USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ЄС не буде розглядати безвіз з Україною в жовтні

12 Жовтня 2016 10:21
Питання про затвердження безвізового режиму Україна-ЄС не винесли на порядок денний сесії Європарламенту, яка пройде 24-27 жовтня в Страсбурзі. На порядку денному Європарламенту також відсутній пункт про затвердження візової лібералізації для Грузії.

Про це свідчить проект порядку, опублікований на сайті Європарламенту, — повідомляє Корреспондент.net.

У документі також відсутній пункт про затвердження візової лібералізації для Грузії і розгляд питання так званого механізму призупинення безвізового режиму.

Зазначимо, що затримка із затвердженням цього механізму є головною перешкодою для скасування віз для України і Грузії.

Днями глава МЗС України Павло Клімкін заявляв, що Україна отримає рішення ЄС щодо безвізу в жовтні-листопаді.

Наприкінці минулого місяця представник комітету Європарламенту повідомила, що переговори щодо безвізу почнуть негайно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
і Показати IP 12 Жовтня 2016 10:42
правильно зроблять
осел Показати IP 12 Жовтня 2016 10:49
Морква все дальше
анонім Показати IP 12 Жовтня 2016 10:54
дурень думкою багатіє. так і ми ЄС.
представник Чугункин Показати IP 12 Жовтня 2016 10:57
Комітет Європарламенту із громадянських свобод та внутрішніх справ (LIBE) в ВР куча комитетов,:например комитет зазиты прав ЛГТБ
Саша Показати IP 12 Жовтня 2016 11:05
Я не вірю що таку золоту жилу як продаж віз, черг, послуг з їх оформлення і т.д. прикриють... )))
Луцьк Показати IP 12 Жовтня 2016 11:09
Хто б сумнівався!
123 Показати IP 12 Жовтня 2016 11:16
Скільки вже можна, та скажіть людям правду, що нас туди ніхто не хоче брати, бо в нас не зроблена ні одна реформа, Це не влада, а цирк.
Че Показати IP 12 Жовтня 2016 11:22
Шо, апять?
Че Показати IP 12 Жовтня 2016 11:23
"Приходите завтра, вы ужо как пятый день приходите сегодня"
123 Показати IP 12 Жовтня 2016 11:25
ни в жовтни. ни в листопади. ни в грудни...ни- ког- да !
321 Показати IP 12 Жовтня 2016 11:37
а кому він треба, це з 10 зароблених євро треба віддавати в ЄС 6 євро ... привезуть сюди всі шкідливі підприємства, будуть утилізувати відходи, і законим способом будуть вивозити ресурси країни (чорноземи, вугілля, руди і т.д...) а платимуть копійки, будемо рабами зато в ЄС. Великобританія правильно робить що виходить звідти...
Sieger до 321 Показати IP 12 Жовтня 2016 16:56
Ще і всяких чорнод*пих мавп понаїде, будуть свої "права людини" качати. Поки в нас їх мало і ведуть себе більш-менш по-людськи, бо розуміють, що в разі чого розмова з ними коротка буде, бо тут їм не Європа, тут в разі чого по пиці б'ють, а не "занепокоєність висловлюють". А буде безвіз, то настане повний звіздець.
Кук до Sieger Показати IP 13 Жовтня 2016 06:29
Згодна
Лучанин до Sieger Показати IP 13 Жовтня 2016 13:16
Ця як ти кажеш мавпа хочаб знає свої права і відстоює зі зброєю а ти вибач на слові кусок г*вна об якого можна витерти ноги і накрити куском паперу який називається закон. Все на свої місця якраз то поставив Кольт- хто знає той зрозуміє.
Свинорил Показати IP 12 Жовтня 2016 12:53
Я дуже довго ждав безвiз Вже став я стар, ще й кер повiс