USD 39.35 39.68
  • USD 39.35 39.68
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.80 9.95

УНА-УНСО перейменували в Правий сектор

24 Березня 2014 16:29
«Якщо ми ставимо перед собою політичні завдання, потрібно мати такий інструмент, як політична партія», - вважає очільник Правого сектору Волині Павло Данильчук.

Про це він повідомив під час прес-конференції у штабі Правого сектору із представниками ЗМІ сьогодні, 24 березня.

Так, на думку лідера Правого сектора, аби не «винаходити велосипед» і не створювати нової партії, у «Правий сектор» переіменували партію УНА-УНСО.

«Це - партія із двадцятилітнім існуванням. Ми хочемо змінити владу, але без участі в цій самій владі, ми цього зробити не зможемо», - наголосив він.

Разом з тим Данильчук зазначив, що Правий сектор існуватиме як громадсько-політичний рух. На його думку, це парамілітарна структура, яка мусить існувати в сучасних реаліях української держави.


Зі слів Павла Данильчука, принципом № 1 у роботі партії буде мобілізація чоловічого населення у лави Правого сектору.
«Ми патрулюємо держкордон з Білорусією. Ми й далі будемо працювати, поки буде загроза проникнення певних диверсійних груп і військових РФ на територію України», - наголосив він.
Також Данильчук зазначив, що Правий сектор й надалі працюватиме в люстраційному напрямку разом із предстаниками самооборони та автомайдану. Другим «китом», на якому триматиметься робота партії – антикорупційний напрямок. Керівник формації обіцяє реагувати на прояви серйозних корупційних дій.
«Люди звертаються, ми будемо перевіряти і, якщо інформація підтвердиться, реагувати. Це будемо робити разом з СБУ та правоохоронними органами. Рівненнська область уже має керівників, а от Волинська - гальмує», - резюмував він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
петя Показати IP 24 Березня 2014 16:43
ойой
Кузьмич до петя Показати IP 24 Березня 2014 16:46
Паша працюйте! Правий Сектор мало зробив для викриття на Волині різного роду злочинного елементу та корумпованих урядовців, також скажіть де знаходиться військовий злочинець Башкаленко, той який мав бути роздертий на шматки!
Любомльчанин до Кузьмич Показати IP 24 Березня 2014 16:54
Чого ти так спішиш, не все зразу, поступове Пс розбереться з цими хабарниками та запроданцями - два слова "Правий Сектор" і у хапуг, які є ще при владі, "трясуться колінця" ))) ДАНИЛЬЧУК - ТАК ТРИМАТИ !!!
Ок до Кузьмич Показати IP 24 Березня 2014 17:05
Давай давай, Паша, молодець, намотуй собі срок і оленям своїм. Знайомив вчора розказав, що два дня в коханки жив. Її дебіл не збори поїхав від ПС.
Оля до Ок Показати IP 24 Березня 2014 18:15
5++++++++++++++
Я знаю Показати IP 24 Березня 2014 16:55
Я знаю, кто на виборах йде на х....
Микола Показати IP 24 Березня 2014 17:04
На Волинських новинах і ВолиньПост стільки тролів працює проти ПРавого сектору....що це просто жах. Але ж люди всерівно підтримують Правий сектор, а ви тролі-щурики обламайтесь..
свобода на смак до Микола Показати IP 24 Березня 2014 17:26
Микола, поясніть - ЧОМУ люди мають підтримувати діі правого сектору? Що КОРИСТНОГО вони зробили для народу?
Анонім до свобода на смак Показати IP 24 Березня 2014 17:35
саме основне не дають долызти до корита хапугам це вжевеликий плюс
Вован до Анонім Показати IP 24 Березня 2014 18:03
Ну по тих призначеннях і тих що плануються в області, я б так не казав!:)))
Чено до Микола Показати IP 24 Березня 2014 19:14
кажучи кого не питаю про ПС, відповідь одна " д****и в комуфляжі" Та люди сміються з вас, і ніхто вас не боїться, це вже точно. У вас після зборів домашнє завдання - в інет і коменти строчити. То ви і є тролі, ще й бездарні.
іван до Микола Показати IP 25 Березня 2014 05:58
Неправда. Сектор забрехався. Я бачив як вони захищали провладних мерів в Володимирі та Нововолинську.А тут вже лапшу іншу чіпляєте. До д*пи ця люстрація - коли головні бандюки лишаються при владі! А Волинські новини працюють клас - опубліковують все що пишеш( крім матів). Якби всі продукти так працювали!!!
Лучанин Показати IP 24 Березня 2014 17:20
Дії "правого сектору" лише здавалися патріотичними, фактично їх вклад вирішальний в агресії Путіна по захвату Криму
Виталий Реалист Показати IP 24 Березня 2014 17:32
А куратор у них путинский кум по фамилии Медведчук, на дачу которого правый сектор не пускает даже милицию. Вот это новость, дожились. ПОЗОР!
коля Показати IP 24 Березня 2014 17:38
так тримати !!!не все зразу правильно робите хлопці задовбали ці кацапи брехуни
інший реаліст до коля Показати IP 24 Березня 2014 19:41
Малий ти ще, Коля, і т***ий від народження...
інший реаліст до коля Показати IP 24 Березня 2014 23:17
Слово тупий цілком літературне та не потребує приховування звіздочками))) Коля реально тупить.
Анонім до інший реаліст Показати IP 25 Березня 2014 06:54
ти чому на людей кидаешся )))