USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Безвізовий режим України з ЄС знову відтерміновують

20 Травня 2016 23:43
Питання надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом не розглядатимуть в найближчі місяці.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казньов, - повідомляє Еспресо з посиланням на Europe Online.

«Це питання не може бути розглянуте в найближчі тижні й місяці», - сказав Бернар Казньов.

Позицію француза поділяє й міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр, який заявив, що «жодних нових рішень щодо візової лібералізації не буде прийнято до затвердження механізму швидкої зупинки безвізового режиму».

Нагадємо, у січні Європарламент підтримав безвізовий режим для українців. Очікували, що Україна може отримати безвізовий режим з країнами Євросоюзу на саміті країн «Східного партнерства» в Ризі, який відбудеться 21-22 травня цього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 21 Травня 2016 00:13
Европа знае що коли настане безвізовий режим, тоді до людей вернеться свідомість і люди все може зрозуміють. Бо він нічого не дасть, хто іздив той іздить, а в кого нема грошей то він і так нікуди не поіде, хіба що бомжувати.А настане він тоді коли сігарети будуть коштувати по курсу гривні мінімум 2евро, водка 0.5- 5 евро. Коли ціни будуть чуть нижчі ніж в Польщі.
Анонім Показати IP 21 Травня 2016 00:17
Посол Франции в РФ Жан-Морис Рипер заявил, что французская сторона выступает за полную отмену краткосрочных виз для российских туристов, так как не видит угрозы эмиграции из России.
хто б сумнівався Показати IP 21 Травня 2016 00:19
всі , хто зможе, звідти звалять. Де ж вони рабів собі наберуть, аби працювали дарма ????
Анонім Показати IP 21 Травня 2016 00:28
Зарплата буде 400 евро, 150евро комуналка, 50евро страховка житла, медицинська. Податок на житло, на зарплату за рік, на проживання в місті,селі. Податок на телевезійну точку. Ото вже заживем!!!
555777 Показати IP 21 Травня 2016 01:00
Ле Ша Те Мі Кантаре )))
555777 Показати IP 21 Травня 2016 01:01
Без ло... і життя пло....
Василь Показати IP 21 Травня 2016 01:56
Шо, знову повна зрадниця?!
А до Василь Показати IP 21 Травня 2016 09:59
А нє, повна ж**ниця!
40а Показати IP 21 Травня 2016 04:53
Морква перед носом у осла, а він йде та йде
Віктор Показати IP 21 Травня 2016 08:13
Скачіть дурні, скачіть. Школа маси людей, яка загинула піддавшись тим гнидам як маріонетки. Потрібно жити в своїй країні, розвивати свою економіку, культуру і т.д., а не чекати безвізового режиму, щоб чухнути звідси. Ось такі реалії і це ще не кінець.
ВАСЯ Показати IP 21 Травня 2016 09:04
УРА... СКОРО БУДУ ЇСТИ ПІЦУ В ЄС. РОКІВ ЧЕРЕЗ 10 ...
Андрій до ВАСЯ Показати IP 21 Травня 2016 10:00
Вставними зубами
Анонім до ВАСЯ Показати IP 21 Травня 2016 10:08
Нє,Вася, років через 100
Лучанин Показати IP 21 Травня 2016 09:41
***** почитали, помріяли .... і до роботи !!!! На офшори заробляти
А Показати IP 21 Травня 2016 10:25
А де наші "громадські діячі та активісти, герої, волонтери і т.д."? Коли виїзд на пікет під представництва ЄС? Свої шини, побиті на наших эвропейских дорогах брати, чи там дадуть?
Корінний лучанин Показати IP 21 Травня 2016 10:33
Мені цікаво знати, що ПЕТРО знову буде "лепетати" про безвізовий режим? Дурну мову його набридло чути, він просто українців розводить і має їх за дурнів. Гниле нутро у нашого президента. Я вважаю , що у ЄС його його давно розкусили. А Україну ніхто не буде витягувати з економічної кабали в яку завели наші "керманичі". Ми українці винні, що обрали цих олігархів у владу. Завдяки їм ми стали країною третього світу як ГАБОН, УГАНДА і інш. афрокраїни. 2000 доларів ВВП на одну людину в УКРАЇНІ - це є ГАНЬБА, коли у ПОЛЬЩІ 26000 доларів. Поляки вже обійшли Португалію по достатку.
Петька до Корінний лучанин Показати IP 21 Травня 2016 16:30
Що би він не лепетав, повірте слухачі знайдуться і немало. Не одне покоління треба, щоб зрозуміти одну просту істину - ніхто за нас нічого не зробить, не прийде такий дядько який забере в багатих і роздасть бідним. В нас люди сидять і в рот все життя комусь заглядають, месію ждуть, при цьому зовсім не розуміють, що достойне життя починається з простих речей і власне почуття власної гідності. І поки кидаючи папірець не в смітник, і голосуюючи на виборах чисто формально, бо в голові постійно думка "я нічого не вирішую, а папірець хай двірник прибирає бо йому за це гроші платять", наша країна ніколи не викарабкається з лайна, бо лайно в голові.