USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Заступника голови Луцької райради так і не обрали

23 Листопада 2015 13:40
Депутати не змогли обрати заступника голови Луцької районної ради під час сесії 23 листопада, – пише видання «Слава праці» у Фейсбуці.

Нагадаємо, головою Луцької райради став представник УКРОПу Валентин Приходько, 1979 року народження. Валентин Васильович працює завідувачем Лищенського дошкільного навчального закладу. Досвід роботи у представницькій владі для чоловіка – перший. На посаду голови його підтримало 19 колег-депутатів.

Так, Валентин Приходько вніс кандидатуру на посаду свого заступника Вадима Веремчука від «Свободи». За нього депутати голосували двічі.

Після першого «провалу» оголосили 30-хвилинну перерву.

Вдруге з 30 присутніх депутатів «за» проголосувало 16, проти – 14. Заступника вчергове не обрано.

Додамо, що також у Луцькій районній раді утворили дві фракції – "Аграрну", яка очолив Ігор Члек, і "Свободу", яка очолила Марія Пивовар.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
маяки Показати IP 23 Листопада 2015 14:03
а що бракує -16 за, 14 - проти, значить обрали!!! на 2 голоси більше яку ще арифметику треба?
Анонім до маяки Показати IP 23 Листопада 2015 20:03
Арифметика - арифметикой, а закон - это Закон.
Свобода Показати IP 23 Листопада 2015 14:05
Веремчука в тюрму, а не в заступники. Це ж схемщик.
Оса Показати IP 23 Листопада 2015 14:07
Він вже був засуджений за кражі, коли працював в міліції.
містер до Оса Показати IP 23 Листопада 2015 15:38
може це про Волошенюка мова??
Санта Барбара Показати IP 23 Листопада 2015 14:09
Нехоче веремчук розлуки .....
Кріс Показати IP 23 Листопада 2015 14:57
Сидит ворона на с@ку, во рту сыр. Внизу лиса бежит: анекдoтoв.nеt — ворона, ты на выборы пойдешь? — нет!! Сыр выпадает Ворона сидит и думает, если бы я сказала "да" что нибудь изменилось бы?
Луцьк до маяки Показати IP 23 Листопада 2015 15:52
В Маяках явно проблеми з математикою і знанням Закону.
Анонім до Луцьк до маяки Показати IP 23 Листопада 2015 20:05
Не наговаривай на человека. Арифметику он знает.
Оса містеру Показати IP 23 Листопада 2015 15:54
І той такий же.
анетта Показати IP 23 Листопада 2015 16:08
веремчука треба головою давно обрати,а той хто в яслах-то хай і сидить в яслах!Чи може це одне й те ж - що з депутатами що з ясельками!
Бандура Показати IP 23 Листопада 2015 16:29
Щодо арифметики... В Луцькій районній раді 34 обраних депутати, а відповідно щоб прийняти рішення (обрати заступника) голосів "за" має бути 18 - 50% від загального складу ради +1 голос....
бовдура до Бандура Показати IP 23 Листопада 2015 17:07
50% від 34 буде 17. перевіримо 50%=1/2. 34:2=17, 17х2=34. Отже 17+1 голос) Вчіть арихвметику)
Бандура до бовдура Показати IP 23 Листопада 2015 23:34
Я й написав - 18. Уважно читай...
Депутат Показати IP 23 Листопада 2015 17:27
Краще голова з ясель ніж не виправлений у тюрмі веремчук. Вам же пишуть, що він корупціонер, а ще він деб.л. Подивіться на фізіономію і все стане зрозуміло.
Анонім до Депутат Показати IP 23 Листопада 2015 20:06
А чим інші там відрізняються від нього?
Школа Показати IP 23 Листопада 2015 17:35
Ваш Веремчук більше похожий на колгоспного хряка: не митий, без мізків і безграмотний. А красти - це притаманно і тваринам. Не зрозуміло тільки чому підтримує його УКРОП. ??????????
містеру Показати IP 23 Листопада 2015 17:42
наберіть в гуглі " європейський суд вперше виправдав волинянина", побачите хто такий веремчук
123 до містеру Показати IP 23 Листопада 2015 19:43
Набрав і що ? Нічого немає !
Цікаво до містеру Показати IP 24 Листопада 2015 09:28
А конкретнішу ссилку можна вказати?
олексій Показати IP 23 Листопада 2015 17:53
Буде рада-дитсад. Сміх
ярмольський Показати IP 23 Листопада 2015 20:11
проголосуйте за мою відставку а то достав вже гунчик.
Луцький район Показати IP 23 Листопада 2015 20:37
Веремчук найбільше зробив для району в порівнянні з іншими депутатами попереднього скликаня
теж Луцький район до Луцький район Показати IP 24 Листопада 2015 09:31
ну, найбільше веремчук зробив язиком - все, що він вміє робити, це приписувати собі чужі досягнення
Маяки Показати IP 23 Листопада 2015 20:39
Та на Веремчуку та Луцькрайрада і трималася останні роки
депутатам Показати IP 23 Листопада 2015 21:02
члек був головою фракції народний фронт в попередньому скликанні
олексій Показати IP 23 Листопада 2015 22:15
Молоді хлопці з укропу переграли 'політичних монстрів' зі свободи. Молодці хлопці. Так тримати. 'Стратеги' від свободи переграли самі себе.сміх,тай годі.
Боратин Показати IP 24 Листопада 2015 08:30
Що твій веремчук зробив для району?Покажи. Ви свободовські вирод.и на чолі з пту-шником Цейком. Де Веремчук вкрав покажуть директори шкіл ,лікарі і інші
анетта Показати IP 24 Листопада 2015 11:44
Панове!Мова йде про того,хто очолив райраду!Гіршого варіанту ніж ясельки в райраді годі й шукати!Це ж який шлях треба подолати,щоб хоча б до школи дорости!
ольга. Показати IP 24 Листопада 2015 18:51
Ех,свобода-свобода. Хлопці-жартівники. І то ж треба так лоханутися із вибором зама. Укроп-красава. А новий голова навчиться.
читачам Показати IP 6 Грудня 2015 10:52
http://p-p.com.ua/articles/64505/..ось такий веремчук, на дворі війна а він коханку на роботу прийняв