Яценюк летить до Обами
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відбуває до Сполучених Штатів Америки для проведення зустрічей на вищому рівні, зокрема з Президентом США Бараком Обамою.
Про це заявив сам Яценюк у вівторок з трибуни Верховної Ради України, - повідомляє УНІАН.
«З вашого дозволу я відбуваю до США. У мене від імені уряду України будуть проведені зустрічі на найвищому рівні – зокрема з Президентом США Бараком Обамою», - сказав Яценюк.
Він зазначив, що переговори із США є вкрай важливими в контексті подій в Україні, оскільки США – це країна-підписант Будапештського меморандуму про гарантії безпеки України. «США - це країна-гарант, це країна, яка підписала Будапештський меморандум. Це країна, яка, як і весь світ, жорстко висловилася за територіальну цілісність України і виставила вимогу Росії, як також учасникові Будапештського меморандуму, негайно виконати міжнародні договори та угоди, зупинити військову агресію і сісти за стіл переговорів», - сказав Яценюк.
При цьому він ще раз підтвердив, що Україна готова до прозорих переговорів з Російською Федерацією.
Раніше Яценюк закликав Верховну Раду України звернутися до країн, що підписали Будапештську угоду про гарантії безпеки України, з проханням забезпечити безпеку нашої країни.
При цьому він зазначив, що у разі, якщо такі гарантії не будуть надані, виникне питання до всієї світової спільноти. «Моє звернення до західних партнерів таке: якщо ви не забезпечите гарантії, прописані в Будапештському меморандумі, тоді поясніть, будь ласка, як ви переконуватимете Іран або Північну Корею позбутися статусу ядерних держав, якщо гарантій світ не даватиме?», - зазначив прем'єр-міністр України.
Як повідомляв УНІАН, США, країни НАТО і Європейський Союз поки що не розглядають можливості військової присутності в Україні, сконцентрувавшись на дипломатичному вирішенні ситуації в Криму. Водночас держсекретар Джон Керрі зазначав, що США готові працювати з союзниками, щоб сприяти прямому діалогу між Росією і Україною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це заявив сам Яценюк у вівторок з трибуни Верховної Ради України, - повідомляє УНІАН.
«З вашого дозволу я відбуваю до США. У мене від імені уряду України будуть проведені зустрічі на найвищому рівні – зокрема з Президентом США Бараком Обамою», - сказав Яценюк.
Він зазначив, що переговори із США є вкрай важливими в контексті подій в Україні, оскільки США – це країна-підписант Будапештського меморандуму про гарантії безпеки України. «США - це країна-гарант, це країна, яка підписала Будапештський меморандум. Це країна, яка, як і весь світ, жорстко висловилася за територіальну цілісність України і виставила вимогу Росії, як також учасникові Будапештського меморандуму, негайно виконати міжнародні договори та угоди, зупинити військову агресію і сісти за стіл переговорів», - сказав Яценюк.
При цьому він ще раз підтвердив, що Україна готова до прозорих переговорів з Російською Федерацією.
Раніше Яценюк закликав Верховну Раду України звернутися до країн, що підписали Будапештську угоду про гарантії безпеки України, з проханням забезпечити безпеку нашої країни.
При цьому він зазначив, що у разі, якщо такі гарантії не будуть надані, виникне питання до всієї світової спільноти. «Моє звернення до західних партнерів таке: якщо ви не забезпечите гарантії, прописані в Будапештському меморандумі, тоді поясніть, будь ласка, як ви переконуватимете Іран або Північну Корею позбутися статусу ядерних держав, якщо гарантій світ не даватиме?», - зазначив прем'єр-міністр України.
Як повідомляв УНІАН, США, країни НАТО і Європейський Союз поки що не розглядають можливості військової присутності в Україні, сконцентрувавшись на дипломатичному вирішенні ситуації в Криму. Водночас держсекретар Джон Керрі зазначав, що США готові працювати з союзниками, щоб сприяти прямому діалогу між Росією і Україною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Улетай
Показати IP
11 Березня 2014 13:34
"ЯЦЕНЮК ЛЕТИТЬ ДО ОБАМИ",- он что, муха?
Анонім до Улетай
Показати IP
11 Березня 2014 16:54
жид пархатий...
304
Показати IP
11 Березня 2014 13:48
а шоб ты не вернулся!
Анонім
Показати IP
11 Березня 2014 14:15
на поклон, милостыню просить,
небайдужий
Показати IP
11 Березня 2014 14:36
Ось така справжня незалежність нинішньої влади, як школяр, що провинився викликаний на килим до дяді Сема, перепошую, до дяді Барака...
Анонім
Показати IP
12 Березня 2014 01:05
американцям пощастило у них був Рузвельт, а тепер Обама,а у нас поки що похвастатися нема ким, можливо нові не підведуть.
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.