USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ЄС готовий до подальших санкцій щодо Росії

15 Серпня 2014 22:40
Розглянути подальші санкції щодо Росії готова Рада міністрів закордонних справ ЄС, - інформує Gazeta.ua.

Йдеться про це у звіті згідно з результатами позачергового засідання Ради.

"Рада спільно з комісією і Верховним представником Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки, бере участь у моніторингу та оцінці цих заходів, і готова розглянути питання про подальші дії залежно від розвитку ситуації", - повідомляється у висновках.

У Раді міністрів також визнали розчарування з приводу російського ембарго на імпорт окремих видів сільськогосподарської продукції, виробленої в ЄС і висловили сподівання, що інші країни утримаються від "заходів, які спрямовані на освоєння нових торгових можливостей, що виникли від введення російського ембарго".

Окрім того, відповідно до висновків, нещодавні економічні санкції Росії щодо України є невиправданими та такими, що "підривають трьохсторонній переговорний процес щодо впливу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС".

Рада застерегла Росію від застосування подібних заходів щодо інших країн Східного партнерства, що ратифікували УА, та закликала Єврокомісію підтримати ці держави у разі потреби.

Нагадаємо,раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Росія отримала санкції від США та Японії. Окрім того, ЄС ввів санкції третього рівня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 23:07
коментар було видалено
Аноніму Показати IP 15 Серпня 2014 23:19
Не гоні пургу.
Анонім до Аноніму Показати IP 15 Серпня 2014 23:25
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 23:37
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 15 Серпня 2014 23:57
Власти Армении рассматривают возможность увеличения объемов экспорта своей сельскохозяйственной продукции в Россию. Об этом шла речь сегодня вечером на встрече премьер-министра страны Овика Абрамяна с руководителями ряда компаний республики. Глава правительства призвал в течение недели изучить производственный потенциал, ресурсы и экспортные возможности предприятий Армении. Одновременно глава правительства подтвердил, что ждет от предпринимателей конкретных предложений.
Дончанин Показати IP 16 Серпня 2014 01:19
А теперь по ЕС: "Совет ЕС призывает в скорейшие сроки найти рациональный и политический выход из ситуации на Украине, говорится в итоговом заявлении заседания Совета министров иностранных дел ЕС по Украине, распространенном в пятницу. «Необходимость найти рациональный политический выход из кризиса стала вопросом исключительной срочности», - отмечается в заявлении, которое цитирует «Интерфакс»."
Анонім до Дончанин Показати IP 16 Серпня 2014 10:56
Говоря проще, Россия играючи нагнула ЕС и им сейчас не до жовто-блакитных попугайчиков. И я буду ОЧЕНЬ удивлен, если к новому году поропетр будет на территории Украины и при этом на свободе.
Андрей Воронов Показати IP 16 Серпня 2014 01:49
коментар було видалено
Peter Показати IP 16 Серпня 2014 05:11
wtf Donetck ???Sho za bred?
Freedom Показати IP 16 Серпня 2014 05:15
UE ES byde gasutu parashy i ce fakt!!!Byde na kozhni sankciji vidpovid sankcijamu!!Do togo chasy poku parasha zrozymije scho wona realno parasha !!!!A chomy armenija ranishe ne transportyvala svojy prodykcijy na roijskij runok?
Дончанин Показати IP 16 Серпня 2014 08:35
Еще один итог санкций против России: "В Соединённых штатах Америки в июне 2014 года был зафиксирован чистый отток иностранного капитала в размере $153,5 млрд. Об этом сообщает РБК со ссылкой на ежемесячный отчёт Министерства финансов США. Всего частные иностранные инвесторы вывели $156,9 млрд. Суммарный приток вложений иностранных государственных структур составил $3,4 млрд."
Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 08:57
Короче, Украине не дождаться подачек с запада. У них сейчас у самих проблем резко добавилось. И да.Можете свои баны себе в жопу засунуть.
peter to dounbas до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 23:06
Дурень це у тебе проблеми,і не малі з головою
українець Показати IP 16 Серпня 2014 10:03
У Росії санкціїї- А ЦІНИ ЧОГОСЬ У НАС РОСТУТЬ КОЖЕН ДЕНЬ, А ДЕШЕВШАЄ ТІЛЬКИ ГРИВНЯ!!!!
патріот до українець Показати IP 16 Серпня 2014 10:42
Бо люди ще не зрозуміли що це за санкції і проти кого йде війна, а Україну лише використовують і страждати більш за всіх буде лише Україна!!! Ви спочатку подивіться на зовнішній борг США, а потім робіть висновки...
peter to daunbas до патріот Показати IP 16 Серпня 2014 23:11
До чого тут борг США>>???Зроби свій аналітичний висновок,по цьому питанні,я просто більш ніж впевнений ти не патріот , а просто тріпло!!!
Анонім до українець Показати IP 16 Серпня 2014 10:47
Надо ж! Всего-то времени прошло - с ноября 13 по август 14. Четырестачетыреанцы начали что-то подозревать...
peter to dounbas Показати IP 16 Серпня 2014 11:10
Ці 150 мільярдів, 0,0002% від обороту бакса)))) А от для Росії відтік цього року склав близько 90 мільярдів, і це за неповний рік, і при тому, що весь торговий баланс в Росії 500 мільярдів доларів))) ))))
Анонім до peter to dounbas Показати IP 16 Серпня 2014 11:15
А у 404-й какой баланс?
Дончанин до peter to dounbas Показати IP 16 Серпня 2014 12:43
"Ці 150 мільярдів, 0,0002% від обороту бакса" - ты забыл добавить слово "мирового". Вопрос 1: чем обеспечен доллар окромя продажей нефти и газа за баксы? Вопрос 2: В какой валюте, точнее говоря, в каких валютах, будут оплачиваться все заключаемые с определенного момента времени контракты России?
Анонім до Дончанин Показати IP 16 Серпня 2014 22:34
Answer 1:Росія сьогодні експортує товарів і послуг приблизно на $ 500 млрд на рік. Світовий ринок обміну валюти провертає в 10 разів більше - за 1 день. Вплив Росії на цей ринок при створеної необхідності купувати рублі і розплачуватися ними за російський експорт складе цілих 0,03% від обсягу. Обсяг доларових операцій на світовому валютному ринку складає 87%. Якщо навіть припустити, що переведення російського експорту в рублі виведе ці $ 500 млрд на рік з доларового ринку, обсяг операцій в доларі впаде на 0,03 / 0,87 = 0,0345% - величину, складову приблизно 1% від звичайних річних коливань. З іншого боку, з урахуванням середньої швидкості обігу грошей на ринку близько 3х, обсяг доларів, задіяних у всіх операціях з експорту Росії сьогодні, становить максимум близько $ 170 млрд, що не перевищує 1-2% від американського М3. Навряд чи долар хоч якось відчує таку втрату. А якщо відчує, то тільки з полегшенням зітхне: невелике зниження попиту приведе до невеликого зниження вартості долара, а значить - до невеликого, але зниженню вартості зовнішнього боргу, внутрішніх зобов'язань та збільшенню конкурентоспроможності внутрішнього виробника в США.
peter to dounbas до Дончанин Показати IP 16 Серпня 2014 22:37
Є який сенс відповідати на 2 питання?????
peter to dounbas до peter to dounbas Показати IP 16 Серпня 2014 22:41
будь ласка, дай мені відповідь: У яких банків будуть купувати рублі платники?
peter to dounbas Показати IP 16 Серпня 2014 11:19
404???
Анонім до peter to dounbas Показати IP 16 Серпня 2014 11:43
Лень объяснять. Гугль в помощь.
Анонім до peter to dounbas Показати IP 16 Серпня 2014 11:44
Набери в поисковике "страна 404" :)))
peter to dounbas Показати IP 16 Серпня 2014 11:48
А хто від цього закону(404)постраждав в Україні??? А тролі я бачу запанікували!заробіток як не як)))
peter to dounbas Показати IP 16 Серпня 2014 11:50
Внимание! Это статья про нечто, имеющее отношение к политике. Она, вне всякого сомнения, заангажирована в чью-то пользу. about 404
AIIAX Показати IP 16 Серпня 2014 14:55
Тепер надіюсь люди побачять, за що вони стояли...Ось вам, і ЄС і Америка, їм до нас всерівно, а люди в нас як дурні вірили в це все і ось тепер шо маємо те маємо...!
peter to dounbas до AIIAX Показати IP 16 Серпня 2014 23:00
Друже про що ти говориш?Ти хочеш щоб США чи Європа подумала про тебе,твоя проблема що ти надієшся на усіх крім себе!! Без боротьби ніколи небуває перемоги!!Життя це боротьба, боротьба за крашче життя!!І твоє скиглення показує хто ти!!! Ми Українці славний народ! Як сказано у одному прекрасному укр фільмі "Чорна долина ":Наш народ незнає сторінок ганьби, а знає лиш діла трагічні,або ГЕРОЇЧНІ!!!
AIIAX до peter to dounbas Показати IP 17 Серпня 2014 10:15
''Друже про що ти говориш?Ти хочеш щоб США чи Європа подумала про тебе,твоя проблема що ти надієшся на усіх крім себе!!''....То вони тепер нічого не мають робити, а за що тоді люди стояли стояли всіж кричали Хочемо до Європи,хочемо в ЄС...я не кажу що я не зате щоб Україна боролася за себе, але люди в нас дивні видно МАЙДАН 2005 їх ще нічого не навчив..Я в ЄС не прошуся тому що знаю що там жити не так добре як це показують по телевізору...Люди думають що ЄС це відразу великі зарплати,стипендії по 300-400$ великі пенсії...але це не так тому я надіюсь що люди будуть більш уважнішими до того за що вони добиваються...то мущо перш за все ЄС вигідний мабуть тільки для наших політиків щоб стянути з людей по більше БАБЛА і перші дні це доказують повишення тарифів,війна,просування своїх людей до влади...А людям від цьго не лагше,і всі тепер плачуть, де взяти гроші щоб прожити....тепер думай за що боримось на те і напоримось!)