USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Збройні сили України розпочали спецоперації в Краматорську і Слов'янську

15 Квітня 2014 17:07
Збройні сили України проводять спецоперацію в Краматорську в рамках антитерористичної операції, - повідомляє Інтерфакс.

"У даний час проходить спецоперація в Краматорську", - повідомили в прес-службі Міноборони, коментуючи інформацію місцевих ЗМІ та очевидців про наявність військової техніки та звуку пострілів в цьому місті.

Інших коментарів прес-служба Міноборони не дає.



Як повідомляють "Новости Донбасса", згідно з інформацією очевидців, на території краматорського аеродрому чутні автоматичні черги і літав український винищувач, потім з'явився ще один. Літак літає низько над сепаратистами, які відкрили по ньому вогонь.



Разом з тим, згідно з повідомленням "Ехо Москви", прихильники федералізації виставили блокпост в кілометрі від аеродрому і далі нікого не пускають. Як повідомляють активісти, в їх рядах є поранені. Проте підтвердити або спростувати це інформацію поки неможливо.

У місто Слов'янськ, де діють сепаратисти та російські диверсанти, також увійшла колона українських військ. Про це повідомила у своєму Twitter журналістка Анна Лазарєва.

Подібну інформацію поширив у своєму Facebook і Ілля Варламов."До Слов'янська щойно увійшла колона МВС України: з 500 військових, 20 БТРів, 2 вертольоти, кілька автобусів", - повідомив він.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Olha Показати IP 15 Квітня 2014 18:06
З приходом нелегітимної влади Україна отримала війну і неможливість проведення реформ.Може ВР візьметься за розум і відправить геть хунту з її війною,яку вона нав'язала Україні? Потім запросить легітимного президента для формування уряду національної довіри?Чи краще для ВР війна ?
Ціпа до Olha Показати IP 15 Квітня 2014 18:24
коментар було видалено
Ірина до Olha Показати IP 15 Квітня 2014 18:49
Да всю цю Раду треба відправляти вже!! І тоді всі заспокояться. Прийшли такіж самі бандюки!!!
Olha до Ірина Показати IP 15 Квітня 2014 19:02
Ви праві.В Україні ще небуло гіршої ВР і хунти.
Володимир Показати IP 15 Квітня 2014 18:23
Війна проти сепаратистів і окупантів є визвольною, що виправдовується міжнародним правом. Януковича вже запросили в Україну через Генпрокуратуру, але цей путінський васал боїться власного народу, перед яким тяжко завинив.
Olha до Володимир Показати IP 15 Квітня 2014 18:41
А чим завинив так тяжко Янукович перед народом?Будь ласка ,детальніше з цього місця.
Лучанин до Olha Показати IP 15 Квітня 2014 18:53
Не прикидайтеся дурепою
також лучанин до Лучанин Показати IP 15 Квітня 2014 21:38
А чого їй прикидатися, вона і э дурепа. Вона напевно самозадовольняэться від эвнуховича.
ІВАН до Володимир Показати IP 15 Квітня 2014 18:56
Яких це сепаратистів... Так нас також називали сепаратистами... Люди стоять за свою землю - і правильно роблять!! І нашим хлопцям немає чого туди їхати. Це їхня хата і хай самі собі вирішують. Крим проголосував - от і результат! Чому наші і бояться референдуму... Бо знають, що ніхто за них не проголосує. Я особисто, щей пінька давби!!!
Сергій Показати IP 15 Квітня 2014 18:50
Olha мабуть ви марсіанка.Яка вчора прилетіла на землю).
эдина країна до Сергій Показати IP 15 Квітня 2014 22:05
Вона не марсіанка, а ригоаналка, і це вже діагноз.
До Сергія Показати IP 15 Квітня 2014 19:34
А ти де* іл
Хунта Показати IP 15 Квітня 2014 20:15
Хунта показывает, как надо было действовать Януковичу... Лидеров хунты арестовать, а майдан разбомбить. Отаке...
Анонім до Хунта Показати IP 15 Квітня 2014 20:26
Угу, як в Тунісі, Лівії і особливо Сирії...
сам ти до Хунта Показати IP 15 Квітня 2014 22:11
А тебе на кол посадити і бажано на майдані. Отаке ти чувирло
гпз28 до сам ти Показати IP 15 Квітня 2014 22:36
много уже посадили ,несогласных с вашей точкой зрения.зачем мужика с области повесили на каркасе ёлки.?
Igorock до Хунта Показати IP 15 Квітня 2014 22:15
Так Янукович заявляв, що ніяка влада не варта і краплі людської крові та амністії оголошував, ніяк не віддавав наказу про остаточний розгін майдану, і мирний договір 21го підписав. Ось такий він виявляється злочинець.
титушко Показати IP 15 Квітня 2014 22:08
что они так ищут в словянске?обычный райцентр.
Анонім до титушко Показати IP 15 Квітня 2014 22:17
Це вже місто-ГЕРОЙ!!!!!
Василь Показати IP 15 Квітня 2014 22:12
Вбивці. Ви поплатитесь за такі дії. Об'явили терористичну операцію, сміх курам. Одумайтесь, жителі Волині! Бездіяльність теж злочин. Якщо Ви будите мовчати і не як не реагувати на дії теперішньої влади, значить ви такі самі вбивці як ті бандеровці. Робіть висновки і потім не обіжайтесь, коли почнеться громадянська війна. Коли ваших дітей, яких зараз забирають в армію, будуть массово привозити в цинкових гробницях. Пора вийти на вулицю и сказати, що Західна Україна проти терору, проти крові. Якщо цього не зробити - буде багато крові на ваших руках.
оля до Василь Показати IP 15 Квітня 2014 22:16
Який ви молодець.Гонять наших західняків на смерть бо спекулюють ніби то на російській загрозі- а загроза тут в Києві на місцях.Що будемо вмирати ми і наші діти,чоловіки за Турчинова і ко?Схаменіться давайте це зупинемо.Лише одна вимога східняків-референдум невже це так багато?Чи не здійсненне?
Igorock до Василь Показати IP 15 Квітня 2014 22:21
А тепер нехай задумаються усі хто СМСки по 5 гр. відправляв, можливо саме за ваші гроші придбали кулю, яка вбила беззбройну людину? І саме ваші руки тепер у крові, від якої не відмитися!
Василь до Igorock Показати IP 15 Квітня 2014 22:50
Не копійки не плачу україньскій владі з 2002 року.
Анонім Показати IP 15 Квітня 2014 22:13
Люди на сході молодці.А що слабо Турчинову було приїхати на схід і поговорити з людьми а от тепер розпочалась громадянська війна.Дай БОг вистояти.
махно Показати IP 15 Квітня 2014 22:29
Бачу 'нічна зміна'у прокацаплених українофобських тролей продовжуэ вечірню. Один і той же проплачений бруд. Слава Богу, що серед моїх знайомих прибічникив їхньої ахінеї немаэ.
Світлана до махно Показати IP 15 Квітня 2014 22:36
А ви пане махно мало того що з маленької букви і не грамотний та ще й не знаєте історії-почитайте що сталось з вами і вашими прибічниками.Чекайте
титушко до махно Показати IP 15 Квітня 2014 22:46
ты из тех, кто проводил сына или старшего брата,убивать схидных украицев жечь их дома.a когда они придут к тебе-скажешь : а меня за что?
Василь до махно Показати IP 15 Квітня 2014 22:54
Ті хто проплаченний видно по їх діям. А Вас товаришу махно мені жалко, як і 90 відсотків тих, які дивляться і нічого не бачуть.
Саша Показати IP 16 Квітня 2014 01:54
Люстрировать и кастрировать нужно всех депутатов несмотря на былые заслуги они уже зажрались у них круговая порука . Милиции нужно было не останавливать майдан , а загнать его в раду .