USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Як арештували губернатора-самозванця

6 Березня 2014 17:43
Правоохоронці затримали Павла Губарєва, який проголосив себе губернатором під час проросійського мітингу в Донецьку.

Про це на воїй сторрінці в Facebook написав журналіст Олексій Мацука, пишеЕспресо.TV.

“Все, тепер точно - Губарєва заарештували”, - написав Мацука.

Цю інформацію на своїй сторінці в Facebook підтвердив і сам Губарєв.

“5 хвилин тому Павла Губарєва заарештували представники СБУ в супроводі групи спецназу. Насильно закували в наручники і відвезли в невідомому напрямку”, - написав він.
Нагадаємо, вчора повідомлялося, що правоохоронці затримали Павла Губарєва, який проголосив себе губернатором під час проросійського мітингу в Донецьку. Однак Губарєв спостував інформацію про свій арешт.

Кримінальне провадження проти самопроголошеного “губернатора” здійснює не міліція, а Служба безпеки України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Лучанка Показати IP 6 Березня 2014 17:45
давно пора приструнити це бидлоття
НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 18:17
правильно !!!!! кількох провокаторів-самозванців посадять - інші затихнуть
титушко до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 19:20
ты имееш в турчинова яценюка и.т.д.
НЕЛУЧАНИН до титушко Показати IP 6 Березня 2014 20:41
ні, я маю на увазі кремлядських прихвостнів і таких **тушок, як ти
Боголюбы Показати IP 6 Березня 2014 18:29
Смотри Янек, как надо было работать,а не сопли живать.
Анонім до Боголюбы Показати IP 6 Березня 2014 18:55
100% порівняно з цими шакалами які боряться за владу яник скоро буде взірець демократії та дотриманння свобод....
Я Показати IP 6 Березня 2014 18:38
Плохая новость. Это вызовет новый виток сепаратизма
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 6 Березня 2014 18:54
це просто остудить голови проросійських маргіналів, які верещать "расія" і нікого не хочуть чути
s до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 19:53
Слухай остуживатель, зайди на такий сайт називається youtube.com вбий в пошук "донецк митинг" і говори після цього про проросійських маргіналів, чи людей в "спортивній формі" чи як там іще люблять казати, хватить дивитись зомбоящик, користуйся інетом і думай своєю головою
НЕЛУЧАНИН до s Показати IP 6 Березня 2014 20:44
автобуси в харкові з рашистами із бєлгорода - в інеті шукати, чи в харкові ? рашистських бойовиків, які поїздом їдуть на південь України, також в інеті шукати ?
Ярослав до Я Показати IP 6 Березня 2014 20:14
Да *иг там.Нічого не буде
титушко Показати IP 6 Березня 2014 18:45
а я на своий сторинци FB напысав шо эштон разом з паэтом арештувалы путина
mi-rasputin Показати IP 6 Березня 2014 18:51
a сбу, кто же его разбудил, неужели керри, продали страну -теперь пытаються сохранить теплые поджопники,
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 18:54
ЦИМ АРЕШТОМ ВИ ЛИШЕ СПРОВОКУВАЛИ СХІД.... ЧЕРГОВИЙ РАЗ ДОВЕЛИ ЩО ЗАХОДУ. МОЖНА ТО СХОДУ ЗАСЬ....
маха до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 19:21
цьго сопляка через тиждень ніхто не згадає
Валентина до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 20:17
Захід не ставав під прапорами Нато і не паклюжив українські прапори.
титушко до Валентина Показати IP 6 Березня 2014 21:41
вы паклюжили тех кто не воспринимал вашу точку зрения.и под нато будете отпр своих младших братьев на подавление майданов по африке и филлипинам.потому чтодолжны
ВолодиМИР до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 23:16
Путін сажає людей з плакатами"МИРУ МИР"А таким екстремістам треба донести правду,але це важко,мізки в курки більші ніж у хворого павлуши,Слабкий духом,от і зомбував путя.
сара Показати IP 6 Березня 2014 19:05
вот она причина Голодомора-украинцы готовы под руководством коломойских рвать друг -другу глотки.прав был Раковский Хаим (секретарь украины в 30)
Укр Показати IP 6 Березня 2014 20:07
хай с***ина кричить, що хоче, але розділяти країну *****!!!
Моліться Показати IP 6 Березня 2014 20:07
Тролі ви наступні.СБУ не спить))))
трол до Моліться Показати IP 6 Березня 2014 20:17
расслабся пацик ми і є СБУ
АДА до трол Показати IP 6 Березня 2014 20:20
Не ти чучело безробітне))))
Півнику до трол Показати IP 6 Березня 2014 20:31
Яке ти СБУ?Ти о**ун з худенькими ручками.Покажи своє лічіко
титушко до Моліться Показати IP 6 Березня 2014 20:40
сбу проспала не только самостийность но и свободу своих и наших детей -мы к осени все будем в рабстве финансовом.--Тролі ви наступні.СБУ не спить))))-вы их опустили и таки думаете они всей своей продажной душой за вами .имбицилами.можете удалять меняВН.за будущие убийства, грабежи, виноваты не те кто,стоял на майдане а те кто их поддерживал пирожками, словами на кухне ,на жж свечами в церкви.каждая следующая смерть на совести потребителей .с..ки пугают войной с россией но более вероятная волынь -галичина по религиоз признаку
s до титушко Показати IP 6 Березня 2014 21:04
все правильно сказав
НЕЛУЧАНИН до титушко Показати IP 6 Березня 2014 21:15
можеш не старатись. на заході міжнаціональна ворожнеча не пройде
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 21:23
я говорил межрелигийнаю мы для униатов как гои для ж/д
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 17:00
брехня
Ezy до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Березня 2014 02:52
1943
НЕЛУЧАНИН до Ezy Показати IP 7 Березня 2014 17:00
і що ?
Ландик Показати IP 6 Березня 2014 20:09
Тепер цей **рень отримає 15тку і вийде старим туберкульозником.Звичайно якщо повезе.
Губа до Ландик Показати IP 6 Березня 2014 20:30
Надіюсь він не вийде ніколи.Со*аці со*ача смерть
титушко до Губа Показати IP 6 Березня 2014 21:33
вы сжигали ,убивали своих сограждан-и звирячи убывци вас амнистувалы.а тут за право высловыты свои думки-собаке смерть.ну чтож миленько.
Русский Показати IP 6 Березня 2014 21:08
А крымских так нельзя? Аксенова и второго мудилку?
НЕЛУЧАНИН до Русский Показати IP 6 Березня 2014 21:16
цих швондєрів охороняють кремлядські військові, яких в криму нема
Русский Показати IP 6 Березня 2014 21:32
А если постараться? Альфа, я думаю, сможет, если захочет! Зато спокойнее станет точно! И не только в Крыму.
Lex Показати IP 7 Березня 2014 07:49
А еще донецкие могут привести пример ущемления и террора над русскими в Донецке и попросить защите у России. Ввод войск и прощай Донецкая область. Идиоты а не правительство.
НЕЛУЧАНИН до Lex Показати IP 7 Березня 2014 17:01
ідіоти в кремлі
пора Показати IP 7 Березня 2014 08:16
СБУ серйозно занятись москальськими тролями як диверсантами, іноземними агентами..давно пора захищати свій інформаційний простір
Я до пора Показати IP 7 Березня 2014 16:56
То давайте і мене посадимо за те що я не підтримую державний переворот, який називають Революцією; за те що рахую нову владу та СМИ - продажними виродками, які привели країну до розколу; за те що я проти ассоціації з ЄС та вступу до НАТО; за те що не хочу щоб біля моєї міськради майорів прапор тих - хто стільки горя приніс моїй родині та країні; за те що я проти правого сектору та не підтримую їхню ідеологію; за те що я сумую за своєю, колись вільною Україною, в якій не було місця агрессії та злоби. Давайте будемо затикати рот всім тим - хто не погоджується з вашою думкою!