USD 24.7 24.85
  • USD 24.7 24.85
  • EUR 27.1 27.3
  • PLN 6.3 6.38

США введуть персональні санкції проти Путіна

Американський сенатор-республіканець Ліндсі Ґрем заявляє, що у 2017 році щодо Росії, і, зокрема, президента Володимира Путіна, будуть представлені нові санкції через кібератаки під час президентської кампанії у США, - повідомляє Радіо Свобода.

«Наступного року ми збираємося представити нові санкції – окрім тих, що вже існують, зокрема санкцій, запроваджених Бараком Обамою, – які вдарили б по енергетичному і банківському секторах, і які вдарили б не лише по ФСБ чи ГРУ, але й по самому Путіну, його найближчому оточенню. Я вважаю, єдина можливість змусити Росію змінитися – це щоб путінська економіка і сам Путін заплатили за дії Росії велику ціну. Тож можете очікувати, що на початку 2017 року Конгрес, за підтримки обох партій, спробує схвалити нові санкції, які торкнуться банківського й енергетичного секторів, критично важливих складових російської економіки. Я сподіваюся, ми матимемо позитивне голосування, а президент Дональд Трамп підпише закон», – сказав Ґрем в інтерв’ю Радіо Свобода, під час перебування у Києві.

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн також не виключив посилення санкцій проти Росії через кібератаки під час президентської кампанії у США.

29 грудня США заявили, що висилають із країни 35 російських дипломатів та запроваджують нові санкції через кібератаки під час президентської кампанії, за якими, як переконаний Вашингтон, стоїть Москва.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 13
123 Показати IP 31 Грудня 2016 09:28
Так цікаво! А виступи офіційних представників Держдепартаменту США під час нашої революції - це нормально?Це дозволена норма міжнародного права? Дипломатичного права... Це дозволено іншим, крім США? Ні, я так, заради справедливості...
дідо до 123 Показати IP 31 Грудня 2016 09:51
США є союзниками у боротьбі з російсько-фашистськими окупантами.
Sieger до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 11:16
В України немає союзників. Це вже довела Європа. Кожен в цьому світі сам за себе і виживає сильніший. Тому не неси маячню, а іди будувати сильну Україну з власним УКРАЇНСЬКИМ обличчям, а не з гейропейським чи пендосівським, якщо хочеш, щоб Україну поважали в світі. А не хочеш, то далі надійся на "союзників" і вір в їхню "допомогу".
боголюбы до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 14:12
Плоховатенький союзник, результата нет. На мой взгляд Обама просто бесится: в сирии фиаско, в штатах выйграли республиканцы, госдолг вырос, Путин его вертит.
дідо до боголюбы Показати IP 31 Грудня 2016 15:52
В Боголюбах савєтскоязичних нема.
боголюбы до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 16:45
вони є всюди
123 до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 15:07
Особисто я не рахую, що події на Сході відбуваються без участі Росії. Але...Поясніть мені: чому Ви, навіть особисто, стаєте сліпі і глухі, коли справа торкається США? Цього білого янгола... Ніякої агресії ніколи? Немає , не було і не буде?...Ще не було ніякої російської агресії у 2013-му, а вже у наші внутрішні справи з ногами лізли США і Європа. І ні гу-гу і це, чомусь, ніколи не носило назви "втручання у внутрішні справи України". А чому? Росії пікнути не давали. Ви нас усіх за дурнів маєте? Дві країни вирішують свої геополітичні справи, а сучасним українцям дозволено плювати тільки у бік Росії. А США ведуть по принципу: "Що дозволено Юпітеру- не дозволено бику".
Sieger Показати IP 31 Грудня 2016 11:09
Налякали Путіна голою ср*кою, ага. :)
дідо до Sieger Показати IP 31 Грудня 2016 12:33
Путлєр є сцікуном. Таке маленьке .лисе ,кривоноге та тупе.Від санкцій перелякався та починає сюсюкати до США.
корінний лучанин до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 13:51
Як це по українські.Ще Мольер в "тартюф"таких як ти описував.
Всезнайко Показати IP 31 Грудня 2016 12:18
Це все ненадовго... Скоро Трамп прийде.
дідо до Всезнайко Показати IP 31 Грудня 2016 13:11
Трамп буде робите те, шо йому скажуть республіканські спонсори, які ввели санкції проти карлика Путлєра та допомагають українцям.
Анатоль_ до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 14:19
Розумнішим за всіх хочеш показатися, хлопчик? Не кажи гоп! До 20 січня почекаємо і будемо робити висновки про пана Трампа!