USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Самооборона збирає «компромат» на керівників-корупціонерів

28 Лютого 2014 13:39
Інформацію про корупційні дії чиновників закликають надавати у Штаб Самооборони Майдану на Волині.

Як розповів керівник люстраційної групи волинського представництва Самооборони Майдану Іван Мирка під час прес-конференції, що відбулася 28 лютого у Луцьку, наразі Самооборона збирає «компромат» на усіх керівників державних структур та підприємств. Матеріали можна надавати у 209 кабінет у Волинській облраді щодня з 10.00 до 22.00.

«Ми анонімок не приймаємо, тільки заява, компромат, і ми будемо над цим працювати», - пояснив Іван Мирка. Збирають лише фактичну інформацію про корупційні дії чиновників та керівників.

Інша група Самооборони, з його слів, шукає претендентів, які хочуть долучитися до керівництва новою державою, на вакантні посади керівників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
пвлик морозов Показати IP 28 Лютого 2014 13:43
Я перший настукаю
Громадянка до пвлик морозов Показати IP 28 Лютого 2014 13:50
Чуть під стіл не впала)))))))))))))))
НЕЛУЧАНИН до пвлик морозов Показати IP 28 Лютого 2014 14:53
ПАВЛУША ! НАКЛЕП ТЯГНЕ ЗА СОБОЮ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 13:45
люди несіть компромат на гузя, козюру, бондара, шибу, пирожика, поху, пащенка і т.п. - побачимо як їх будуть "лю струвати"
додам... до лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 13:50
Але оригінали не надавайте, а то...
Зеро до лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 13:52
Ха-Ха!!! Ну прям таки за живе! Але при таких розкладах і подіях нічого не буде....
НЕЛУЧАНИН до лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 14:53
ПОТРИНДІЛА ?
сашка Показати IP 28 Лютого 2014 13:47
я б на вашому місті коменти також читав, не усі люди мають змогу прибути до вашого кабінету. є ті шо бояться, уже не знаєш шо й робити. може той корупціонер знайде свого серед "свободи" і тому, що заявив - кирдик. якшо візьметеся за усе керівництво вплоть до начальничків малюсінькіх відділв та сільсовітів - прокуратуру доведеться збільшувати вдесятеро. але чи усе прозоро буде і чи усі по заслугах отримають - ось ціна питання Обманите - другий майдан змете усіх
Сушуню до сашка Показати IP 28 Лютого 2014 13:53
А як відрізнити коментарі наклепи, коментарі правду, від кометарів "Хочу отримати посаду начальника", або ж "Його кума мене курвою назвала"?
НЕЛУЧАНИН до Сушуню Показати IP 28 Лютого 2014 14:55
А ТИ МІЗКИ ВКЛЮЧИ
Ліве вухо до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2014 15:01
З такою діяльністю Правого Сектору і Гузя скоро на противагу з'явиться ЛІВИЙ СЕКТОР. І ЗМІТЕ ГУЗЯВ З ДАНИЛЬЧУКАМИ ДО СОБАЧИХ..."ЦЕНЗУРА"
ВОНА Ж до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2014 15:04
А НАЩО МЕНІ МІЗКИ, Я ОН ЯК НА МАЙДАНІ ПРОГОРЛОПАНИЛА. МЕНІ ТЕПЕР ЯК І УСІМ ІНШИМ ПОСАДУ ДАДУТЬ! ГОЛОВНЕ ПРОЙТИ ЛЮСТРАЦІЮ, А ТАМ ОСНОВНІ ВИМОГИ - ВІДКЛЮЧЕННЯ МІЗКІВ, І ПІСТОЛЕТ В НАЯВНОСТІ, БАЖАНО ЗІ СПИЛЯНОЮ МУШКОЮ.
44 Показати IP 28 Лютого 2014 13:52
по головах сіль рад пройдіться за земелькою пригляньте - по всіх ви будете дуже здивовані особливо по тих що біля міст
Шановний Ваня Показати IP 28 Лютого 2014 13:53
Шановний Ваня Мирка. Може треба спочатку розповісти громаді, з чого починалося "твоє" ПП Шлях? Часом не з того, як твій батько (його керівник) та родичі розкрадали тоді ще державне підприемство "Луцькавтодор"? Почнем люстрацію, не?
Шас настучу... до Шановний Ваня Показати IP 28 Лютого 2014 14:54
Я теж про це щось знаю,тільки вони не хочуть цього чути
Валерія Показати IP 28 Лютого 2014 13:54
Не смішіть людей дітвора!!! Вчитись і працювати починайте, а не за привидами ганяєтесь!!! Тоді може толк з вас буде!!
Сергій Показати IP 28 Лютого 2014 13:57
До речі....ПП"ШЛЯХ" дійсно створено з вкрадених Миркою коштів "Луцькавтодору"!!!
колишній до Сергій Показати IP 28 Лютого 2014 14:10
при семенюк -коли за день роботи по ліквідації звалищ процентувались суми які комунтранс не отримував і за місяць
Ганя Показати IP 28 Лютого 2014 13:59
Пролюструйте спочатку той комітет люстраційний, а там найдеться багато чого, де грошики взяли більшість на круті тачки і т.д.
Сергій Показати IP 28 Лютого 2014 14:00
Ваня, йди до тата та з ПП"ШЛЯХ" почни. Покажи свою революційно-майданну відданість Україні! Слава Україні!
Українець Показати IP 28 Лютого 2014 14:01
Це натяк на те що приймають завки на продаж чистих люстраційних сертифікатів, ступінь очищення залежить від суми внеску?
С коментарів Показати IP 28 Лютого 2014 14:39
Можна судити що люстрація йде вірним напрямком, всіх корупціонерів до відповіді!
Волинянин Показати IP 28 Лютого 2014 14:44
Ви хоч знаєте, що робите?))) Довіру до себе втрачаєте!
володимир Показати IP 28 Лютого 2014 14:58
дайте інформацію скількох треба закласти щоб отримати місцечко біля нового корита. люди одумайтесь -куди ми котимось. це навіть не 30 серебряних Іуди. схаменіться111
НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2014 14:58
ХЛОПЦІ !!!!!!! НЕ СМІШІТЬ ЛЮДЕЙ !!!!!!! ВАШ ЛЮСТРАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ - МИЛЬНА БУЛЬКА, ЩОСЬ НА КШТАЛТ ТОВАРИСТВА ЛЮБИТЕЛІВ ПИВА
ліпіни до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2014 19:40
Ти зберись з думками, а то не зрозумієш, що ти хотіло сказати. Вот таких даунів першими треба люструвати разом з люстраційним комітетом
сом Показати IP 28 Лютого 2014 21:17
пролюструйте партию удар и все стане ясно
viktor Показати IP 28 Лютого 2014 21:58
компру збирають для того щоб можна її було вигідно продати, хоч залишитись на посаді ось компра дав бабло і її немає. у прилуцьких районах так уже діють, повертають відібрані заяви на звільнення потрібним людям...
Оригінал Показати IP 28 Лютого 2014 22:56
ОГОЛОШЕННЯ від 02.04.2014 року. ВСІМ ВСІМ ВСІМ, без виключення! Продам індулігенціїї від нової влади, правого сектору, самооборини і т.д., недорого, можливий бартер, особливо на вироби із золота, зокрема батони. Всі люстраційні сертифікати виключно оригінальні. Звертайтесь у ради всіх рівнів. Запитувать оригінальних лідерв.
Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 23:34
Лише прийняття Закону України про люстрацію - дійсно дасть зміни в цьому напрямку...
ЗА ГУЗЯ Показати IP 28 Лютого 2014 23:36
То шо убоп пікетували, головний опонент Гузя хабарник з убопу якому спалили колись Х5 на імя славік друг сракатого смолки касир начальника убопа http://www.volynnews.com/news/extreme/odyn_iz_shefiv_ubozu_kryshuvav_kontrabandu-zmi/ http://vidomosti-ua.com/newspaper/22579 http://ord-ua.com/2012/07/31/debili-vnutrishnoyi-bezpeki-4/?page=4
вилупкам Показати IP 2 Березня 2014 21:07
Дітвора запісяна, не наривались ви ще на нормального чоловіка, який напхає вам кропиви в штанці і відгепає по дупі, щоб ви повпісювалися. Але до цього вже недовго.