такий веселий мабуть.
Анонім до Не сумуй Показати IP 24 Квітня 2014 16:05
Ти б там краще теж не сильно веселився, бо 5-6 твоїх товаришів с правого сектору вже все, того...
Не сумуй до Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 16:31
Троль став відвертим ?Та щей дівчиною?Цікаво терористи мертвякі тобі присняться?
Сепаратистинятко до Не сумуй Показати IP 24 Квітня 2014 16:37
Не чіпай Аноніма)))Хай поплаче чоловік:100гр шарпоне за упокій бородатих))))
Анонім до Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 16:38
Ух!!!!! Скількі сам собі плюсиків поставив
Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 15:40
А відео то небось не 2014 року!
Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 16:23
Якщо те що їде зі сторони Росії і справді поїде наводити порядок в Словянськ, то боюсь що ті залишки української арміїї розмолотять просто в хламіну.
Вашкодар до Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 16:28
Сладкий опять шалиш?Я тебя снова отшлепаю.Ух шалунишка!!!!!!
Ольга до Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 16:32
Ні це неправда шановний
Хунта сдрыснула Показати IP 24 Квітня 2014 16:55
коментар було видалено
Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 16:56
Мені щойно прийшов діагноз з лікарні - я ДЕБІЛ!
Lutsk Показати IP 24 Квітня 2014 17:16
Невже не зроуміло-почалась повномасштабна громадянська війна. України не буде за місяць-два. Те що робить націоналістична хунта без адекватної відповіді не залишиться. У Путіна є всі підстави ввести війска. НАТОшисти пооруть і заткнуться.
до людей Показати IP 24 Квітня 2014 22:28
Це ж треба, скільки тролів пропагандистської дивізії кисльова армії путлера тут розвелося!!!! Ще й плюсиків одне одному понаставляли за власну шизофренічну ахінею і рашисиську патетику. Шановні читачі, не ведіться на брехню і рашистську пропаганду тролів! Не дозволяйте себе зомбувати!
людина до до людей Показати IP 25 Квітня 2014 07:26
Цікаво , куди дивиться модер ВН, що дозволяэ українофобським сепаратиським тролям пастися на цьому сайті?
Мольфар Показати IP 25 Квітня 2014 07:30
Рятуйте Україну, рятуйте світ від оскаженілого вурдалака Путіна, який вже пролив море крові і якщо його не зупинити, то ядерна війна неминуча! Загинуть мільйони людей заради амбіцій цього людожера! Але зупинити його можливо, відібравши агресивну сатанинську енергію! Рецепт дуже простий! Друкуєте з інтернету його фото, їдете, йдете на будь-яке кладовище, знаходите свіжу (до 40 днів) могилу та зариваєте в могильну землю його фото. При масовій енергетичній атаці зграя екстрасенсів, яка обслуговує енергетичний захист вурдалака, не зможе впоратись з його захистом. Енергія сатани стає нульовою. Поспішайте й не лінуйтесь! Кожний патріот повинен зробити свій внесок в справу порятунку України! Разом ми врятуємо світ від оскаженілого звіра! З богом на святе діло порятунку людства! Слава Україні!
Lutsk до Мольфар Показати IP 25 Квітня 2014 08:25
Йой! Це вже клініка.