USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Тимошенко за жодних обставин не зніме свою кандидатуру

10 Квітня 2014 15:35
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що не зніматиме свою кандидатуру з президентських перегонів.

Про це вона сказала на мітингу в Хмільнику, інформує Українська правда з посилання на прес-службу "Батьківщини".

Нагадаємо, що керівник центрального виборчого штабу кандидата в президенти Петра Порошенка Віталій Ковальчукзаявив, що Юлія Тимошенко повинна зняти свою кандидатуру з президентської гонки. Головний аргумент - Петро Порошенко має більше шансів перемогти в першому турі. На це з відповіддю Тимошенко не забарилася.

На мітингу в Хмільнику Вона вибачилась перед присутніми: "Я хочу зараз принести Вам своє вибачення, якщо я щось в своєму житті зробила не так. Я могла помилятися, могла зробити щось не так, як ви очікували, але я ніколи не сповідувала подвійних стандартів", - заявила Тимошенко.

Вона вважає, що громадськість має зробити висновки з помилок Помаранчевої революції, не має права не виконати вимог Євромайдану, тому зобов'язана не допустити до влади олігархічні клани.

Як відомо, Петро Порошенко закликав Тимошенко зняти свою кандидатуру з виборів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
до Тимошенко Показати IP 10 Квітня 2014 15:46
А хіба ти не олігарх? Правда інші декларують свої статки, а ти себе виставляєш бідною, у якої немає ні машини ні квартири. Маячня!
йося моргенштерн до до Тимошенко Показати IP 10 Квітня 2014 16:13
вона інвалід , і не тільки тому що у неї культі
Вітя Показати IP 10 Квітня 2014 15:47
юля молодець. Підтримую лише її. вона може навести порядок в країні. Порошенко хитрий
Лучанин до Вітя Показати IP 10 Квітня 2014 17:27
коментар було видалено
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 15:48
На пенсіЮ.
Лучанин до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 17:28
так, на пенсію мемуари писати.
бока до Лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 17:42
да да мемуари гейши хай пише,ато толку від неї ніякого!!!1
Саша Показати IP 10 Квітня 2014 16:10
думаю, Юля добряче переосмислила своє життя поки сиділа. Вона змінилася. Тому, варто дати підтримати.
Анонім до Саша Показати IP 10 Квітня 2014 16:19
Горбатого тільки могила виправить!!!
Саша до Анонім до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 16:39
я Юлі вірю!!!
бока до Саша до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 17:44
і вір далі!!
політолог Показати IP 10 Квітня 2014 16:14
Зніме і перед самим фінішем і на користь Порошенка з умовою прем'єрства! Ось побачите! ВОНА - хитра і так просто не здасться, а навіщо їй "обрізане" президентство?:)
Цікаво до політолог Показати IP 10 Квітня 2014 16:25
а нащо Порошенку "обрізане" президентство?
Всім до політолог Показати IP 10 Квітня 2014 17:10
Можна подумати Порошенко не хитрий. Обіцяв стадіон Динамо відремонтувати, ремонтує?
ніколя Показати IP 10 Квітня 2014 16:25
я за тимошенко вона може розрулити все а що порошенко ? обіцяв пр. грушевського поремонтувати? і що? ох і олігарх він
ми до ніколя Показати IP 10 Квітня 2014 18:10
Ніколя, він же Саша, він же Вітя) Всі ці комменти починались з маленької літери, всі з чоловічими іменами, всі палкі прихильникі Юлі. Можете не напрягати себе захищаючи її, люди все бачать та вміють аналізувати. Ніхто вже не вірить ні вам, ні ваші дамі.
???? Показати IP 10 Квітня 2014 16:29
А чому вона не в тюрьме, вона ж не політвязень? Грошики по газовим договорам мабудь капають на ії рахунки і досі,
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 16:37
Династія зеків.
Сашка Показати IP 10 Квітня 2014 16:38
Вона ще й Лазаренка поврне.
Я до Саша до Сашка Показати IP 10 Квітня 2014 17:08
А він їй треба?
Не байдуже Показати IP 10 Квітня 2014 17:01
якби Тимошенко була на свободі Майдану не довелося б стільки стояти. Вона справжній лідер, який може об"єднати всю Україну!!!
ми до Не байдуже Показати IP 10 Квітня 2014 18:11
Знову ти) Не байдужий Саша, Вітя, Ніколя)
Василь Показати IP 10 Квітня 2014 17:04
Тільки за ЮЛЮ!!!
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 17:16
А виборів не буде.Не гризіться а думайте що скоро їсти будете.
Наталя Показати IP 10 Квітня 2014 19:06
Щоб та Юля з*їла щоб не п........., мабуть порошенкову цукерку! Все вона знає, як роботи, тільки ніколи не робить того, що обіцяє для народу, а лише те, що їй потрібно!! На її брехливу пику дивитись неможна!!
Володимир Показати IP 10 Квітня 2014 19:57
Колись інтелігентний Ющенко сказав, що на Тимошенко нема місця, де б можна було поставити тавро. А тавро ставиться лише на скотині!
bala Показати IP 10 Квітня 2014 21:21
Люди!!!!! Не треба ілюзій, Юля- відпрацьований матеріал, великий горлатий нуль.
свобода Показати IP 10 Квітня 2014 22:06
я теж буду голосувати за Юлю. Солодке некорисне!
Михайло Показати IP 11 Квітня 2014 07:19
За Ю.Тимошенко будуть голосувати лише недоумки
Анет Показати IP 11 Квітня 2014 08:29
Михайле, мабуть Ви один з них. Як не соромно Петі робити такі заяви. А деж цей кандидат був при владі Януковича? Чи не міністерському кріслі сидів? А де була Юля? Як би Юля так повелася, як цей хвалений кандидат то вона б мала посаду не міністра а віце прем"єра, але вона не захотіла працювати з тими крадіями і виходила на їх корупційні схеми за що і поплатилась.порошенко хитрий він знає коли і в який час появлятися і він ніколи не ставитиме першочерговим завданням проблеми країни, а не свого бізнесу. Вфін хороший тато, який має четверо дітей і свій бізнес ,який розпочатий його татом ніколи не продасть.А Президентом буде Юля Тимошенко.
Irisha Показати IP 16 Квітня 2014 22:27