USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Порошенка просять відновити АТО

28 Червня 2014 15:09
Під Адміністрацією президента у Києві проходить марш проти призупинення проведення АТО.

Про це повідомили в ефірі Hromadske TV.

Участь в акції беруть кількадесят активістів, багато хто з них – у балаклавах, приховують обличчя.

Під час акції у бік АП кинули димову шашку. Згідно з інформацією журналістів, очевидці бачили, хто це зробив, але точно встановити особу не вдалося. У декого через цей інцидент перевіряють особисті речі.

Згодом до протестувальників, які вимагають відновити активні військові дії, вийшов представник АП.

Разом з тим в МВС повідомили, що і грубих порушень громадського порядку не зафіксували, інформує Українська правда.

"28 червня у Києві проходить низка заходів, присвячених святкуванню Дня Конституції України та кілька мітингів та акцій з масовою участю громадян. Для охорони громадського порядку і безпеки киян та гостей столиці у центральній частині міста залучили понад тисячу міліціонерів, які несуть службу в посиленому режимі", - зазначили в МВС.

20 червня президент Петро Порошенко віддав наказ про припинення вогню на тиждень всіма підрозділами Збройних сил, Національної гвардії та Прикордонної служби.

27 червня після консультацій з військовими Порошенко ухвалив рішення призупинити АТО ще на 72 години.

У свою чергу батальйон спецпризначення "Донбас" звернувся до народу України з проханням "почути і підтримати" та попросив українців зібратися біля АП об 11:00 29 червня.

Серед вимог - припинити перемир'я, впровадити воєнний стан, видати достатню кількість зброї батальйонам і дозволити їм здійснити заходи, необхідні для винищення окупантів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
кто Показати IP 28 Червня 2014 15:58
кто вимагает, того надо и отправити...
ото Показати IP 28 Червня 2014 17:08
То хай і йдуть ті хто пікетує,а не бігають по ДАІ.адміністраціях,УМВС
мне Показати IP 28 Червня 2014 17:36
мне с дончанами и лучанчанами воевать не зачто...
Дончанин до мне Показати IP 28 Червня 2014 17:46
А нам со всеми вами ради чего воевать? Мы и у себя живем мирно все время, несмотря на различие в национальностях. А вы и мы в любом случае славяне, как русские, так и украинцы. А какая в пень разница какой национальности человек, если он Человек, а не Скотина?
НЕЛУЧАНИН до Дончанин Показати IP 28 Червня 2014 23:48
а зброю і найманців із парашки також "мірно" понавозили ?
Дончанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 00:21
коментар було видалено
Дончанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 00:32
А по поводу оружия: за уже вчерашний день прекратили свое существование три в\ч ВСУ. Причем без единого выстрела. Нужно объяснять куда делось их оружие, в том числе и бронетехника?
НЕЛУЧАНИН до Дончанин Показати IP 29 Червня 2014 10:39
ПЗРК так явно не було , як і танків Т-64
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 16:45
ПЗРК мають навіть підрозділи стройбату, у кількості не менше 4-х. Тому що коли тебе бомблять треба захищатися. А коли у частинах є танки, то про що можна теревеніти?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Червня 2014 17:44
у час перемирья забезпечити охорону выйськ АТО силами особового складу мыныстерств оборони та МВС
Панас Показати IP 28 Червня 2014 17:46
потужний марш-аж цілих 7 йолупів
Анонім до Панас Показати IP 28 Червня 2014 18:06
коментар було видалено
и до Панас Показати IP 28 Червня 2014 19:04
и то, наверняка, "белобелетников"...
Анонім Показати IP 28 Червня 2014 21:12
Ті хто на Донбасі, усі хочуть миру. І ті що захищаються і ті, кого привезли до них бомбити їхні міста. І лише у Києві, за багато кілометрів звідти, "проходить марш проти призупинення проведення АТО". То хапати протестувальників і на війну! Усіх! Якщо дітей старше 18-ти мають, чи батьків ще нестарих,то разом із ними.Нехай відчують що таке війна і як страшно втрачати рідних. Ті,хто вимагає війни та горя, мають самі їх отримати. "...грубих порушень громадського порядку не зафіксували". Ну звісно, заклики до війни, це ж ніяке не порушення... Боже святий,що ж із нами трапилося, люди?????
Дончанин до Анонім Показати IP 28 Червня 2014 22:34
коментар було видалено
правда до Анонім Показати IP 28 Червня 2014 22:51
коментар було видалено
знаю Показати IP 28 Червня 2014 22:48
Кому війна, а кому і мати рідна(олігарх з Дніпра)...
Вицык Показати IP 28 Червня 2014 23:29
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 29 Червня 2014 00:00
"...после заседания Европейского совета Порошенко заявил о перспективе членства Украины в ЕС. «Очень рад, что сегодня в заключительном решении Европейского совета мы видим, что Украина как европейская страна в соответствии со статьёй 49 (основополагающего европейского договора) получит возможность запросить перспективу членства», — заявил президент Украины. По его словам, заключая это соглашение, Украина «подчёркивает свой суверенный выбор в пользу будущего членства в ЕС». Однако в решениях Евросовета от 27 июня не только нет упоминания о подобной перспективе, но и в посвящённом Украине разделе затрагиваются лишь вопросы кризиса в регионах. Напомним, срок перемирия, о котором договорились Пётр Порошенко и ополченцы Новороссии, истёк вечером 27 июня. В тот же день Евросоюз после подписания соглашения об ассоциации с Украиной в Брюсселе потребовал к 30 июня реализовать меры по деэскалации кризиса, и Порошенко продлил перемирие. Ополченцы выразили готовность соблюдать его."
Дончанин Показати IP 29 Червня 2014 00:43
коментар було видалено
Анонім Показати IP 29 Червня 2014 06:15
Сегодня соберутся у АП непосредственные участники АТО требовать продолжения операции. Начало акции в 11.00. И на общенациональном вече будет обсуждаться этот же вопрос. Начало в 12.00. Слава Украине!
Анонім Показати IP 29 Червня 2014 06:24
Да генерали попудують собі по межигір`ю, будівництво тільки розпочали, а тут ато хочуть призупинити. Обнагліли!
Аня Марчук Показати IP 29 Червня 2014 07:21
Отих,хто прийщов хапати і відправляти на Схід воювати.От побачите,як тільки це зроблять жодного бажаючого ходити на такі проплачені мітингі не знайдуть.
оля Показати IP 29 Червня 2014 09:12
Нам немає чого воювати із своїми східняками і все це щер доказує,що люди на сході абсолютно правильно хочуть самостійності від такого б......