USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Україна вводить візовий режим із Росією

19 Березня 2014 19:25
Рада національної безпеки вирішила запровадити візовий режим з Росією. Про це на брифінгу заявив секретар РНБО Андрій Парубій, передає кореспондент УНН.
За його словами, відповідне доручення дали Міністерству закордонних справ України.

“Було доручено МЗС впровадити візовий режим”, — сказав секретар РНБО.

Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ та Збройним Силам України було доручено виконувати доручення про приведення військових сил нашої держави у повну бойову готовність.
Україна звернеться до ООН з проханням оголосити Крим демілітаризованою зоною, а своїх військових виведе з півострова на материкову частину території.

Ще секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій заявив, що Україна розпочне процедуру виходу зі Співдружності незалежних держав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 19:42
Ну вот полишуки, терь вас кормушки лишат свои,
Анонім до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 19:42
На заработки только с визой
Дмитро до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 19:45
і до чього ти це пишеш?
пилип до Дмитро Показати IP 19 Березня 2014 20:28
Тому, що він д ебіл. В нього словниковий понос
Роман до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 00:35
Тепре Вам Ж будет, поскольку сами ничего не умете, а наш народ не пропадет, поработает на западе.
Анонім до Роман Показати IP 28 Липня 2014 12:16
Нехай спершу захід двері відкриє. Там нема дурнів, як брати-москалі, бидла до себе не допускають
Батько Показати IP 19 Березня 2014 19:53
Підтримую владу України. Мусимо дати відпор окупанту. Іншої України в нас немає.
Не байдужа до Батько Показати IP 19 Березня 2014 20:07
Який відпор, ви що з сосни всі звалилися! Нас з РФ повязують сильні родинні звязки, це щоб поїхати в гості до припустімо сестри, потрібно їхати в Львів, вистояти чергу, подати документи, потім вдруге їхати забирати візу. Абсурд
Євген до Не байдужа Показати IP 19 Березня 2014 20:09
А кому зараз легко?
Лучанка до Не байдужа Показати IP 19 Березня 2014 20:15
Ви за всіх не росписуйтесь.
111 до Лучанка Показати IP 19 Березня 2014 20:25
Якщо ти не хочеш стояти за візою, то нехай твоя сестра їде до тебе
66669999 до 111 Показати IP 6 Червня 2014 14:02
Нада будет, приедет!!!
Анонім до Батько Показати IP 19 Березня 2014 21:26
https://www.youtube.com/watch?v=mtXZPxLdujQ
Вуйко до Батько Показати IP 28 Липня 2014 12:18
То йдіть добровольцем! І захищайте владу від народу!
тюмень Показати IP 19 Березня 2014 19:57
Действительно!зачем? Не зачем улыбаться когда плакать нужно! ((Не злорадствую!а поддерживаю людей!
100 Показати IP 19 Березня 2014 19:58
Ось це правильно
тюмень Показати IP 19 Березня 2014 19:59
А про окупантов не брехайте хоть соби!украина из россии
111 до тюмень Показати IP 19 Березня 2014 20:28
Зяких це пір Україна з Росії? Може навпаки (Росія з Київської Русі)
тюмень Показати IP 19 Березня 2014 20:04
На Украине богато героев було будэ ше! Дед мой ветеран он из любишова и прошол всю войну!даже маньжурию и китай! И ведь еще жив этот герой!
Анонім до тюмень Показати IP 19 Березня 2014 20:06
Дай йому Бог здоровя.Тільки зрозумійте ми не проти дружби з росіянами, ми проти Путінського проізвола
Анонім до тюмень Показати IP 19 Березня 2014 22:53
Дьякую всем за эту признательность!нам есть еще у гого поучиться! Тем более сегодня!
тюмень до аноним Показати IP 19 Березня 2014 20:12
Ну и что ему скажем?зачем ты Крым забрал,вот бы его нато забрало и нормально мы все уже воевали?
Йовік Показати IP 19 Березня 2014 20:13
Ще тепер 10метровою стіною огородитись
Анонім до Йовік Показати IP 19 Березня 2014 21:45
За какие деньги
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 20:17
Долой немытая Россия
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 20:20
Возможно только не от Украины я ж сына хотел до деда привезти а то уж 4 рокив а он ше не бачив!))а вообще решпем нп мы промтые парни а блльшие дчди! Но и мв ре можем стрплять в родную кровь!ты хоьь брат знаешь саолько Вкрмирупв с мьпм гоооде?)
ти до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 20:35
що Анонім тут написав?Розшифруй.
111 до ти Показати IP 19 Березня 2014 20:44
Та він в Росії мабуть до школи не ходив
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 20:21
Может и не мытая но мы родные!)
111 до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 20:31
Невже родичі забирають кімнату в твоєму будинку? Які ж це родичі, це-окупанти.
Анонім до 111 Показати IP 19 Березня 2014 21:12
То виходить що коли квартиру на кімнати поділили, то це було нормально. А коли тепер сусіди з певних кімнат вирішили ширму в коридорі переставити, то стало не так? Правильно, не треба з сусідом тепер здороватися. А ще краще йому в борщ наср*ти! Правда він потім це все заставить вижрати, але ж мені так хочеться!
Ігор Показати IP 19 Березня 2014 20:31
Слава БОГУ! Рабів до Раю не слід пускати!!!
Угу Показати IP 19 Березня 2014 20:39
В России на заработках примерно 3 млн украинцев. Приедут домой, в Украину. Работу искать.
111 до Угу Показати IP 19 Березня 2014 20:43
Ну й правильно. Чого ж українці мають піднімати завжди Росію
ййй Показати IP 19 Березня 2014 20:55
З такими сусідами і ворогів не треба
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 21:04
Погонять з Росії всіх українських заробітчан і люди лишаться без копійки.В Москві і в Росії більше 2 млн.українців-це поввна дупа.дожились
Балвану до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 21:08
Ти за своїх родичів переживаєш?Так працюй , а не коменти строчиш і тоді не будуть твої родичі на заробітки їздити)))
Анонім до Балвану Показати IP 19 Березня 2014 21:20
Слухай Балване, а де ж працювати, в ЄС? А ЄС хоче нас на роботу брати? А в неньці вже все розікрали, зарплати немає чим платити, та й на прожиття їх не вистачає. Останній "уряд" взагалі весь золотий запас з3.14див! Так де ж працювати? Чи жаба розпухла?
Украина-Тюмень Показати IP 19 Березня 2014 21:10
Все с вами ясно но вы все равно мои родные! Хоть и дурни! И так же в грудь будете стрелять?а шо вин казав? Да х..его знает вин же кацап! (((
Ваня Показати IP 20 Березня 2014 09:56
Ото полішучна позбиралась.Ви во все века соваєтесь по Росеях.А я ніколи нікуди не їздив і живу в Україні і працюю на своїй землі. Ото не совайтесь, а працюйте туту, на Волині, я не пропав і ви не пропадете.
Ваня Показати IP 20 Березня 2014 09:56
Ото полішучна позбиралась.Ви во все века соваєтесь по Росеях.А я ніколи нікуди не їздив і живу в Україні і працюю на своїй землі. Ото не совайтесь, а працюйте туту, на Волині, я не пропав і ви не пропадете.
я Показати IP 20 Березня 2014 12:14
О нет ! Ужас ужас ! Как же я поеду летом на заработки на Украину !?!?